0 oy
1,111 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Teuzem gelmişti onu gormeye gittim haliyle disarisi soguk carsafimin altina kalin taytlar var ya onlardan giydim oraya gittim knu girdum konuşuyorduk dedi zayiflamisisn sen cok eltimde dedi evet kuru kemik olmuş bende dedi  yokya kuru kemik degilim bak teyze abartiyor dedim çarşafı az vsey kaldrdim bakmasi icin bana diyir hele bak bak csrsaflisin tayt giyiyirsun bende sok oldum sadece dedum ki teyze sicak tutuyor diye giydim 

Allah askina csrsafliyiz diye ölelim mi giydigimden beri laf sokmalar yok ne carsaflilar gördük her pis işi yapan eltim başladı bi carsafli kadinin hikayesinj anlatmaya beni benden soguttular hakkimi helal etmiyorum onlara kimseye derdimi anlatamıyorum artik allah'a havale ediyirum

43 Cevaplar

+7 oy
tarafından
Nefret ediyorum böyle tesettürlüleri eleştiren süslümanlardan ağzına sçtklrm...
tarafından
Evet eltim kendisi bere tek takıyor sözde kapali ben birgun onun giyinisne yorum yapmadim
tarafından
Vereydin ya ağzına lafı senden daha düzgün giyiniyorum diye akrep
tarafından
Zaten soyledim cok şükür sizn gbi degilim sadece taytla gezmkten carsafin altinda giymeyi tercih ederim
(2,323 puan) tarafından
Aynen keşke düzgün dört dörtlük kapananlar eleştirse ama malesef ağzı olan havlıyor :D eltine deseydin ya bereyle kapanma olmaz eşarp tak sonra gel öt..
(2,257 puan) tarafından
Agzina sağlık yagizefe
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Çarşaflı değilim feraceliyim. İçime deri tayt ta giyiyorum büstiyer de benim evde giydiğim kıyafetlere kötü kadın kıyafeti diyen bile vardı. Tesettürlüyüz diye helalimiz e de mi giyinemeyecegiz saçmalık. Bir de üşüdüğüm için giydim demişsin açıklama yapmana bile gerek yok keşke herkes sarsafi şerif i giyebilse Rabbim bana da nasip eder inşallah. Evde full makyaj geziyorum geçen kapı çaldı merdiven silen bir abla kova uzattı şu vereyim diye kız sen kapalı değil mıydın yaaaaa dedi bana şok oldum abla kapalıyım diye evdede mi örtuneyim dedim daha neler var 
tarafından
Aynen canm dediklerine katiloyorum iste cahil insan cok herkesi kednileri gbi görüyor zoruma gitti oyle demesi yani dsarda carafliyiz diye icerdede mi kapanalim
tarafından
Yesil asfalt ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
iki oğlan anasi kuzum hiçç takma bile her hanımın harcı değil çarsafi şerif giymek ters bakânlar var ise emin ol imrenerek bakânlar da vardır çarşaflı kişilere ( benim baktığım gibi ) râbbim sâyinizi cogaltsin banada nasip olsun insâllah
tarafından
Amin canm benm insallah ya allah butun musluman kadinlara nasip eylesin
(48,531 puan) tarafından
yağmur neler giyiyon kiz sen ☺️ sevda 2 ☺️☺️☺️
tarafından
Uhuhuhuuuu ablam daha bunlar ne ki hagshahsggsgs
0 oy
tarafından
Kisi kendinden bilir isi hayirdir bu kadar seyleri nerden biliyonuz derim yani 
tarafından
Yani insani sinir ediyolar evin icinde açığım yok niye aciksin kardeskm zaten dsarsa tam kapaliyim evdede mi kapanayim evimde rahat etmek istiyirum ben ya
0 oy
(92 puan) tarafından
Canim benim kiyamam ya sacmalama milletin boş laflarına takılıp sakin o tatli canını sıkma çarşaf içine girebilme sorumluluğunu her insan gösteremediği icin giyene de bos bos laf atiyolar iste sonucta carsaf ince yani tabi ki üşürsün giyeceksin cok bos konusmus onlar bakma sen onlara
tarafından
Evet carsaf ince malesef onlar gbi kalin montum yok giyeydim ama üzülüyorum evimde bile acim gezmeme laf atiyolar diyolar sen kendine bakıyorsun
(92 puan) tarafından
Canim sonucta kadinsin yani disarsa carsafli da olsan evinde saçını da acarsin hatta sekil verirsin makyaj bile yaparsin yani. Benim yengem de çarşaflı biz gelin ceyizine makyaj malzemesi vs hersey aldik normalde asla yapmaz hatta sevmez ama belki yapmak ister diye düşündük sonucta evinde herkesin kendi ozel hayati yani kimse de karisamaz sana laf soyleyenlere sende ver cevabini susma asla
0 oy
tarafından
Bana da oylemi. Daha giyeli 2 hafta oldu basladilar onu niye oyle cok kilolu gosteriyor kilolu dedikleride ben 7 aylik hamileyim ve kis haliyle icine kalin seyler giyiyorum. Ama hic takmiyorum.ben onlarin rizasini degil Rabbimin rizasini kazanmak icin ne nefis savasi vererek giydim onu. Blyle densizler yuzunden hayatta cikarmamm moralimi bozmam 
tarafından
Kiz asla asla cilarmam allah hostermesin o günleri sadece miralimi bozuyolar bis konuşarak
tarafından
Senin anlatmak istedigini anladim ya icleri fesatlik dolu. O yuzden . Takma bosver kisi kendinden bikir isi
0 oy
(2,604 puan) tarafından
Banyoyada çarşafla girelim o zmn tovbe yarabbim
tarafından
Aynen bi makyaj yapsam yani makyaj dedigim arada bir evin icinde rimel sürme sursem hel3 bak bak derler oda esime güzel girunmek icin zaten evin icjnde cok acik gezmem cok nadir makyaj yaparim oda insanlarin gözüne geliyor
(2,604 puan) tarafından
Boş vee kiz ben evin içindeyken ojede suruyorum rujda suruyorum eşime susleniyorum kime ne yani
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Şahsen ben açık biri olarak çok utanıyorum böyle şeyleri eleştirmek benim haddim mi diye. Karşımdaki kişi doğru veya yanls bı adım atmış. Eksiği de olabilir yanlısı da..ben o.adimi bile göstermemisim o kadar da olmaz diye düşünür az insan.

Hesabını vericegin tek kişi Allah. Rabbim bana da senin yoluna gitmeyi nasip eylesin. 
tarafından
Aminn canm benm keske herkes senin gbi olsa
0 oy
(110 puan) tarafından
Bosver canim benim meyve veren agaci taslayan cok olur çarşafın sahibide Allahtır elbet sorar hesabını 
0 oy
(18 puan) tarafından
Kardeşim bende giyorum 18 yaşından beri giyorum.herkes herşeyi diyor hiçte umrumda degillllll Aynı eti bendede var ikide birde vatsab durum yapıyor çarşafı Şerif le allakali VALLA  
0 oy
(2,241 puan) tarafından
Hiç canını sıkma Rabbim mükâfatını ahirette verecek inşaAllah benimle de çok uğraştılar bi anlatsam neler neler boşver biz ecrini Allah'tan bekliyoruz
0 oy
(222 puan) tarafından
Bende giyorum çarşaf aynı şeyi bana da diorlar ama takmiorm cnku gozukmuyorki zaten altta giyiyosun boşver sende üzme kendini
0 oy
(841 puan) tarafından
Benim yengem peçeli ağzını yüzünü kapatıyor diye laf ediyor cins konuşuyorlar bak noldu ufacık virüs herkesin ağzını burnunu kapattırdı bisver toplumun bakış açısı asiri  farklı 
0 oy
(79 puan) tarafından
Bosver moralini bozma daha cok derler banada diyorlar kendi ablam bile bunu giyiyorsan yanimda gezme demisti hic biri umrumda degil bende carsaf degil ama afgan takimiyla pece takıyorum
(18 puan) tarafından
Benim babam ben giydim beni dişçiye goturmedi herkes senden utanıyorum diyordu seni kimse almaz evde kaldım falan nelerrrr nelerrrr ben barkona çamaşır falan asincada pecemide takıyorum carsafimida misafir varken giyorum diyorlar sana birdaha gelmez bende siz bilirsiniz diyorum
(79 puan) tarafından
Evet benim babamda misafirler varken caktirmadan eliyle yuzunu ac diye hareket yapiyordu tabi acmadim. Ben oyle istiyorsam herkes alisacak.
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Tobe estağfurullah nasıl zihniyetleri var hiç üzülme sen bildiğin yolda ol. 
0 oy
(600 puan) tarafından
Ya ne alkaa çarşafın altına giymişsin giysen nolcak ne giycen taty giycen tabi adı üstünde çarşafın altına giyinmişsin eltin seni kıskanıo bence kimseyi dinleme rabbim sana nasip etmiş çarşafı herkese nasip olmaz
0 oy
tarafından
goymissin iyi yapmissin.taytla cikmamissinki ustunde carsafin var.hic znlam veremiyoru..bacagin acikmi cikimaliydin carsafin altinda  bu kis gununde.

sen bos ver onlari iyi yapmissin altindan nasil istersen goyersin gorunmuyor nede olsa.
0 oy
tarafından
Çünkü insanların beyni kalbi merhameti unutup sadece fesatliga çalışıyor artık 
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Ya Allah aşkına ne saçma konuşmuş tesettürlüyüz diye çarşaflıyiz diye hiç mi bişey giymeyelim artık evin içinde banyo yaparken bile cikartmayalim o zman tesettürlüyüz ya sen sıkma o tatlı canını kiyamam sana Allah'a havale et Allah'tan iyi bileni yok herkesin kalbi ve niyeti önemli 
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Abartacak bisey yok bos konuşmuşlar bu kadar kafaya takacak bisey yok
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Millet söyler söyler durur canım aman ben hiç dinlemiyorum bile evde suslenirim kime ne dimi 

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 673 göst.
15 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Vuslat_vuslat (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 372 göst.
11 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Dnz40 (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 370 göst.
16 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Ben geldm (1,755 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 149 göst.