0 oy
224 göst.
Aile kategorisinde (534 puan) tarafından
Ben dişlerimi fırçalarken kizimda fırçalamak istiyor ağlıyor hatta ben de yapacağım diye ben de geçen gün ona dış fırçası ve macun aldim ama 3 yaş yazıyor üzerinde kızım 2 yaşında daha erken mi 3 yaşına girmesini beklesem mi bi skinti olur mu ki şimdi baslasam

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
20 aydan beri fircaliyor. Şimdi 25 aylık bi bardağa azıcık su koyuyorum diş fırçasını suya batırıp fircaliyor 
(534 puan) tarafından
Macun sıkmıyor musun yani canim
tarafından
Macunsuz sadece suyla fırçalatiyorum dişleri pırıl pırıl oluyor. Kalıntı filan kalmıyor
(534 puan) tarafından
Anladim canım tesekkurler
tarafından
Rica ederim canım
-Reklam-
0 oy
(1 puan) tarafından
Canım benim oğlum 2 yaşında başladı ama diş macunu çok hafif degdiriyordum yavaş yavaş öğrendi şuan 3 yaşında maşallahı var
(534 puan) tarafından
Anladim canim ben de öğreteyim o zaman çok hevesli zaten :)
(1 puan) tarafından
Hevesi varsa başlasın canım macun kullanma o koydugunu sansın sadece :)
(534 puan) tarafından
Aynen canim farketmez bile o macun var mı yok mu onun derdi dişini fırçalamak geçen gün gösterdim fırçasını çok sevindi de acaba erken mi diye düşünmüştüm :)
(1 puan) tarafından
Değil canım artık öğrensin prenses :)
(534 puan) tarafından
Teşekkürler canım :)
0 oy
(305 puan) tarafından
Canım çocuklar için özel macunlar var doğal ben ondan aldim ama benim kizim tadını beğendiği için sürekli yutuyor o yuzden macunsuz fircaliyor 
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Benimde kızım 4 buçuk yaşında bende colgate barbieli dış macunu kullanıyorum gratisten almıştım 6 yaş yaziior ama kullanıyoruz. Diğer macunlar acı geliyor rahat fircalayamiuor . Bu tatlı güzel de kokusu var severek fırçalıyor.sende. Azıcık sür fırçaya kullandir bişey olmaz.
0 oy
(12,854 puan) tarafından
İlk dişten itibaren fırçalıyor rocs marka diş macunu al doğal yutulabiliyor
0 oy
tarafından
2 buçuk yaşında. 2 3 aydır fırçalıyor. Macununu florürsüz doğal aldım. Yutsa da bişey olmuyor Allahın izniyle
0 oy
tarafından
Macun 3 yaşından sonra.  Fırçayı ver fırçalasın geç bile kalmışsın 
0 oy
(3,854 puan) tarafından
19 aylik fircalatmaya calisiyorum   ama macunsuz , daha tukurmeyi kavrayamadi,
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Hayır erken değil dişler ilk çıktığında başlanır parmak fırçayla sonrasında da kullanılabilen fırçalar vardır.
0 oy
(4,700 puan) tarafından
E bebeğin diş macunu 2 yaşında olanlar icin karadutlu ben hamileyim oğlumun ağzı kokuyo gibi bana 18 aylık o yüzden ben şimdiden bir defa ufacık macununa sürüp veriyorum fırçalıyor çokta seviyo diş fırçalamayi
0 oy
(1,475 puan) tarafından
1buck yasnda baskladilar 2de tam öğrendiler 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 556 göst.
3 Aralık 2023 Aile kategorisinde Zezeee (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 222 göst.
0 oy
9 cevap 131 göst.
6 Eylül 2022 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu