0 oy
882 göst.
Diğer kategorisinde (780 puan) tarafından

Kızlar letgodan puset aldim bugün 60 tl ye pazartesi günü de hem salıncak hem mama sandalyesi olarak kullanılıyormuş onu alacağım onun fiyatı da 60 tl sizce nasil iyimi yapmışım kötümü kullanan varmi

image

image

image 98 günüm kaldı artık yavaş yavaş alınacak olanlara başladım bugünde 10lu hastane çıkışı sordum mağazaya 100 tl ymiş 

19 Cevaplar

0 oy
(439 puan) tarafından
İyi yapmışsın ama salıncak alma kullanılmıyo evde süs olarak duruyo bizim bende mama sandalyesi yerine almıştım ama olmadı tekrar mama sandalyesi almak zorunda kaldım 
(780 puan) tarafından
Salıncağı iptal edeyim  ozaman kullanılmıyorsa sade mama sandalyesi alayım
(439 puan) tarafından
Aynen canım a 101 e bime geliyo oda 50-60 lira bişey bide ben 0 ını almıştım salıncğaın 180 lira çöp bak boşver başka bi eksiğini alırsın hem sürekli kayıyo hem de sallandığı için zor oluyo yedirmek
-Reklam-
0 oy
tarafından
İyi canim puset çok kullanılmıyor zaten ilk 6 ay.

Salıncak da güzel ama sallanan şeyde mama yediremezsin bilgin olsun.

Sağlıkla gelsin bebegin
(780 puan) tarafından
Evet puset 6 ay anca kullanılıyormuş 6ay kullanırım ihtiyacı olan birine veririm bende onda sorun yokta salıncak  dedigin gibi sallanan seyde yemek yiyemez bebek haklisin bu aklıma gelmemistti Amin  saolasin canım güzel duan icin
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Hayırlı olsun çok güzel ve uygun 
(780 puan) tarafından
Saol canım Allah razı olsun
0 oy
(173 puan) tarafından
Hayrını gör canım benim 
(780 puan) tarafından
Inşallah saolasin canım Allah razı olsun
0 oy
(1,629 puan) tarafından

Güle güle kullan hevesini kırmak gbi olmasında o puset çok ağır oluyor elde taşınmıyor bizimki bebek arbasına takılandı o yüzden 8 ay kullandım ama hiç elimizde taşıyamadık. Sallanırkende yemek yedirmek zor olur gbi geldi düşününce :) sağlıkla al kucağına

(780 puan) tarafından
Saol canım tsk ederim yok ağır deil çok hafif buda bebek arabasına takiliyor evet haklisin kızlarsa öyle yazdı hem sallanacak bebek hem yemek yiyecek pek o yönden kullanışlı olmaz sadece oynama amaclı salıncak tek olmalı demi
0 oy
tarafından
Çok iyi bnce salıncak normal oynasın diye güzel fikir 
(780 puan) tarafından
Ama yemek yerken bebek sallanır o yüzden de yemek yiyemez demiş kızlar haklılar aslında sad3ce oynamak için guz3l aslinda
tarafından
Aynn cnm
0 oy
tarafından
Ya bunda birşey yediremiyorsun cnm iyi düşün derim ama puset iyi bebek arabasına takılabiliyor mu 
(780 puan) tarafından
Evet takiliyormus  salıncak da kararsız kaldım o yüzden sizlere sormak istedim akıl akıldan üstündür
tarafından
Çok iyi o zaman puset ama salıncak kaldı benim öle çok pişman oldum
(780 puan) tarafından
Salıncak iptal mama sandalyesi tek başına daha iyi ":))(( karar verilmiştir
tarafından
Ooo çok güzel cnm güle güle kullanın inşallah sağlıklı gelsin ❤️❤️
(780 puan) tarafından
Saolasin canım aminnnn Allah razı olsun ❣❣
0 oy
(3,276 puan) tarafından

Güle güle kullanın canım salıncağın aynısı ama önü değişik bizimki biniyor yemek yedirirken falan sallanabilir düz mama sandalyesi al bence mama sandalyesini bundan daha çok kullanırsın :)

(780 puan) tarafından
Saol canım Allah razı olsun haklisin hep yorumlarda öyle demişler işte akıl akıldan üstündür bisey daha öğrendim haklisin sade mama sandalyesi daha kullanışlı olur
(3,276 puan) tarafından
Aynen canım bizde ikisi de var ev park alanı gibi ileri ki zamanda salıncakta ise yarıyor yani :)
0 oy
(115 puan) tarafından
O salıncaklar 250 civarı sıfırı 60 a çok iyi canım.. Ben oğluma almıştım, gündüzleri oturma odasında hep onda yatıyordu mutfağa goturuyordum isim varken,  salliyordum uzun aylar kullandim, emniyet kemerli 3 kademeli ister oturtt, ister salla, ayrıca sabitleme aparatı var yanda, bişe yedirecekken sabitlersin sallanmaz..
(780 puan) tarafından
Sabitlenebiliyormu evet  3 kademeli sallanırken yemek yiyemez dedi kızlar haklılar eğer sabitleniyorsa çok rahat ve kullanışlı olur  sen memnun kaldın mı dediğim gibi akıl akıldan üstündür bilmediğim için sizlere sordum
(115 puan) tarafından
Herkesin görüşü farklıdır ben çok memnundum canım, tercih senin
tarafından
Salincagin markasi ne canim nerden aldin . Hepsimi 3 kademeli acaba
(780 puan) tarafından
Markasını bilmiyorum letgodan pazartesi gidip alacağım 3 kademeliymis
0 oy
(1,016 puan) tarafından
İkisinden aynısı kullandıbd. Puset ağır ama dışarıda kullanışlı ve bir de evde 7 ay boyunca her gittiğim yere götürdüm sellardım orda uyurdu. Çok çok işime yaradı. Diğeri çok yer kaplıyor. Mama sandalyesi aymedamd hediye bize gelmişti 350 birde yeni . Aparatı cer tekıyoyor sabitliyorsun düşme sallanma olmaz. Bunu tad salona koyardık biz TC izlerdik onra bize bakardı sellendım peş şükür 15 aylık oldu daha yeni kaldırdım
(780 puan) tarafından
Maşallah Allah analı babalı büyütsün inşallah puset ağır deil çok hafif rahatlıkla taşınabilir salıncakta kararsız kaldım onunda sabitlemesi varmış yemek yerken bebek sallanmamasi için gidip bakacam pazartesi günü bakalım hoşuma giderse alacam çünkü bunların sıfırları baya pahalı
(1,016 puan) tarafından
Amin cümlemizin Ben puseti indirimden 140tl aldım 3 buçuk kiloidi aynı bundandı canım. benim işimi çok gördü.  Diğeri de 350tl hediye gelmişti yeni kaldırdım evet sabitlenmesi var canım alt kısımda. Tek kötü yanı fazla yer kaplıyor o kadar.
0 oy
tarafından
Çok iyi bence güle güle kullanın
(780 puan) tarafından
Sıfırları çok pahalı letgoda uygun birde kargo yok gidip bakıp beğenirsek alıyoruz pazartesi gidecem bakalım hayirlisiysa alırım
0 oy
tarafından
pasha baby salıncaklı mama sandalyesi. Kullanıyorum  Bayadır kullanıyorum kızım 11 aylık hala kullanıyoruz çok memnunuz bunda yemek yediriyorum çoğunlukla sallanıyor. Sallamasını engelleyen yeri var takıyorsun sabitliyor diyelim bunda sallarken uyudu. 3 kademeli. Arkasından ayarlıyorsun yavaşça çekiyorsun yatak oluyor.
0 oy
tarafından

image

az önce yazdım resim yüklenmemişti
(780 puan) tarafından
Offf fiyata bak sıfırları çok pahalı hem bebek eksitmiyor işimiz bitince bende bi başkasına veririm işini görür sabitlenince yemeğini yer yemek bitince sallanır yerde filan gezip ağzına biseyler alana kadar bunda oturur tv bakar yavrum 98 günüm kaldı biseyler aldikcada heycanlaniyorum
tarafından
Fiyatı hakkında yorum yapmıycam özelliği çok ve kullanışlı memnunum. Allah nasip ederse olacak diğer bebeklerimde de  gönül rahatlığı ile kullanacam
0 oy
(456 puan) tarafından
Aldıkların uygun hastane çıkışları 10 lu olankarın fiyatı öyle bende trendyoldan aldım hastane çıkışını 100 tlye %100 pamuk 
(780 puan) tarafından
Evet 100 tl hastane çıkışı çantada olmazsa olmazlardan içinde çeşidi çok
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Pusetin aynisi kullaniorum cok isime yario güle güle kullan canim
(780 puan) tarafından
Saol canimAllah razı olsun
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Canm salincagi almicaksan ben almak istiyorum olur mu acab 
(780 puan) tarafından
Konuştuk hafta sonu yasak olduğu için pazartesi gidip alacağız tlfn numarasını verdi alacam 2si bir arada kullanacam sabitleyip yemeğini yiyebilirmis bebek
(5,272 puan) tarafından
Tamam canm güle güle kullN
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Hayirli ugurlu olsun canim ama salıncak yerine mama Sandalyesi almanı tavsiye ederim teyzem de de var gidip yine mama Sandalyesi aldı mağazalarà bak istersen biz 80 é bulmuştuk çokta iyi 
(780 puan) tarafından
Uygun fiyata mama sandalyeleri var ama bunu ikisi bir arada kullanırım diye sabitleyim yemeginide yiyebilirmis bebek
0 oy
tarafından
düzenlendi

Aynı puset benim var. Bebeğim 3 aylık çoook işime yarıyo evin içinde hep yanımda pusetin içinde. Annemlere falan gittiğim de pusetle çokta güzel hiç üşümüyo. Bide üstüne puset örtüsü aldım çok tatlı oluyo 

image

(780 puan) tarafından
Evet şimdi puset örtüsü bakmaya başladım bende alacam
tarafından
Bak yorumu düzenledim foto ekledim canım
(780 puan) tarafından
Bunun takım olanını internetten sordum içinde herşey var 450.500 arasıymış sadece bunu sordum  letgoda  ikinci el 60 tl diyorlar puset kadar bunun da fiyatı
tarafından
Örtü mü 60 lira. Çok fazla en ucuz bebek marketten bak canım ordan aldım ben. Ve set halinde gereksiz içince babynest var kullananlar hiç kullanamadık diyo. Zaten puset var babyneste gerek yok
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım bende iki gün önce a101 den mama sandalyesi aldım bence salıncak i alma benimde son 98 gün kaldı yavaş yavaş hazırlık yapiyorum
(780 puan) tarafından
Aaa aynı gün doğuma gidiyoruz benimde98 gün kaldı ankarada mısın şehir hastanesinde doğum yapmayı düşünüyorum el ele tutuşup destek veririz birbirimize :)))
(1,287 puan) tarafından
Maalesef canım diyarbakır da oturuyorum keşkeee

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 719 göst.
12 Mayıs 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 949 göst.
+1 oy
11 cevap 324 göst.
28 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Prens annesii (1,718 puan) tarafından soruldu
0 oy