0 oy
235 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (164 puan) tarafından
Kızlar geçen bi post açmıştım bebeğim aç diye maşallah yorumlar havada uçuyor 1 aylik bir bebek sütüm sadece o gece yani post actigim gece gelmedi ondan önce şakır şakır geliyordu mamayı bilmiyordum o gün bol bol su içtim emzirdim emzirdikçe sütüm geldi sadece şunu söylüyorum eskiden mamamı vardı çorba derken işkembe çorbası falan yapacam demedim bi un corbasi tarzında dedim sonuçta neyse yinede yorumlar icintesekkur ederim şuanda sütüm var teşekkürler 

10 Cevaplar

0 oy
(14,079 puan) tarafından
ALLAH bol bol süt nasip etsin 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım eminim eskilerde bir aylık b belge çorba vermiyordur en azından inek sütü keçi sütü veriyorlardı çok çok erken 

Gelmesine sevindim
(164 puan) tarafından
Doğrudur cnm
(13,202 puan) tarafından
Yok gı unu kavurup zeytinyağı ile azıcık suyla mamaç yapıyorlarmış onlar da ninem de 40 günü var mı bilmem teyzeme tarhana başlamış.
(164 puan) tarafından
Yanı bence eminim çokta sağlıklıdır eskilerin herşeyi iyi olur
(13,202 puan) tarafından
Evet geçen gün 4 aylık bebeğe 5 in dolmasına 10 gün var bazı durumlardan dolayı tadıma erken başlamak zorunda kaldım babaannem kızdı bu sefer daha erken diye :D ben de büyükleri çok dinlerim mantıklı olanları ama
(164 puan) tarafından
Aynen cnm eskiler bilir
0 oy
(399 puan) tarafından
Bol su iç canm eline ne geçerse ye inşallah daha da çok  olur sık sık emzir  bide helva tavsiye ederim 
(164 puan) tarafından
Tamm cnm
0 oy
(250 puan) tarafından
Canım eskiden mama yoktu ama 1 aylık bebeğe de çorba içirmiyorlardı 
0 oy
(456 puan) tarafından
Bol bol kuru dut ye kaynat suyunu iç dahada artar
0 oy
(2,777 puan) tarafından
Kaç kişi gördünüz acaba 1 aylık bebeğe çorba içiren neyse ki sütün gelmiş bence yedek mama bulundur evde
(164 puan) tarafından
Evet haklisiniz  teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Kaç kişi sana kızdı diye destek olmaya çalıştık ama haklılar mis ... Yanlış anladılar diye o kadar savunduk ama neyse .. saglicakla büyüt yavrunu
(164 puan) tarafından
Canım  sözüm size değil zaten linclemwye çalışanlara teşekkür ederim
0 oy
(164 puan) tarafından

Benimde ilk anneliğim sonuçta sadece sordum sözüm lincleyenlere acaba çok mu mukkemmelller? Diğer fikir verenlerede teşekkür ederim allah razı olsun:)

0 oy
tarafından
Annemin söylediğini söyleyeyim bunu da babamın teyzesi göğüs ucu hiç yokmuş olmamış o zamanki imkanlarlada şimdi çocukları 55 yaşında dediğim kişinin dedi inek sütünü sulandırıp pirinç unu ile mama pişirip verirmis o kadar eskiler bunu yaparmış yani
(164 puan) tarafından
Yanı cnm tabikide sonuçta un var bi çorba tarzı bisey
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Oh ne güzel bebeginin rizki iste o

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 88 göst.
14 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayazmoms (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 129 göst.
0 oy
2 cevap 82 göst.
2 Ocak 2024 Diğer kategorisinde SnurT (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 84 göst.
14 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayazmoms (102 puan) tarafından soruldu

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,946 kullanıcı

...