0 oy
306 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
kapalı
Kızlar hiç bı konuda büyük konuşup yapmam etmem diyip başınıza geldikten sonra yaptınız mı ettiniz mi ?

Mesela ben ihaneti kaldıramam diyodum hemen boşarım diyodum ama çocuğum vardı diye yapamadım
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

14 Cevaplar

0 oy
(747 puan) tarafından

Evlendikten sonra kocama trip atmam tartışmam diyodum.Gel görki öyle olmadım :angel:Hep hamilelikten:'(

tarafından
Hormonal cnmm çok normal zaten bı bu dönemde nazımız geciyo ☺️
(747 puan) tarafından
Valla yaa iyiki hamileyim bebek gibi ilgileniyor benle mikkemmel :)
-Reklam-
0 oy
(18 puan) tarafından
Ben diyordum dindar biri olmadan asla evlenmem.esimi tanıdım asla onla evlenmem dedim veeeee sonuç ikinci çocuğumu bekliyorum
(18 puan) tarafından
Aminn ecmein İNŞALLAH son üç hafta sezeryanla
tarafından
Yaaa benim eşimde öyle te ailesi beni istemeye geldiğinde oğlumuz senin namaz kılmadigini görse kızar sana dediler te evlendik ben kiliyom eşim kilmiyo inan her namazda dua ediyor Rabbime kalbi imanı giclensin diye ben dua etmekten vazgeçmicm artık o biliyo küçük değiller cnm herşeyde kocamanlar bı zaet bunda da kocmn olsunlar
(18 puan) tarafından
VALLA doğru eşim teravih namazlarında fana kızıma bakar ben gider kilarim ama.esim kılmaz eskiden cumaya giderdi artık oda yok bana söz vermişti kilcam diye rabim.hidayet versin iman nuru versin genullerine İNSALLAH kılar
tarafından
Amin cnm aminn herkes kendi mezarına giriyo sen söylemekten vazgeçme artık gerisi ona kalmış zaten bı gram akılları olsa kıyamet koptu kopacak tövbe ederler ama onlar sadece bu dünya varmış gibi yaşamaya devam etsinler
(18 puan) tarafından
Kız eşimin aylesinde bir ben kılıyorum başka kimse kılmıyor İNSALLAH kılarlar
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Büyük konuşmam 

Ama yapmam dediğim çoğu şeyi yaptım))

Örneğin ilçeye taşınma eltiler le aynı apartmana taşınmam dedım taşındım :)) 
tarafından
Senin ki daha betermis cnm ☺️
0 oy
(319 puan) tarafından
Evet eşim 5 yıl beni sevdi kabul etmedim bana inat nişanlandı.  Bende dedim ki o birgün nişanı ayıp gelip ayağıma kapansa bile beni istediğini söylese ben yine kabul etmem ama ayağıma kapanmadan kabul ettim  :(
tarafından
Yaaa cnmmm kader kader mutlumusun ona bak sen
(319 puan) tarafından
Bazen çok sorun yaşıyorum ama çok şükür iyi .
0 oy
(2,350 puan) tarafından

Bekarken asla kaçmam ben evimden gelin cikicam dedim 4 kere kactimmmm:D

(2,350 puan) tarafından
İyiz annemle kardeslerimle konuşuyorum ama daha gidemedik esimide çok seviyorlar
tarafından
Herşey gönlünüzce olsun inşallah cnm
tarafından
Kız Habiş sonu güzel bitmiş neyseki :)
(2,350 puan) tarafından
Amin canım çok şükür bı kazaya ugramadik yazsam roman olur yasadiklarimizi anlatamam ya :)
tarafından
Bı dili  olsada anlatsa diyorsun yani ☺️
0 oy
(507 puan) tarafından
Evlenmeden önce milletin kaynana dertlerini duruyup ay ben asla böyle olmam ben nasıl gidersem o da öyle gelir diyodum ama öyle fesat ikiyüzlü ayrımcılık yapan birine düştüm ki şimdi bırak iyi yaklaşmayı bazen hayatımdan çıksın diye eşimden boşanmayı düşünüyorum daha nasıl anlatayım :)
tarafından
Ahahaaa yeminle ben ama boşanma kısmı değil kaynana kısmı ☺️
(507 puan) tarafından
Valla öyle katlanamiyorum ki defolsun hayatımdan diye onu bile düşünüyorum eşimi sevmesem beni anlamasa bu yüzden boşanırdım sırf o kadını adamı görmemek için
tarafından
Eşin farkında mı ailesinin yaptiklarinin
(507 puan) tarafından
Hep farkındaydı ama bişey demiyordu yavaş yavaş benim çıldırma noktasına geldiğimin farkında onun için değişti biraz :D
tarafından
İyi bari ☺️
0 oy
(13,716 puan) tarafından

Kocaya kaçmam dedim, kaçtım.

Peşpeşe çocuk yapmam dedim, yaptım

Doğumdan sonra kocamin yannda emzirmek dedim çok kinadim milleti,daha eve gelir gelmez cuk cuk emzirdim yannda :D

Asla evhamlı anne olmam dedim,oldum.

tarafından
Bütün şansını kullanmıştım cnm ☺️
0 oy
(1,297 puan) tarafından

Büyük konusmam 

Ama asla yapmam dsdigim seyleri yapiyorum 

Mesela bebegimi ayakta sallamam diyodum yapiyorum hic bir erkanla tanistirmam diyodum 2 yasa kadar onuda yapiyorum :D

tarafından
Aslında bunlari yapmak istiyorsun da ama malesef imkanların el vermiyo ☺️
(1,297 puan) tarafından
Tabikide oyle:D yeterki sussun diyom
0 oy
tarafından
Asla eşimle evlenmem diyordum evlendim 
tarafından
Kader valla
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Sevgiliyken asla asker yolu beklemem daha dedim çünkü aldatilmistim kesinlikle asker olmaz diyodum  sonuç eşim.askeri personel :D
tarafından
Ya rabbim yardımcın olsun cnm
(3,036 puan) tarafından
Sağol canım çok şükür düşündüğüm gibi olmadi tabi allahta  şaşırtmasın
tarafından
Amin cnm
0 oy
(227 puan) tarafından
Asla çocuğunun üstane titreyen anne olmam dedim oldumm :) adım atsa arkasındayım :D
tarafından
Ahahaa bu ben ☺️☺️
(227 puan) tarafından
Herkes diyo aşırı düşayosun üsçüne bırak düşe kalka büyar ama işte zor olduğundan mıdır nedir hep gözümün önünde olsun istiyom :)
tarafından
Ya anneyiz sonuçta canı acır ne bilim bişey olur korkusu var icimizde
0 oy
tarafından
Büyük konuşmamaya çalışırım asla bu şehre gelin olarak gelmem asla oyle bir yerde nefes alamam dedim ama şuan dediğim yerde evliyim :) 
tarafından
Hepsi oldu ☺️
0 oy
(250 puan) tarafından

Kesinlikle evlenmem diyordum benimle aynı yaşta olup evlenenleri duyunca üzülüyordumm evlendikleri için ama ben bu laftan sonra 16 yaşında evlendimmm:ermm:

tarafından
Yaaa ne diyim bilemedim ki
(250 puan) tarafından
Valla bende bisey diyemedim şimdi 10 yıl oldu canım çok şükür:))
0 oy
(806 puan) tarafından

Asla şu memleketten olan birisi ile evlenmem dedim ama evlendim... Büyük konuşmamayı öğrendim ama :D

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 337 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Melek8663 (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 874 göst.
27 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Ayselaras (200 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 276 göst.
0 oy
73 cevap 916 göst.

380,959 soru