0 oy
154 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar ilk zamanlar cook asiri derecede tatli istegi geliyordu normalde tatli sevmeyen biriyim ilk iki ay hayatta yemem dedigim tatlilari löpür löpür yedim simdi dorduncu aydayiz o istek gitti tatliya karsi ne kadar aciksamda tatli istemiyor canim acaba sut uretimim azaldigi icin mi tatli istegi gitmistir

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
İlk emzirdigim zaman asiri susama ve cikolata istegi oluyodu. Gece uyandigimda her seferinde bi cikolata yiyodum. Cok sukur vardi yiyodum olmasa cok kotu olurdum herhalde kriz gibi geliyo cunku. O zaman durumu olmayanlari cok dusunup uzulmustum. Sonraki zamanlar o asiri tatli istegi gitti tabi.
(7,791 puan) tarafından
Canim o istek gelince serbet yapio icsen yada kup toz seker vs tek yese dahi kesiyo yeter ki adi tatli olsun.  Senin imkanin olunca yiyomussun ben bazen evde tatli bulamazsam öyle yapardim cunku hergun her saat istiyodu canim yetiremiyoduk adcgvh
tarafından
Benim tatlidan cok hep cikolata istiyodu normalde de cok cikolata seven biriyim ondan herhalde :D hele emzirirkenki susamak yokmu sanki çölde kalmış gibi. Emzirme bitsin diye asla dayanamazdim emzirirken iciyodum surekli. :D
(7,791 puan) tarafından
Ay bende hic su icmezdim. Bazen benim de canim ozellikle cikolata yada cikolatali seyler isterdi marketlerden pasta alirdim :D evde bi kazan sutlac yapar hepsini 1 gunde yerdim 2 lt sutten yapıp hepsini tek yiyodum düşün :D hamileykrn aseedim de emzirirken ilk donem fena oldu ya :D 1 senede anca gecti ahah
tarafından
Öyle oluyo ay bi senede anca gecti deyince aklıma bizim akraba geldi. Emzirdiğim sürece lohusayim diyodu napsa ben lohusayim diyodu cok yiyodu lohusayim diyodu tabi aramizda espriydi bu. Eşi de abim sayilir bana bi gün dedi ki senin lohusaligin bitti mi? Shahahha bi yaşında çocuğum vardı oysa :Ddd hala emiyo mu dicegine oyle demisti cok gulmustum
-Reklam-
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Normalde de tatlıya düşkün olduğum için garip gelmiyo bana 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ay bu ben 1 sene oldu daha o istek yeni gidiyor. Emzirme kaynakli kesinlikle hatta hala emzirince acikiyorum :D 
0 oy
tarafından
Evet 45 gun oldu dogum yapalı her aksam esimden ilk olarak tatlı istiyorum. Oda alıştı ben soylemeden alıyor. Kriz tutuyor resmen
0 oy
tarafından
Koli olarak yesem bıkmam sanirim:))
0 oy
tarafından
Hamilelikte gebelik sekerim oldugu icin diyet yaptim. Dogurduktan sonra da gaz yapar diye bir sure tatli yiyemedim. Simdi 3 aylik oldu kizan, deli gibi tatli, cikolata, dondurma yiyorum. Demek genel bir durummus.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 60 göst.
28 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MelekBebek (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 258 göst.
15 Nisan 2021 Aile kategorisinde Eestc (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 201 göst.
29 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Aytac99 (387 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 232 göst.
17 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde yolunyolcusu (176 puan) tarafından soruldu

380,619 soru

11,396,271 cevap

34,914 kullanıcı

...