0 oy
424 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
......

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun çok üzüldüm. Ne istiyordu yani bir insan neden her akşam huzursuzluk çıkarır ki. Eline ne geçti. Insanın kendiside huzursuz oluyor. Allah akıl versin
tarafından
İcerdi ama icmedigi zamnlardada öyleydi:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Zaten insanın hayatı çocuklukta başlıyor 

Eğer sağlıklı bir çocukluk yasamadiysa bı daha toparliyamiyor malesef 
tarafından
Aynen
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Gerçekten de dediğin gibi ama malesef bunun sebebi çocuktan çok bazı kadınların kendine güvenip çalışmayı dik durmayı cesaret edememesi... Kocam beni dövüyor kocam çocuğuma bağırıyor çalışmıyor bizi aşağılıyor başka kadınlarla konuşuyor beni aldatıyor  ee ama çocuğum için katlanıyorum diyorlar Asıl gerçek bir anne düşünür neden çocuğuma bu kötülüğü yapayım neden onu sevgisiz ilgisiz perişan bir yuvada büyüteyim neden onurumu kıran şerefsizzz bir adamın yanında büyüyüp onu örnek alsın diye düşünür. Bu lafım herkes için değil ama gerçekten bazı Kadınlara oturup kocanın parasını yemek rahat geldiği için boşverip öyle yaşamaya alışıyorlar. Oysaki keşke anlasalar çaldıkları tüm zaman kendilerinin ve çocuklarının hayatından gidiyor ve bir daha dünyaya gelmeyecekler... 
tarafından
Evet o yuzden yazmak istedim.cnm
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Resmen kendi ailemi gördüm ya benim babam da fazlasiyla sınırlıdır ve surekli evden kovdu annemi dövmesin diye hep.ojune geçerdim bıçakla baltayla saldırdığı günleri biliyorum hep derdim ki bir gün bu evden ölümüz xikacak ama ne zaman... babaannem yuzunden o kadar fazla kavga olurdu ki evimizde anlatamam ama annem susardı o sustukça babaannem babam daha xok üzerdi annemi. Babamdan nefret ediyor muyum bilmiyirum . Ama simdi de benim kaynanam bana eziyet etmeye çalışıyor ama annemden gördüğüm icin mi korktuğum için mi bilmiyorum ama ben cevap vermeden duramıyorum susmuyorum ya da annem gibi olmamak için:/
tarafından
Kaderimizde varmis cnm
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Büyük konuşmayayım ama 2 tane kız evlâdım var .Allah nasip eder yuvalarını kurdukları zamanları görebilirsem ve mutsuz olduklarını hissedersem çeker alırım yanıma. Ben evlatlarımi başkaları uzsunler diye dogumadim. Kimsenin saçma sapan hareketlerini, kahirlarini çekmek zorunda değiller. Eşim de ben de bu düşüncedeyiz. Ne demek çocuğunu bırak gel. Rabbim yasatmasin ama böyle durum da 10 tane çocukları olsun yine gül gibi bakarım canlarıma da kimselere ezdirmem.  Eşim zaten bu konular da çok detaycı. Evlenecekleri insanları donlarına kadar araştırırım diyor. Bu yavrular kolay buyumuyorlar.  Benim ayağına taş değse icimin yanacağı evlatlarıma, elin oğlu huzur vermeyecek haa. Hayatı dar ederim ona .
tarafından
Aynen biz de oyle dusunuyoruz cmm
0 oy
(3,836 puan) tarafından
bende pazarlari hic sevmem babam evde olurdu pazarları diye. ve evet bizde de aynı şekilde annem bırakmak istemis babami ben varım diye olmaz demis ailesi onu bırak oyle gel yanımıza. o da bırakmamış beni ayrılmamış babamdan. ne fayda ki yazık ömrü gitti. Allah evlatlarımızı hayırlı insanlarla karşılaştırsın 
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Babasız büyüdüm,kavga gürültülü bur evde büyüdüm anlıyorum (

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 285 göst.
0 oy
11 cevap 496 göst.
+1 oy
14 cevap 362 göst.
19 Nisan 2024 Aile kategorisinde Busra05 (192 puan) tarafından soruldu
0 oy