0 oy
243 göst.
Aile kategorisinde (87 puan) tarafından

Kızlar kafayı yiyecegim son paramla kızıma kuzunun en yumuşak yerini ver dedim kasaba semsert oldu pisiremedim yiyemedi azcik öksurdü diye tarım kredi kooperatifi organik urun satıyor diye ordan ihlamur aldım boceklenmis içildikten sonra kavanoza tırmanırken farkettim bu kıza istesem de iyi bakamıyorum yapmak istiyorum olmuyor bir yemek yapıyorum kaç tencere kaç tava kirleniyor tadını beğenmiyorum 5 yıldan sonra çocuğum oldu kendime diyorum demek Allah bundan mı vermedi :(

11 Cevaplar

0 oy
(3,276 puan) tarafından
Öyle diyerek harap etme kendini takip et kızını gariplik sezersen hastaneye git ama hastanelik bir durum olacağını sanmıyorum nasıl yapıyorsun yemekleri canım 
-Reklam-
0 oy
(225 puan) tarafından
Ne kadarlık canım bebeğin zaten genelde bebeklere yapalan yemekler biraz lezzesiz olabiliyor lezzetinden yok vitaminli olmasına dikkat et ihlamurdan da herhangi bir sorun yaşayacağını düşünmüyorum
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Kiz ilk cocukta herkes oyle oluyor sen sacmaladin ha senin cocuguna senden baskasi bakabilirmi birde oyle dusun ne yapiyosan guzellikle yapiyosun olmuyosa skinti yapma olacak ben neler yasadim ilk bebemde bi bilsen benden anne olmaz diye krize girdigimi bilirim hamd olsun 3.ye gebeyim simdi cok ozenmeyince daha iyi oluyor ozenince guzelde olsa sana cirkin gelir az sabret anneliginede ne kendin laf et nede milletw ettir canim 
(87 puan) tarafından
Canım Allah razı olsun o kadar rahatladım ki şu yazına Vallahi şu eksiklik ve yetememezlik duygusunu iliklerime kadar yaşıyorum Aynen ben de öyle diyorum benden anne olmaz ne biçim anneyim diye söylemiyorum
(1,250 puan) tarafından
Ne demek canm benim ben tek baktim yardim edenim hoc olmadi tecrubesizlik had safa hotmonlar degisiyor sorumluluk aliyosun pskolojik olarak mahfoluyo yetememe duygusu hele hasta olunca anaaam hep benim yuzumfen derdim ama oyle degilmis hepsi olacak yasanilacak seylermis o yuzden hic uzme kendini
(87 puan) tarafından
Çok çok teşekkür ederimm canım çok güzel kalbin varmış saolasin toparladım  :)
(1,250 puan) tarafından
Toplan tabi sen iyi olacaksinki bebeginde olsun daha dusecek kalkacak ne isler acacak basina annesi hicbirinde kendini suclama cocuk bakmak kolay degil hep duydugumuz cocuk olunca tecrube ettigimiz durumu yasiyosun ornegin tecrube bir bakliyatlara bakilacak artik :)
0 oy
tarafından
Tövbe de kız hiç kimse mükemmel değildir deneyip yanılarak  doğruları  buluyoruz
(87 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum Doğru söylüyorsun
0 oy
(13,909 puan) tarafından
Terslikler üst üste gelmiş canım. Senin suçun değil. Her iki olayda da satıcıların suçu. Kendini suçlama boş yere.
(87 puan) tarafından
Aynen canım ama niye böyle nasip oldu ona üzüldüm biraz da dikkatli olmalıydım ama olmadı
(13,909 puan) tarafından
Olur böyle şeyler canım bir dahakine daha fazla dikkat edersin :)
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Hepsi düzene girer merak etme
(87 puan) tarafından
İnşallah canım Allah razı
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Tövbe tövbe =) kız öyle düşünme bebeklerin başına herşey geliyor kendini yakan  var Allah korusun dün bir tanesi fare zehri yalamıştı yani ayaklaninca sen ne kadar önünde dursan da birşeyler olur. O kadar esirgeme normal şeyler ver eti düdükluye at yumuşacık olur. Bence ıhlamur bir kerecik birşey olmaz 
(87 puan) tarafından
Canım şu yetememe duygusu ne kadar acı birşey Sanki herkes annelik yapabiliyor bir ben yapamıyorum gibi geliyor
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Alisacaksin merak etme
(87 puan) tarafından
Canım 8 ay oldu hala alışamadım
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Ne alakası var canım senin sinirlerin bozulmuş bunlar normal şeyler şans işte. 
(87 puan) tarafından
Allah razı olsun canım rahatladım biraz
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Yıkadın mı peki kaynatmadan evvel
(87 puan) tarafından
Hayır eşime bir tutam at dedim Doğru söylüyorsun yıkamak lazım
(1,826 puan) tarafından
Ben annemden ogrendım ıyıce yıkarım oyle yap sende olabilir bilerek yapmadın neticede bisey olmaz insallah coxuk doktorun varsa bı aea istersen ıcın rhatlar

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 174 göst.
9 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde G.ll0 (1,542 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 461 göst.
20 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde nurayaksan (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 287 göst.
2 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 177 göst.
29 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,706 soru

11,398,504 cevap

34,922 kullanıcı

...