0 oy
389 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Oğlum çorba yerken vurdu elime döküldü nasıl yapcam mahvoldu yorganım çok sinirliyim 

17 Cevaplar

+1 oy
(17,703 puan) tarafından
Yorganda corba niye yedirdin onu anlamadim canim 
tarafından
Biz salonda yatıyoruz yatak odası çok soğuk canım, yatakları serince alan kalmıyor oda yorganın üstünde tv ye bakıyordu ondan yedirdim orda
(17,703 puan) tarafından
Himm anladim canim sil bari :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Makineye at canim
tarafından
Büyük girmez bide elyaf sarariyor mahvolur açsam bidaha dikmem lazım
tarafından
Aç bisey olmaz canim yoksa çıkmaz şimdilik başka yorganda yatin
0 oy
(393 puan) tarafından
Benimde halima meyve suyu döküldü
0 oy
tarafından
Kız yorganın üstünde mi yedirin çorbayı yıkayamazsında tüh mecbur silcen öyle duracak canım
tarafından
Biz salonda yatıyoruz yatak odası çok soğuk canım, yatakları serince alan kalmıyor oda yorganın üstünde tv ye bakıyordu ondan yedirdim orda
tarafından
Canım yün değilse yıkamaya ver çok güzel yıkıyorlar
0 oy
(119,225 puan) tarafından
Yün yorgamsa ziiçtıiin 
Haa bisi olmaz yaa onlar ucuz
tarafından
Nasıl temizlicem çift kişilik
At yenisini al temizlesende huylanirim ben olsam
tarafından
Bakalım, bunu kaynana vermişti kalitelide baya el emeği göz nuru. Nasıl ederim bilmiyorum
Yikasanda cikmaz sarimsi bi renk kalir
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Dökülen yeri elinde yıka 
tarafından
Sararıyor canım
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Hassas yıkamaya at sıktırma
(6,136 puan) tarafından
Bozma moralini ne yapalım çocuklu aileyiz herşeyi yasiyacaz. Bizim kiyamadigimiz eşyaları onlar eskitecek hemde ilk görüşte en yakın zaman da nevresim al içine koy daha iyi olur bak eşinde yanındaymış hemen banyo da ıslak makineye birlikte atın sığmazsa banyoda yıkayın geç oldu ama sen bilirsin
tarafından
Sabah olsun makineye atmaya denicem kuzum, 7 kiloluk makineye inş sığar çift kişilik yorganım
(6,136 puan) tarafından
Dediğim gibi eşinle atsaydin yün ağır olur ama elyaf olmaz belki sıktırma bide elyaf yun kadar toplanıp kötü durmaz
tarafından
Elyaf kuzum benimki
(6,136 puan) tarafından
Işte yün kadar toplanmaz sıkıntı çıkarmaz sana
0 oy
(777 puan) tarafından
Makinen büyükse yıka hemen değilse yıkamaya ver 
0 oy
tarafından
Aman olan yorgana olsun  sinirlenme . Elyafsa at makineye  vanish de koy . Yeni alma imkanın varsa yeni al
tarafından
Yeni alınır da bunu kaynana yapmıştı el emeği göz nuru kaliteli yani orjinal yorgan, ondan yeni alsamda bunun yerini tutar mı bilmem
0 oy
(1,084 puan) tarafından
Makinan kaç kilo ben atıyorum 600 de sıkıyorum tertemiz oluyor hiç kötü de olmuyor 
tarafından
Eşim toplanır diyor bide tek tek iple dikmiş kaynana, yıkasam sökmem gerekmez mi bidaha dikmem gerekir mi
(1,084 puan) tarafından
Ben hazır aldıklarımı yıkıyorum toplanma olmadı en düşük devirde sıkıyorum yüksek devirde toplanıyor
0 oy
tarafından
Buna mı sinirleniyon abla gözünü seveyim 1senedir oğlumun kusmadigi yer kalmadı elyafmis at makineye gitsin çokta pahalı değil derdin bu olsun...
tarafından
El emeği göz nuru, atsamda makineye tek tek iplerini koparmam lazım bidaha dikmem lazım :( benim harcım değil bu yorgan
tarafından
Yok direk atabilirsin ya bişey olmaz bizimkiler de hep el yapimi sararma diyorsun üstüne bulaşık deterjanı koy yıkarken
tarafından
Yarın bir makinede yıkamayı denicem
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Çarşaf serseydin keşke üzerine durduk yere iş çıkartmssin başına.. yapcak bişey yok makineye at elinde yıka yada ver yikamaciya.yün degilse
tarafından
Kuşum işte sorun şu ki bu tek tek iplerini çözmek lazım yıkasam bile elyafı toplanır, biz bu işleri yazın yapıyoruz damda yorgan döküyoruz sonra dikiyoruz. Ama bunu yıkamam lazım 7 kiloluk makineye girer mi
(2,075 puan) tarafından
Bi dene olmazsa ver halı yıkama flm yıkar
0 oy
(10,008 puan) tarafından

Ben hep makinada yikiyorum yorganlarimi. Siz çorba dokulmese yorgan yikamiyomusunuz ;)

tarafından
Yıkıyoruz ama dama atıp tek tek iplerinden çözüp elyafın döküp tek tek geri dikiyoruz 2 günü alıyor nerdeyse, benimki biraz farklı
(10,008 puan) tarafından
Alla alla bilemedim canim. Benimkilerde hep elyaf tek kisilik cift kisilik sık sık makinaya atip yikiyorum
tarafından
Yarın makineye atmaya deneyeceğim kuşum inş sığar 7 kiloluk makineme
(10,008 puan) tarafından
7 kiloluksa sigmayabilir canim dene bakalim. Benimki 9 kilo mesela cift kisilik battaniyeyi döndurmuyor
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Makinada yıka canım benimkiler de elyaf Makinada yıkıyorum hava güzel olduğu gün 1 günde kuruyor. 
(2,323 puan) tarafından
8 kilo canım kızımın kini de atıyorum kendi çift kişilik olanı da.
tarafından
Benimki 7 kilo sığar mı kuzum çift kişilik yorgan
(2,323 puan) tarafından
Canısı al makinaya at üstünde elinin rahatça girebileceği kadar yer kalması lazım birde kapağı açık şekilde yıkayacağın programa çevir yorgan makinadayken kilosu çıkar ekrana 3  4 kilo yazarsa yıka.
tarafından
Zaten yorgan 7 kilo olmaz diye düşünüyorum
(2,323 puan) tarafından
Hm aynı kilodaysa olmaz canım kazanı bozar halı yıkamayı ara sor yorgan yıkayanlar var bozmadan büyük kazanlı makinada yıkayıp kurutup getiriyorlar 20 30 liraya fln sanırım.
0 oy
tarafından
Ayyy cok sinir bozucu durum yıkamaya ver 
0 oy
(10,298 puan) tarafından
Halı yıkamaya ver çiçek gibi gelıyor

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 195 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Minnos_1 (7,913 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 89 göst.