0 oy
318 göst.
Aile kategorisinde (393 puan) tarafından
Kizlar oglum 9 aylik geceleri uyumuyor hic uyaninca bitti uyumaz daha neyse ben gecelerdir böyleyim oglumla tv izliyoz uyutmaya cabalarim sabaha karsi uyur sonra 6 da tekrar kalkar esimin kHvaltisini hazrlarim sonra tekrar uyutmaya cabala 8e kadar

Dün gece kalkamadim cok yorulmuşum eşim kalkti ilk kez sen uyu ben bakarim dedi ama uyuyamadim tabi oglumun aglama sesini duyunca hemen gttim zaten calisiyosun git uyu dedim oda hemen gidp uyudu yani sogukkanli olamiyorum eşim bebege bakarken ben uyuyamiyorum uykusuzluktan ölsemde:)

Benm gibi olan varmi 

19 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Annelik böle bişey iste babaya bile guvenemiyoz :) 
(393 puan) tarafından
Guvenmemek degl esim cok calsyor canm yorgunnhep
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Ben uyuyodum eşim uyanıp mamasını hazırlayıp veriyodu ben 1 saat daha uyuyodum şimdi 2 yaşında tabi 10 a 11 e kadar uyanmıyor oğlum artık bakmasına ihtiyacım olmuyor
tarafından
18 aydan sonra düzene girdi canm
(14,025 puan) tarafından
Daha 9 ayımiz var olsun zafere giden yol bu yol :D
tarafından
Bi bakmışsın 2 yaşına gelecek bi bakmışsın okula başlayacak  :)
(14,025 puan) tarafından
Daha sabah eşime dedim ki ne zaman doğacak adı ne olacak kime benzeyecek diye düşünüyorduk doğdu hatta yaşı bile geldi :)) zaman çok hızlı
tarafından
Tabi ya geçen zamanın kıymetini bilmek gerek :)
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Anlattığın şeyin tanımı ANNE lik canım 

Kendi yorgunlugumuzu uykusuzlugumuzu unutup bebisler için çabalıyoruz 
(393 puan) tarafından
Aynen uyumak icin can atsamda:)
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Aynı ben annem olsun eşim olsun bakıyım dinlen diyorlar yok uyuyamıyorum....
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ben uyurum. Sonuçta bakan babası başka biri değil. 
(393 puan) tarafından
Calstgi icin ona uzluyorum
(7,118 puan) tarafından
Senin de dinlenmen lazım ama canım.  Şu an uyku yönünden sıkıntı yaşamıyorum çok şükür ama bebekken eşim zorlardı uyumam için. Benim ki geç yatıp erken kalkmaya alışkın zaten.  Ama dediğim gibi şuan her ikimiz de geceleri gayet güzel dinlenebiliyoruz.
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Aynı bende öyleyim sağolsun çok yardımı dokunur ben birine bakarsam o ötekine bakar ama  o bakarken de bende uyuyamıyorum ne biliyim kendimi vurdum duymaz hissediyorum 
(393 puan) tarafından
Degilmi aynen ama biz bakarken eşim uyuyir
(3,701 puan) tarafından
He Bi de o var eğer çocuk ağlarsa gözleri kapalı uyu kızım sus sus der dönmez bile
0 oy
(2,838 puan) tarafından
Dün gece 3te uyandı sabaha kadar oturduk eşim uyudu ben bekledim 3 saatlik uykuyla işe gittim :/
(393 puan) tarafından
Canm vcalisyosan daha zor
0 oy
tarafından
Gece kızım hiç durmadı eşim sabah 7 de kalktı kızıma baktı ben uyudum 10.30 tekarar kaldırdı kahvaltı hazırlamış ❤️12.00 de ise gitti ❤️
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Aynen bende öyleyim canım annem geliyo  arada kalmaya sen uyu ben uyuturum diyo oğlum uyuyana kadar uyuyamıyorum yinede 
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Bende aynıyım eşim catida calisyo benm onun uyuması gerekiyo 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Walla  ben uyuyorum  canım  yaa  eşim  bakıyor sonuçta  başkası  değil  ki mamasını  yapar  altını  degistirir  uyutur  sagolsun  eşim  sırayla  bakıyoruz  hafta sonları  hep esimdedir kızım  bizim de dinlenmemiz lazım  bir yerde 
0 oy
(1,627 puan) tarafından
Benimkide ben sinirlenince yorgun düşünce sen yat ben 2 saat bakıyım kaldırırm seni der ama hayatta uyuymamam kıyamam ona akşama kadar çalışıyor zaten ama aylardır oğlumun maşallahı var akşam 10 buçuk da uyuyo 22 aylık şuan tabi o ladar küçüklen oğlumda öyleydi uyumazdı
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Uyumak istiyorum ama kafam.hep orda en sonunda gidiyorum yanlarına:D
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Eşimde aynı şeyi yapmak istiyor bazen geceleri soyleniyorum oğluma duyuyor kalkıyor sen yat ben bakayım diyor ama zaten günlük 6 saat uyuyor kiyamiyorum ama haftasonu o bakar ben uyurum :D 
0 oy
(795 puan) tarafından
Bende uyuyamıyorum çocuk uyumadan 
0 oy
tarafından
Yeminlen aynı ben açlıktan uykusuzluktan ölsem kimseye bırakıp uyuyamamiyorum 
0 oy
(250 puan) tarafından
Bende kıyamam eşime 9 ay oldu buzamana kadar hiç uyandırmadim hep kendim ilgilendim yazık işe gidicek 
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Bende öyleyim cnm eşime bırakamıyorum çünkü kimse anne gibi bakamaz 
0 oy
tarafından
Anne olunca evladını insan kendi hariç kimseye bırakamıyor ah annelik 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 421 göst.
21 Kasım 2019 Aile kategorisinde Minik mucizemm1 (491 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 268 göst.