0 oy
188 göst.
Diğer kategorisinde (507 puan) tarafından
Kızlar nasıl basardnz . kızım 2.5 yasında nasıl bezden ayıracam 

6 Cevaplar

0 oy
(253 puan) tarafından
Surda durayim bakemmm
-Reklam-
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Gündüz 2saatte 1 tuvalte götür çiş varmi kaka varmi diye sor 
(507 puan) tarafından
Canım 1 hafta yaotım yaptı kakasını cısını 2 hafta yapmadı artık
(1,475 puan) tarafından
Ee sorun ne
(507 puan) tarafından
Bılmıyorum canım 2 haftada artıknyapmadı tuvalete eve gelınce yapıyodu
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Bende bekliyim ne yaptıysam öğrenmedi cocuk belkide ben sabırsızım 
(507 puan) tarafından
Baya ugrasacaz. Gıbı
(3,701 puan) tarafından
Valla çok uğraştım stickerler ödüller güzel sözler supriz oyuncaklar aklına ne gelirse ama bana mısın demedi aklı çıkıyor çığlığı basıyor önümüz kısa gelince mecbur geri bağladım bezi yazın tekrar deniyim diye
(507 puan) tarafından
Kac yas canım
(3,701 puan) tarafından
2.5  bizimkide
0 oy
tarafından

Benim ilk oğlan 3 yaşına geliyodu inatla öğrenmek istemedi çişini büyük tuvaletini tuvalet aldım ona süslü birde yengemin oğlundan gördü o yapıyo diye oda. Başladı yapmaya tam 1 hafta sonra tamamen kendi öğrendi bez hiç bağlamadım yatağına Alez serdim muşamba gibi bikez yaptı yatağına birdaha hiç mi hiç yapmadı şimdi sıra 2 inci de bakalım 1 buçuk yaşında nasıl öğretcem 

tarafından
Carsafin altina serdin dimi alezi canm
tarafından
Aynen kuzu korkma çiş yapsın bişey olmaz Alez yoksa muşamba tarzı ürünler var onlardan al yatağına geçmesin
tarafından
Canm soruyu acan ben degilim ama sana soran benim  benim bebek de 11 aylik olucak alez almistim simdilik gerk yok diye sermedim bende 14 aylik oldugunda yaz gelicek erkwnden ogreteyim diyorum 3 ay yaz da ogrenir gibime geliyor o yuzden mwrak ettim bu.arada lazimlikta aldim be zaman baslasam ki.kullanmaya bide nasil olucak onun temizligi lazimlikta bebegin poposu yikanmaz dimi illa ordan kaldirip baska yerde mi yikiycam hic birsey bilmiyorum
tarafından
Şimdi canım bak ilk önce yaz gelsin ondan sonra başlat haziran temmuz gibi ideal sıcak aylarda başlaması iyi birde o Alezi bezini bağlama sen eğer büyük tuvaletin yaparsa ilk başda biraz korkar ama alışır kaldır poposundan direk banyoya yıka poposunu öyle öyle öğrenecek bu arada tuvalete giderken onuda götür yanında ben hep öyle yaptım biraz güldü falan ama Oraya da alışdı tuvaletin klozet kapağının küçük olanları satılıyo ondan al poposu boşluğa düşmez böylece
tarafından
Canm okumustum c3vabinida bir turlu donus yapamadim cok cok tesekkur ederim soylediklerini uyguluycam
0 oy
tarafından
Altına kesinlikle bez takmıcaksın canım bi kaç kez yapıcak aa altın çiş olmuş gel bide tuvalete gidelim orda devamını yap gibi . Kendin gidiyorken çişim geldi tuvalete gitmeliyim aynı şekilde babası yanında bu konuşmaları yapın. Ve sana bi tavsiyem lazımlık alma direk klozete aparat al bence. Benim oğlum 20 aylık 1 haftadır bende eğitim veriyorum 1.5 saatte bir götürüyorum.   Çişi söylemeye başladı ama kakayı henüz söylemiyor şuanlık iyi gidiyo bakalım . Altına yaptığında kızma  sakin tepki ver. Haber veridğinde panikle götürme 
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Benim oğlum 2.5 yaşında kolay alıştı şimdi kızım var 13 aylık bende merak ediyorum nasıl olacak

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 163 göst.
16 Şubat 2021 Aile kategorisinde ❤TONTIŞIM❤ (662 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 208 göst.
5 Haziran 2022 Aile kategorisinde cananyener2780 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 114 göst.
5 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde cananyener2780 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 147 göst.
6 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meryem Ana (507 puan) tarafından soruldu

378,413 soru

11,326,705 cevap

34,780 kullanıcı

...