0 oy
1,512 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar sabah ekmek almaya gidiyordum yerde bsi parlıyor 1 TL sandım aldım. Aman bi baktım altına benzeyen bsi. Eve geldim komşum kuyumcu ona sordum. Altın bu dedi :D oha napayım

48 Cevaplar

0 oy
(4,988 puan) tarafından
Alırdım ama bulduğum yerdeki esnafa falan sorardım hani kaybeden soran oldu mu diye evvela duyurmak lazim sonra hayra verilir 
-Reklam-
0 oy
(845 puan) tarafından
Bizde eşimle annemlerin mahallesinde kalin alyans bulmuştuk baya kalindi içinde İsmail yazıyordu komşuya sorduk yakında kim nişanlandı İsmail diye biri dedik bulduk kardeşimin arkadasiymis kardeşim verdi ona hatta cocuk cok sevdi yemek ısmarlicam size falan dedi yok gerek yok dedik inşallah sahibi cikar belki ihtiyac sahibidir 
0 oy
(48,702 puan) tarafından
karakola gotur camiye ver 
0 oy
(337 puan) tarafından
Bence kaybeden üzülmüştür ama kimindir bulamazsın ben para bulduğumda camiye verirdim
0 oy
(617 puan) tarafından

Bana ver ben kaybetmistim:D:D

0 oy
(320 puan) tarafından
altını alırdım bakkala da haber bırakırdım canım değerli bişeyini kaybedip soran olursa beni bulsun diye bütün iş hallolurdu . düşüren geri dönebilir çünkü markete haber et sonra dönen olmazsa hayır için kullanırsın
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Iyi yapmışsın cnm sen almasan başkası alacaktı  
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Bi altın buldun 1 saatte 47 yorum gelmiş normal başka post olsa asla kimse yazmaz 

Ben yazarken 47 di şimdi kim bilir kaç oldu :angel:

Sen en iyisi bir hocaya sor olmadı bağış yap yada helal derse bi fakir sevindir gerisini kendin harca 

tarafından
Valla ya amaaan :D

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 208 göst.
6 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Hemsireanne (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 223 göst.
8 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+3 oy
4 cevap 338 göst.
14 Mart 2022 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu