0 oy
320 göst.
Diğer kategorisinde (1,363 puan) tarafından
Kizim dogdugundan beri altini degistirirken giydirirken hunharca ağliyor ya. Butun bebekler boyle mi acaba benim kizim mi cadı

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kaç aylık bilmiyorum ama şarkılar falan söylesen oyun gibi yapsam ben öyle yapıyorum 
(1,363 puan) tarafından
7 aylik ama 1 ayliktan beri böyle. Son care esim tutuyo ben giydiriyorum.
Soylemedigim sarkilar saklabanlik kalmiyo. A cilginlar gibi agliyor
tarafından
Aynıymış canım benim kızımda 7 aya girdi benimkine oyun gibi geliyor şarkılar falan söyleyince
-Reklam-
0 oy
(2,556 puan) tarafından
Benimki de öyle 1 yaşında oldu hala aynı ya 
0 oy
(2,069 puan) tarafından
Benim kızımda 7 aylık 2 aydır ağlıyor ama sadece üst ve zibin giydirirken ağlıyor altını giydirirken veya bez degistirken ağlamıyor çözümü ce ee de buldum ismini söyleyerek şarkı uyduruyorum falan öyle oyalaniyor 
(1,363 puan) tarafından
Yaptigimiz bestelerin haddi hesabi yok vallauydur uydur
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Vallahi benimki hiç öyle değil üçü de öyle olmadı yani bugüne kadar tam derdi ben onları soydukca onlar gülüyordular 3cusude oyle 
(1,363 puan) tarafından
Soyunmada sorun yok giyiniirken kriz ama
(1,475 puan) tarafından
Cok şükür hiç sorun yaşamıyoruz
0 oy
tarafından
Çıkarirken güler giydirirken kaçar benim ki :) 
0 oy
(61 puan) tarafından
Inan bnm de oglum da dogdugundan beri böyle ağlar giyinmemek icin kendini yere atmaya çalışır zorla giydiririm kiyafetlerini derdim tek bnm oglum böyle yapiyo demekki çoğu bebek boyleymis 

1 yaşına geldi halen sevmez giyinmeyi soyunurken fazla ses çıkarmaz ama giyinirken bağırır 
0 oy
tarafından
Yok canim biz 1 yasina girecez nerdeyse hala agliyoruz dogdugu gunden beri aglar çıplak kalmayi cok seviyor  zıbin bile giydirmemi istemez :D 
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Ay sorma üst değiştirmek işkence bize
0 oy
(466 puan) tarafından
kizim dogdughndan aglar hep giysi giydirerken ama cikartarken guler soyunmayi hosluyo )))

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 114 göst.
29 Kasım 2021 Aile kategorisinde zmrt_ (1,621 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 945 göst.
15 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 358 göst.
25 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde ❣️DenizAselnAnnesi❣️ (1,379 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 83 göst.
22 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Fadik (32 puan) tarafından soruldu

381,435 soru

11,419,570 cevap

34,975 kullanıcı

...