0 oy
1,057 göst.
Aile kategorisinde (219 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar anlattım ama biraz karışık yazmıştım 

Benim elif diye arkadaşım var eşide serkan 

Bunlar 6 senelik falan evliler kirada oturuyolar bunlar baska eve taşınmak istediler çıktıkları evi serkan  bi abi dediğim kişiye demis gelin cok guzel ev oturun falan adam da 2 kişi ile gelmiş 1 kızı boşanmış ayrılmış bi tanede oğlu var serkan o kızı cok beğenmiş  

Abi dediğim adamin evine falan gitmeye başlamış kızdan hoşlanmış  numarasını almis 

Konuşmaya başlamışlar  serkan ona ev tutmuş eşyalı bunlar oraya gidiyolar mis bi kaç saat elif arkadaşım da bi gün aramış demis serkan nerdesin işteyim demis ama adamin sesi uyuyo gibi gelmiş supenmis s9nra unutmuş banada anlattı araştır dedim yok güveniyorum dedi bende bise demedim neyse bigun ramazan bayram inda elif eltisinin evine gidiyo eve geliyo eşi uyumuş kızla mesajlasirken bakiuo kiza seni seviyorum falan yazmış resmini atmis 

Arkadaşım elif de serkani uyandiriyo diyo bune kocasi agliyo işte bi *** yedim şeytana uydum elit ara konuscam diyo  serkan aramamis  demis bi *** yedim şeytana uydum falan elit kızla konusuyo kiz dalga geçmiş kadin olsaydın kocanı elinde tutsaydin falan diye elifin zoruna gidiyo boşansam diyo adam sevgilisinin yanina gidiyo bu tuttuğu eve gitceklermis cunku serkan aramış elifin yaninda d3mis karina resim atcam diye serkan da korkmuş kızdan telefondan resimleri silcekmis falan ama kiz hep elif e resim atmis afedersiniz yatak da 2 si çıplak halde uzanır halde baska yerlerde elifi goturmedigi yerlerde fotoğrafları var  elif agliyo eşi ni ama noluyo bilmiyorum affediyo  nasil affetti bilmiyorum o resimlerden sonra elif o kızın yanında giydiği serkanin butun elbiselerini atmis  ama aradan 1 ay geçmiş adam yine o sevgilisini aramış barışmak icin falan bu elif dokümanda buldu aradiklarini kocasi inkar etti hatırlamıyorum falan diye sonra kızla yüzleşti elif kiz herseyi anlatmış  8 aydır sevgiliymisler ev kiralamaz haftada 4 5 kere buluşup birlikde oluyolarmis cok seviyomus serkan  onu falan ama ***** arkadaşım gene serkan la barıştı ve hala evliler o kadar da telefonuna bakan birisiydi elif ama adam eve gelirken diyomus ben eve gidiyom arama beni bunu kabullenen cok ksi var ne yazıkki 8 ay boyunca kiz hergun telefonu karistirsada bise bulamamış yani nr yaparsanız yapın o cikmiyo zamanı var allahin sevdiği kisiymis mesajlasirken elifin karsina çıkmış adam nasil uyuya kaldıysa allah onun gözünü açtı ama o anlamadı  bide eşi bi gün gelmiş demis yardıma ihtiyacı olan birileri  eşide carsaf battaniye vermiş hep ama sevgili ile kocasi o çarşaflarda yatmis

39 Cevaplar

0 oy
(1,059 puan) tarafından
Ayy ne kadar kötü birşey ya bende kimseye güvenmem
-Reklam-
0 oy
tarafından
Film gibi ama malesef gerçek. Allah ıslah etsin 
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Allah kimseye fırsat vermesin inşallah 
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Boşansın evlilik bitmiş zaten tek bosancak o dglki bide evli erkkler evliyken kiymetli oluyo bosaninca bi degerleri kalmiyo çünkü ozamn gercek yuzleri ortya cikiyo 
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Çok yorucu ve sinir bozucu bi evlilik ilişki elif ve serkan'in durumu tabi ortada bi evlilik varsa....?
0 oy
(707 puan) tarafından

Bende eşimden şüpheleniyorum ya yapmıyor yada çok iyi saklıyor gibime geliyor.Yaparsa ben yakalarsam yapacaklarımdan korkuyor.

image

(219 puan) tarafından
Çok iyi yapmış valla
(707 puan) tarafından
Aynen
(1,399 puan) tarafından
Oh oh ne güzel direk benzin dokseymis
0 oy
(313 puan) tarafından
Allah belanı versin serkan
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Eşinde hayırlısıni ver rabbimm
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Yinede isim vermeseydin iyiydi arkadaşın aptalliginin kurbani olmuş ne denir ki insan nasil nasil affeder oyle bir adami
(219 puan) tarafından
Isim olarak değiştim
(1,399 puan) tarafından
Iyi yapmışsın öyleyse
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Elif neden affetmiş ki 
(219 puan) tarafından
Çocukların var dedi bahane bence
(12,861 puan) tarafından
Ya bı gitsin ordan tek başına çocukların sorumluluğunu almaktan korkmuştur kocasını başka bir kadınla aynı yatakta görücek ve evli kalmaya devam edicek kesin cinsel ilişkileride devam ediyordur Elif'in nasıl midesi alıyor acaba
0 oy
(6,353 puan) tarafından
Adam bir degil hemde iki kez kazık atmış elife cok üzüldüm acıkcası affederek hayatının hatasını yapmış
0 oy
(119 puan) tarafından
Sadakatsiz filmi canlandı gözümde
0 oy
tarafından

Kiz Allah seni. Psikolojim yerle bir oldu :blink:Allah kahretsin serkani.

0 oy
(2,244 puan) tarafından
Şuan hala evliler mi peki canım 
(219 puan) tarafından
Evet 2 tane cocuklari var
(2,244 puan) tarafından
Benimde arkadaşım var kaç kez aldatıldı bilgisayarda dosyada fotoğraflarını yakaladı üstüne ikinci çocuğu doğurdu belki düzelir diye ama nafile daha devam ediyo evliliği kendinde boşanma gücünü bulmuyolar mı yoksa daha mı kolay geliyo böyle yaşamak anlamıyorum Allah kimsenin başına vermesin
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Affetmiş ama bir daha güvenemez eşine hep diken üstünde olur .Allah yardımcısı olsun .
(219 puan) tarafından
Evet hala bazen arıyor söylüyor
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Ayy igrenc Allah korusun ya arkadasin neden bunu kabullendi 
0 oy
(24 puan) tarafından
Böyle durumlara çok sinirleniyorum gerçekten bas tekmeyi kıçına bokunda boğulsun çocuğunmu var yüzünü bile gösterme boşan gitsin nasıl bir miğde böyle ya bi kere kendine değer vermeli insan 1 kere yapan 2ciyi yine yapar şekil A da gözüktüğü gibi bırak o sürünsün git çocuğunla ya da kendine hayatını kur boşan rezillik başka bişey değil benim eşim üstüme çok düşer bazen boğar bile ama sevgisindende adamlığındanda hiç şüphem yok sosyal medya bile kullanmıyor gereksiz zaman kaybı diyo bebeğimiz olcak onunla onun resimleriyle tekrar açacakmış 1 tane bile kız arkadaşı yok konuşmaya başladığımız an iş arkadaşıda olsa sildi böyle olması gerekir dedi kıskanmanı üzülmeni istemem dedi bu bir değerdir kimse hint kumaşı değil aldatma bambaşka bi durum bence sende çok görüşme psikolojin bozulur eşinden şüphe edersin benim eşim böyle bişey duysa bırak görüşmeyi konuşturmaz bile böyle rezillik olan bi aileyle adam suçlu aldattı kadın ***** affetti çünkü 2 ci kez tekrar yapmış

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 1,051 göst.
25 Eylül 2023 Aile kategorisinde Nehirinannesiii (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 609 göst.
18 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 735 göst.
4 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Miraysf06 (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 603 göst.