0 oy
1,013 göst.
Aile kategorisinde (219 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar anlattım ama biraz karışık yazmıştım 

Benim elif diye arkadaşım var eşide serkan 

Bunlar 6 senelik falan evliler kirada oturuyolar bunlar baska eve taşınmak istediler çıktıkları evi serkan  bi abi dediğim kişiye demis gelin cok guzel ev oturun falan adam da 2 kişi ile gelmiş 1 kızı boşanmış ayrılmış bi tanede oğlu var serkan o kızı cok beğenmiş  

Abi dediğim adamin evine falan gitmeye başlamış kızdan hoşlanmış  numarasını almis 

Konuşmaya başlamışlar  serkan ona ev tutmuş eşyalı bunlar oraya gidiyolar mis bi kaç saat elif arkadaşım da bi gün aramış demis serkan nerdesin işteyim demis ama adamin sesi uyuyo gibi gelmiş supenmis s9nra unutmuş banada anlattı araştır dedim yok güveniyorum dedi bende bise demedim neyse bigun ramazan bayram inda elif eltisinin evine gidiyo eve geliyo eşi uyumuş kızla mesajlasirken bakiuo kiza seni seviyorum falan yazmış resmini atmis 

Arkadaşım elif de serkani uyandiriyo diyo bune kocasi agliyo işte bi *** yedim şeytana uydum elit ara konuscam diyo  serkan aramamis  demis bi *** yedim şeytana uydum falan elit kızla konusuyo kiz dalga geçmiş kadin olsaydın kocanı elinde tutsaydin falan diye elifin zoruna gidiyo boşansam diyo adam sevgilisinin yanina gidiyo bu tuttuğu eve gitceklermis cunku serkan aramış elifin yaninda d3mis karina resim atcam diye serkan da korkmuş kızdan telefondan resimleri silcekmis falan ama kiz hep elif e resim atmis afedersiniz yatak da 2 si çıplak halde uzanır halde baska yerlerde elifi goturmedigi yerlerde fotoğrafları var  elif agliyo eşi ni ama noluyo bilmiyorum affediyo  nasil affetti bilmiyorum o resimlerden sonra elif o kızın yanında giydiği serkanin butun elbiselerini atmis  ama aradan 1 ay geçmiş adam yine o sevgilisini aramış barışmak icin falan bu elif dokümanda buldu aradiklarini kocasi inkar etti hatırlamıyorum falan diye sonra kızla yüzleşti elif kiz herseyi anlatmış  8 aydır sevgiliymisler ev kiralamaz haftada 4 5 kere buluşup birlikde oluyolarmis cok seviyomus serkan  onu falan ama ***** arkadaşım gene serkan la barıştı ve hala evliler o kadar da telefonuna bakan birisiydi elif ama adam eve gelirken diyomus ben eve gidiyom arama beni bunu kabullenen cok ksi var ne yazıkki 8 ay boyunca kiz hergun telefonu karistirsada bise bulamamış yani nr yaparsanız yapın o cikmiyo zamanı var allahin sevdiği kisiymis mesajlasirken elifin karsina çıkmış adam nasil uyuya kaldıysa allah onun gözünü açtı ama o anlamadı  bide eşi bi gün gelmiş demis yardıma ihtiyacı olan birileri  eşide carsaf battaniye vermiş hep ama sevgili ile kocasi o çarşaflarda yatmis

39 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Allah tependen baksın Serkannn, yemediği halt kalmamis
(219 puan) tarafından
Bazen diyorum benim eşim de yapsa allah korusun hic haberim olmucak
tarafından
Niye kız elbet anlarsın, biryerde hata yapar çıkar ortaya. Hicbisey saklı kalmaz
(1,718 puan) tarafından
Kusura bakma bacım yorumuna çok güldüm hakkını helal et :)))
(2,259 puan) tarafından
Bu Helena'nin yorumları bir alem :D
tarafından
Kusura bakılacak bişey yok bacım sfsfsg
-Reklam-
+1 oy
(4,668 puan) tarafından
Yine affetmis. Madem affedecekmis neden karıştırıyormuş kocasının telefonunu. 
(219 puan) tarafından
Halada karıştırıyo hala da aynı konular geciyomus evde
(4,668 puan) tarafından
Kusura bakma arkadaşındır ama arkadaşının kendine ve çocuklarına saygısı kalmamış
(219 puan) tarafından
Kendi psikolojisini bozdu
+1 oy
tarafından
Kadın kadının düşmanı dedikleri hakikaten doğru ama kusura bakma arkadaşında saalakmış 
(219 puan) tarafından
Evet dedim onada cok ***** sin diye bunlari nasil kabullen d anlamış değilim aynı yatak da başkasıyla yatan adamı gördü ve onla nasil ne bilim
+1 oy
(119,461 puan) tarafından
Hah bak simdi anladim olayi elifde ap.talin önde gideniymis
(219 puan) tarafından
Buyuk konusmuyorum ama çaresiz değildi ailesinin durumu cok iyi onların yanina gidebilirdi
0 oy
(167 puan) tarafından

Allah adamı taş eder Serkan seni etmemiş ama ahirette kesin edecek 

(219 puan) tarafından
Insallah
0 oy
(13,099 puan) tarafından

Hiç büyük konuşmak istemem 

Allah kimsenin başına vermesin 
(219 puan) tarafından
Bende istemiyorum ama allah da insanin yüzüne guluyo bişeyleri cikariuo bunu değerlendirmek lazim
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Isimlerini vermeseydin sil istersen. Bir arkadaşım burda özelimi anlatsa onu perişan ederdim herhalde 
(219 puan) tarafından
Kendi isimleri değil ben degistim amacım sadece dertlenmek neler oluyo haberimiz olmuyo diye
(8,081 puan) tarafından
Yinede doğru değil anlatman bence
0 oy
tarafından
Minareyi çalan kilifini hazırlar 

Benim arkadaşıma da sevgilisi face şifresini vermiş güvensin diye 

Kız da hava bin beş yüz tüm sosyal hesapları elimde falan 

Sonra başkasıyla da ilişkisi çıktı ortaya 

O kıza da demiş face şifrem yigenlerimde var oyun oynuyorlar hep sen bana faceden yazma çocuklar giriyor hep :D 
(219 puan) tarafından
Ben diyodum eşim yapmaz takı arkadaşım in başına bu gelene kadar
(800 puan) tarafından
Allah korusun ama bal gibi yapar ruhun duymaz Rabbim kimseyi doğru yoldan ayırmasın
(219 puan) tarafından
Amin insallah
(842 puan) tarafından
Kemalim yapmaz :)
(800 puan) tarafından
Hahaha aynen al sana bal gibi örnek :)
0 oy
tarafından
Iyi tamam da kadinin hayatini neden birda anlatiyosun haberi var mi 
(219 puan) tarafından
Ne siz tanizıyosunuz onu ne baska si sadece neler oluyot kimseye güvenmemek adına anlattim
tarafından
Yaptigin cok ayip tanimasakta isimde vermissin belki burdn tanidigi cikacak
(219 puan) tarafından
Kendi isimleri değil ***** değilim ama gerçek hikaye neler oluyor diye
0 oy
tarafından
Abo bu adam resmen örgüt. Deaştan tehlikeli valla ve mide bulandırıcı ööğğ. 5 çocuklu da olsam boşanırdım
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Allah belanı versin serkan ahahha :D ayy tövbe estağfurullah yarabbim kız da saf mı ne nası kabul etmiş aman Allah kimsenin başına vermesin 
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Karşısına ciksa ne olacak serkan her halti yemiş elifte resmen müsade etmis hep affetmis
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Allah çıkarmış çıkarmışta karşısına hatta kaç defa çıkarmış yol gostermiste arkadaşında affede affede bitirememis.boyle adamları rezil edeceksin 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Allah in işi canım hiçbir suç sonsuza dek karanlık ta kalmaz elbet açığa çıkar hap belki bı kere yapsan pişman olup tövbe etsen o hata hep karanlıkta kalır ama eminim ki rabbimin işi sürekli işlenen günahlar bir gün ortaya çıkıyor 
(219 puan) tarafından
Pislik kopek
0 oy
(1,778 puan) tarafından
Resmen ağzım açık okudum yaa diğer postunda görmüştüm zaten valla devir çok kötü Rabbim uzak eylesin öyle insanları evimizden nasıl bı midedir ki hem onunla yatıyosun hem eve gelip karının yüzüne bakiyosun ahlaksız p.ic kurusu 
(219 puan) tarafından
Zaten ben bile duyunca ağladım resmen çünkü arkadaşım cok iyi bunları halletmedi
(1,778 puan) tarafından
Yazık günah yaa kudurmuş kocası onun keşke affetmeseydi
0 oy
(48,731 puan) tarafından
yinede karisik yazmissin bi elif affediyor bi soruyo falan filan
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Elif serkana tutku derecesinde bağlı galiba

(219 puan) tarafından
Valla bilemem ama bence o kadar değil ne icin bende anlamadım cok dedim bırak onu ama elimde değil cocuklarim var dedi
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Bir kere affederse tepesine çıkar tabi
0 oy
(591 puan) tarafından
Bence sevmek bu değil sevmek adam yediği her haltı unutma sineye çekmek değildir yada ondan gelip ona gitmek değil sahsen ben okudukça tiksindim resmen ya vallahi buyuk konusmayayım ama benim ailemin durumu bile olmasa ben oyle seyı sineye cekemem yok cocugum var susayım ayagımda yapmam yemeseymıs o boku bırakırım yanı bosarım kadınlık gururu diye bısey var sonucta ınsna kendıne olan saygısını yitirir boyle yaparsa ya cok yanlıs bı hareket bence 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Arkadaşın aldatılmalara doyamıyor herhalde niye affediyor

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 1,038 göst.
25 Eylül 2023 Aile kategorisinde Nehirinannesiii (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 595 göst.
18 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 734 göst.