0 oy
1,204 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Kizlar sizede sorayim istiyorum sizde normal mi kaynanam ikide bir shunu demesi " benim en buyuk hedyem sana oglum " hani tamam okay anladik sıkça soylemene gerek ... Bize haber vermeden gelmesine giçik oldumu biliyor ama beni kizdirmak ici yinede haber vermeyerek geliyo, bu yakinlardada oglunu kuçuk çoçuk gibi seviyor, misafirlikteydik kaynanamlarla kalktik eve geçelim ortada bişey yoken eşimin arkasindaydi  ona arkadan sarildi başini onun sirtina dayadi eyvallah anne ... ama yakiştiramiyorum evli adama cocukça davranmasina suvazluyor onu durup durarken bebek gibi seviyo her zaman övuyor sosyal medyada takipte eşim ne atiyorsa ilk o yorum atiyor hani oğluyla aşk yaşiyor resmen.... Yakinardada bisey hisetim Eşim bana onlarin yaninda yakin davraniyodu saçimla faln oynuyordu dibime oturuyordu  şimdi ise yanima bile oturmuyor uzak oturuyor...  bana yol gosterin. 

20 Cevaplar

+1 oy
(4,646 puan) tarafından
Ya bende şimdiden eşime diyom banane ben oğlumu kimseyle paylaşamam evlendirmem nr desem bilemedim sonuçta oğlu 
(1 puan) tarafından
Tabiki bende saygı duyuyorum ama abartini hisetim, benim gözume mi sokmaya çalişiyor yoksa oğlunun gozune mi girmeye anlamadim,
(286 puan) tarafından
Ya gerçekten böyle mi düşünüyorsun lütfen sen oğlunu evlendirme de kimsenin hayatını yakma oğlunu dizinin dibinde tut
(4,646 puan) tarafından
Emine zerin sen ne ***** ça konuşuyor ben arkadaşa morel veriyorum be eşimede sürekli annesi için kızıyorum bak diyorum biz nasıl oğlumuzu eş bebek Gül bebek bakıyoruz sende annene iyi davran oda sana böyle bakmış ha oğlumu paylalaşsmamamda daha 3 buçuk aylık ve ilk çoçugum sevgimden öyle diyom

Melek98 olabilir cnm ama sende kızdığını beli ettirme öyle yaptıkça sen daha mutlu ol o zaman durur
(286 puan) tarafından
Ben senin yazdığına bakıyorum naptigini nerden bileyim herkesin ailesine saygı sevgi vermesi gerekli ama oğlunu paylaşamamak da ne saçlamalik paylasamayacaksan evlendirmeyeceksin kimsenin birinin hayalleriyle hayatıyla oynamaya hakki yok şu an küçük die böyle düşünüyorum diyorsun umarım bu düşüncen değişir bir kızın daha hayallerinin hevesinin kursağında kalmasını istemem bnimde kızım var bende çok seviyorum herkes evladını sever ama bir gün evlendiğinde eşine de saygı sevgi göstermek zorunda onu kıskanmak paylaşamamak büyük saçmalık
(4,646 puan) tarafından
Bence siz sabah sabah saçmalamayın kimse yaşadığını yaşatmaz tamam mı ben mecazen paylaşamam diyom iyi günler
-Reklam-
+1 oy
(3,857 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ahhhh bu kaynanalar... ogullarını evlendirince kendilerine rakip geldiğini  düşünüp  olmadık zamanlarda enteresan ilgiler sevgiler gösteren  kaynanalar... 2. Plana atıldığını  el kızının  oglunu alıp  ondan uzaklastirdigını düşünüp  oğluna  iki katı sevgi gösterisinde  bulunup  geline alttan gizli mesajlar  göndermeye  çalışan  kaynanalar... yapar canim yapar  tabiki sevecek oğludur  ilgi sevgi gösterecek  ancak senin gözüne  battiysa ve artık  gıcık  edecek seviyeye gectiyse birazcik da sana inada bildirmiş olayı. Hele senin gıcık  oluş  bakışlarını  hal tavırlarını  yakaladiysa ekmeğine  yağ sürmüş  daha da sevklenmistir... bence bu zor da olsa belli etme sakin kal içinden  cok gıcık  olsan da.

benimki de yapıyordu  başlarda  oglusum, ben doğurdum , benim, ilk onceligin ben olmalıyım, annenim, her seyin benim, zirt birt arardı ,kendini aşırı  onemsetmeye çalışırdı  ,hayatimiza mudahale edip her seyi ogrenmeye çalışırdı hatta seni ben buyuttum okuttum paran benim gibi bir cumle bile kurdu filan filan daha bir sürü  şey  ama yaşadığımız  bir takim tecrübeden ötürü  eşim  mesafesini kendi koydu simdi pek yapamıyor. Gerci eşimle genelde zit düşüyorlar  bekarken bile oylelermis. Esim hep eleştirirmis hala da öyle  ama evlendikten sonra elestirmesine yanlışlarını  yüzüne  söylemesine  katlanamıyor. Vs vs.... vel hasılı  kelam malesef ki yavas yavas siz ona o size alışacaksınız.  En önemlisi  sakin olmak belli etmemek. Salavat cekin icinizden rabbimm bana gıcıklığına  yapıyorsa  bile senin icin sabir deyin. Gönlünüzü  ferahlatıcı şeyler  düşünün. Ne kadar benim oglum  desedeeeee onun en 1. Si artık  sizsiniz... ne kadar ılımlı  sevecen anlayışlı  bir es olursaniz size hayranlığı  ve yakınlığı  da o kadar artacaktir ve istediginiz yönde  ilerleyecektir her sey kendiliğinden;)
0 oy
(27,337 puan) tarafından

Kaynanan cılkını fazlasıyla çıkarmış. 

O ne öyle vic vic insanın oğlu olsa dahi herşeyin bir yeri adabı var yani
(1 puan) tarafından
Kuçuk oğluna yapmiyor oyle hatta Eltim de cok kiskaniyor kaynanam eşimi daha çok sevdiyi ici yane sadece benim gözume batmiyo  :D
0 oy
(6 puan) tarafından
Bence biraz kayinvalidenin gönlünü hoş tut. Kendini sevdirdikten sonra önce sana koşar. Bu eşinin de hoşuna gider. Belli ki biraz oğluna düşkün eğer bozulduğunu anliyorsa daha çok üstüne düşer. Bence görmemeye çalış cnm ☺️ sonuçta onu doğuran ana sevsin ne zarar var. Kendini sinir ettiğine degmezz 
(1 puan) tarafından
Tuaf olan o yine beli ediyordi eşime zaafi oldunu ama şimdi extradan biseyleri yaptindan eminim gozume sokar gibi,
0 oy
tarafından
Bide bezlesin emzik versin ağzına
(1 puan) tarafından
Kolayini bulsa onu da yapar, hasta
Aklima geldi .... bir gun bizdeydi eşimle aramda konuşma geçti iç çamaşir almam lazim sana dedim...  o da duydu ya
Sen kadin ertesi gun  git eşime iç çamaşiri al o dereçe
0 oy
(795 puan) tarafından
Gözümde kaynanamin oğluşum oğluşum diye sevmesi canlandı oğluşunun 34 yaşında olduğunu söylemem gerek bu arada her nedense benim yanımda diyor o da kendi annem bile şaştı kaldı ne diyor diye 
(1 puan) tarafından
Bana çok ittiçi geliyor eşimdsn soğuyorum
(795 puan) tarafından
Valla bana da hatta ben kaç kere dedim artık koca adam ölmüş diye ama yok aynı hala der durur bende takmıyorum artık
(1 puan) tarafından
Yapacak bişey yok galiba  bu konularda
(795 puan) tarafından
Aynen öyle sen kizdigini belli ettikçe daha çok yapıyorlar maalesef en iyisi takmamak
0 oy
tarafından

Yok artik daha neler :ermm:

(1 puan) tarafından
Melesef ...
0 oy
tarafından
Brnce senin sinir oldugunun farkinda ve onu kullanıyor sen umursama bak o zaman kaynananda bu kadar ustune düşmez 
0 oy
(57 puan) tarafından
Boşver sen takarsan dahada fazla yapar görme bi süre eşinde madem oyle İlgisiz olduysa sende ol bıyerden sonra dank eder kafası sen eşine düşkün sün herhalde o yuzden anası oyle yapıyordur bırak ana ogul ne yapıyorlarsa yapsınlar cok kafaya takma cnm benimdi başta oyleydı anasıdır dedım takmadım zmnla tabi bıraktı o işleri:))
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Ne güzel işte evladını seviyor annen seni öyle sevmez mi hiç
(1 puan) tarafından
Hayir tuaf olan da o
Hani ben kizim ya annen bana çok duşkundur ama sevginsini belli edemez, onun elinde son parasi olsu  neyi olursa olsin bize vermeye razi kayinvalide oyle değil o ağızla seviyor ama yardima gelinçe tarafa çekiliyor
(12,852 puan) tarafından
Manevi duygular daha değerlidir bence ya benim görüşüm bu yönde canım
0 oy
(14,017 puan) tarafından
Sen kocanın yanından ayrılma bence o kadının farklı düşünceleri var gibi sen sürekli kocanın yanında dur uzakta oturma 
0 oy
(286 puan) tarafından
Canım kaynanalarin çoğu böyle paylaşmıyor oğullarını umursama umursadikca daha da yapar bide sende yap sende kocana ilgili davran onla onun yanında güzel konuş o karşında çatlasın sen değil 
0 oy
tarafından
Sen de deseydin oğlunun sana en büyük hediyesi benim ben gibi gelini nerde bulcan diye :D
(1 puan) tarafından
Walla aynisini dedim :D
tarafından
:D asdadaf aklın yolu bir
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Benim annemde beni bebek gibi sever, bence kafana taktigina degmez, oglu sonuçta yani, o seni kiskaniyor olabilir, ama bu durumdada sende onu kiskaniyor gibisin :))) sinir olmana degmez canim, belkide kadin seziyorsa senin yaninda daha fazla abartiyordur. El degil sonucta annesi takma, ama eve habersiz gelene bende cok sinir olurum. Surekli habersiz geliyorsa bigun bornozla ac diyecem ama iate olmaz :)
(1 puan) tarafından
Iyi fikirmiş bornoz konusu :D
0 oy
tarafından
Anne al sok yerine paylasamıyorsan de. Bu ne be benimkiler de mıç mıçdır ama bu kadarına ben de gelemem. Hediyesiymis bizde zaten agaç kovugundan çıktık. Kaynanam da arada söylerdi öyle şeyler bende lafım esirgemem. Sanki bizim kimimiz kimsemiz yok da bi onların oğlu var. Eşim el parmağını kirmişti bizde tatile gittik yanına diyor oğlum yıkıyayım seni. Ben eşimin yanındayım baktım eşimin gözüne girdim odaya. O anladı ne demek istedigimi çüş dedim. Kısaca :)) eşim gider sabahlari girer annesinin yanına felan ama ben çok sallamam çünkü bana nasıl davrandığını ben biliyorum. Kimsenin yanında aşağı koymaz beni sağolsun. Ne bileyim ya bu kariların akıl yaşı da büyümüyor bence. 
0 oy
tarafından
Senı catlatıyo bilerek benım oglum hala bana ait senin değil imajı veriyo kendini sevdiriyo sen görmezden gel baska söylerler ilgilen gül kahkaha at bozulsun takmıyo diye
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Gelecekteki ben :D 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Valla oğlum olcak empati yapiorm kaç yaşında olursa olsn severim kıskanırım ama mutsuz edecek biseye yol açmam eşinle konuş burda sıkıntı eşinde .

Annen niye böyle diyemezsin hakkın yok ama eşine dersin eskiden boyleydin şimdi yanıma oturmuosn dye
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Alla alaa :/

Ne biçim kaynanalar var yaa
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Bende eşimi sevmiyorlar  diye üzülüyorum:/
(1 puan) tarafından
Bençe uzulmemen lazim bu konuda, niye dersen o onun annesi babasi sevmiş sevmemiş seni az ilgilendirmesi lazim haaa sana senin aylene dokunuyorlarsa ozaman tamam ama daha iyi sevmemeleri bençe, benimki seviyorda bak noluyor oğlunla aşk yaşiyor resmen kadin
(1,466 puan) tarafından
Tabiki ama sonucda sevmeselerde  gidiyoruz  geliyoruz  canim kardesleriyle  çok iyi babası sürekli onları övüyor  vs eşimle knsmyr  bile oysaki içlerinde  en iyi eşimdir  yani  eşim bişey dese hemen bagirarak  karşılık bulur bende onlara kizarim  eşim hakli  siz solesiniz  bolesiniz  felan  eşimle iyi olmadıkları  için banada yansiyor  virus  var hamileyim  hasdaneye gitmem  için eşim  araba isder dolmusa  binmim  diye onun için bile vermez digerlerine  verir yani ayrimcilikda  oldu  için zor
(1 puan) tarafından
Ay canim kiyamam bunlari eşin göruyor mu?
(1,466 puan) tarafından
Hepsini  deil canim  ama bunlari  zaten herkez soluyor  ona seni ayırıyor  diye

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 837 göst.
1 Şubat 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,447 göst.
5 Haziran 2021 Aile kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 625 göst.
24 Şubat 2021 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu