0 oy
180 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kizlar hep limon aseriyorum günde 3 tane yiyorum dişlerim agrimasina rağmen canm çekiyor eşimde artık almiyacagini söylüyor bebek için zararlı diye ama benmde canm çok çekiyor yesem mi yemesem mi arada kaldım 

10 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
İlk aylarda fazla önermiyorlar canım 
-Reklam-
0 oy
(237 puan) tarafından
Bi kaç gün yeme gidixektir alışkanlıgın babamda sen gibi aşerniyor ama  yiyor  cerez gibi kabuguyla :D 
0 oy
tarafından

Allah seni suan dislerim gicirdadi ve agzimin suyu akti be nasil anlattiysan:D

tarafından
Canm yaa olmadı git yee azda tuzla daha gzl oluyor
tarafından
Sana afiyet olsun limon sevmem ben :D
0 oy
tarafından
Tansiyonunu düşürebilir canım 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Fazla yeme bence azi karar çoğu zarar 
0 oy
(241 puan) tarafından
Limon fazlası zarar canım nefsin kadar ye ama daha fazla yeme kan sulandırıcı etkisi var allah göstermesin kötü birşey olur bence artık yeme 
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Gunde 3 tane fazla canim en azindan bir tane ye bende ayni.senin gibi canim cok istiyordu ilk zamanlarda tuzlayip yiyodum 1 tane gunde
tarafından
İlk zmnlarda 5 tane yiyordum bide tuzluyarak şimdi de 3e indirdim ama oda artık yok yiyemiyorum zatn tansiyonum da düştüğü için yememem gerek ama ne yapım canm cekiyor
0 oy
(514 puan) tarafından
Tam 17 gun boyunca yedim bir elimde limon sulu sulu bir elimde tuzlu ayranim vardi simdi ellerinden oper teyzesi 67 gunluk olduk :)
tarafından
Allah bağışlasın canm ama konu limon oluncada başka oluyor
0 oy
(456 puan) tarafından
Günde 3 tane çok fazla 
0 oy
(841 puan) tarafından
Ben de ilk aylar asırı yedim cok aserdim fazlası zararlı ama gastrit ülser yapıyor dediler düşük tehlikesi oluyor dediler simdi 22 haftaligim canim o kadar istemiyor ama ilk haftalar poşet poşet yedim cinsiyet erkek 
tarafından
Sağlıcakla kucağına al cnm

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 408 göst.
22 Haziran 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 886 göst.
0 oy
2 cevap 109 göst.
0 oy
1 cevap 48 göst.