0 oy
483 göst.
Diğer kategorisinde (402 puan) tarafından
kızlar arkadaşım bugün bana bazen bebeğini cünüpken emzirdiğini (ilişkiden sonra yani) söyledi doğru olmadığını duymuştum sizce de öyle mi? 

22 Cevaplar

+1 oy
(2,075 puan) tarafından
Çok acil bı durumdaysa göğsünü yıkayıp.emzirebilirmis. ama bebek aç değilse bekleme durumu varsa abdest alinmali
-Reklam-
+1 oy
(677 puan) tarafından
O an hemen bebek agladiysa napsın mecbur gogsunu yıkayıp emzirmistir sonuçta çocuğa 10 dk bekle banyo yapayim diyemez:)  en doğrusu hemen almak abdesti ama mecbur kalınabilir bazen
+1 oy
(376 puan) tarafından
Canım cünüp iken  mecbur kalırsa göğsünü yikayip emzirebilir .
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Doğru değil 

O bir melek temizlenip yüzüne bakması lazım nasıl cesaret ediyorlar ya tövbe tövbe 
(402 puan) tarafından
Bazen mecburen çocuk acıkıyormuş n bilim
0 oy
(607 puan) tarafından
Emzirilebiliyomuş canım 
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Evt cnm doğru söylemiş su dahi içemezsin gunah
0 oy
tarafından
Valla ilişki sonrası 2 ezan arası yıkanması gerekiyormuş yıkanmasa bile gögüsünü yıkayabilir
tarafından
İyi oku
0 oy
tarafından
Mecbur kalmadık sürece asla öyle durulmamali 
0 oy
(866 puan) tarafından
Cok mecbur kalınırsa emzirebilir diye biliyorum ama o şekilde nasil bekliyorlar ben hemen banyoya kosuyorum
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Yikanmak gerekir emzirmesi de haram sayilir.eger cok zorda kaldi yikanamayacak bi durumdaysa gogsunu yikayip oyle emzirmeli
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Dogru degil dus alman lazim ama cok cok agliyosa bebek gogsunu yikahip verebjliyosun
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Uyarı vereni merak ettim öyle dahi olsa seni ne alakadar eder acaba... Canım zor durumda kalırsa mecbur göğsünü yıkayıp verebilir ama sonrasında hemen duş alması gerek 
0 oy
tarafından
Ben hicbir zaman yapmam saatleri bellidir uyuduğu zaman hallet banyoya gir pisken emzirilmez çocuk zorda kalmadikca
(402 puan) tarafından
Kolikmiş bebeği napsınn
tarafından
Iliskiyi kısa tutsun o zaman banyo 5 dk ne var sanki
0 oy
tarafından
Uyarıyı veren neyin kafasını yasıyor acaba. 

Eger hemen anında agladıysa gogusunu yıkayıp emzırebulır ama en dıgrusu hemen abdest alıp oule emzırmesı bana gore yanlıs 
(402 puan) tarafından
Bana göre de cnm uyarıyı verende her kimse saçmalamış ben olsam yazarım senden mi çekince kızın bebeği durmuyomuş kolik demişti
tarafından
Benim de oglum kolıktı canim ama ne olursa olsun alması lazım baskası oyalasın esı oda alsın hemen
0 oy
tarafından
Eğer ağlar durmaz ise göğsünü yıka ver ama öle uzun yatıp uyuyamazsin emzir iki avut koş abdestini al yıkan gusül al 
0 oy
tarafından
Gogsunu yikayip emzirebilir cocugun karnini doyurduktan snra da abdestini alir ben boyle biliyorum
0 oy
(12,502 puan) tarafından
Göğsünü yıkayıp emzirebilir 
0 oy
(65 puan) tarafından
Doğru değil cnm banyo yapmaya zamanı yoksa  göğsünü yıkayıp emzirmeli zamanı varsa şayet banyo yapıp emzirsin
0 oy
(100 puan) tarafından
Eğer çok ağlıyor ise bebek verilebilir ama onda da emzirecegi memesini yıkayıp emzirebilir
0 oy
tarafından
Göğsünü üç kere yıkayıp emzirebilir bazen ben de çok zor durumda kalırsam göğsümü yıkayıp emziriyorum 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 552 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 213 göst.
23 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (778 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 329 göst.
31 Temmuz 2023 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 315 göst.