0 oy
157 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (19 puan) tarafından

Merhaba hanımlar.7 aylık bebeğim var emziriyorum.Ne görsem yemek istiyorum.yemekten sonra tatlı istiyorum.normalde yediğim yemeğin iki katını yemek istiyorum.resmen midem genişledi.bu isteği durdurabiliyor musunuz..zayiflamak isterken tam tersinde buldum kendimi.zayiflayabilenler yazsın ya nasıl irade sahibi olabiliyorlar :'(

4 Cevaplar

0 oy
(4,661 puan) tarafından
Bir dönem herkes öyle sanırım geçici bir durum 
(19 puan) tarafından
Geçene kadar kaç kilo olurum bilmiyorum artık :D
(4,661 puan) tarafından
Ahahaha tabi orasida öyle ;))) Hızlı yeme bol çiğne canik
(19 puan) tarafından
Deniycem :))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende öyleydim maalesef 80 e çıkmıştı kilom. Normalde bekarken 48 kg i gecmemisimdir:)
(19 puan) tarafından
Ahh ahh ben de bekarken 56 falandım.smdi ise 73 :(
0 oy
(2,920 puan) tarafından
İkinci doğumunu yaptim ben de,ilk dogumdan sonra tığ gibiydim,bu son bebeğimde doğumdan sonra on kilo aldım aşırı derecede yeme istediğim var,artık dur deme zamanı geldi herşey beyinde bitiyor yarın diyete başlıyorum inşallah 
(19 puan) tarafından
Ben kaç defa başladım bıraktım sonu gelmiyor
(2,920 puan) tarafından
Ben ilk defa başlıyacam, başla bırak olmaz zaman dirayet lazım
0 oy
(813 puan) tarafından
Benim de 5 aylık bebeğin var aynen anlattığın gbiyim bende. Ama oğlum su 1 aydır flan çok huysuz sürekli kucağmda nasıl yemek yediğimi bile bilmiyorum biraz kilo verdim o yüzden bu sıralar 

İnşallah emzirmeyi bıraktıktan sonra da böyle devam etmez yemek aşkım 
(813 puan) tarafından
Aynen bende ondan korkuyorum canım
Bide ben normalde de iştahlı bı insandım zaten emzirmeye başlayınca da daha kötü oldu
(19 puan) tarafından
Aynen öyle her zaman yemek yemeyi seven bir insanım ben de ://
(813 puan) tarafından
Emzirmeyi bıraktıktan sonra düşünücez kilo vermeyi artk canım şuan diyet flan yapamam çünkü oğlum anamı ağlatıyo yememden kısamam. Gerçi bende irade denen bişey yok emmeyı bıraksa bile diyet yapamam boyum 163 kilomda 60 kendimi tutup 5 kilo verebilirsem çok iyi olur
(19 puan) tarafından
Benim de 15 kilo vermem lazım :))  İnşallah emzirme sonrası artık ne diyelim
(813 puan) tarafından
İnşallah canım :))

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 60 göst.
28 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MelekBebek (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 156 göst.
21 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 202 göst.
29 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Aytac99 (387 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 232 göst.
17 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde yolunyolcusu (176 puan) tarafından soruldu

381,450 soru

11,420,060 cevap

34,975 kullanıcı

...