0 oy
465 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,865 puan) tarafından

Azcık kavgayı bırakın da bana bakın bi :D

Gögüslerin yumuşaması sütün azaldığı anlamına mı geliyor?? Benim bazı günler taş gibi aşırı hatta uçlardan akıyor baya, bazı günler yumuşak oluyor ama çocuk emiyor. baya süt geliyor yumuşak olsa da. Kafama takılan gögüs yumuşak olunca süt azalıyor mu?? Sağdığım zaman fark yok aynı ama kokruyorım acaba azalır mı diye. Sizin de böyle mi merak ettim :ermm:

5 Cevaplar

0 oy
(15,816 puan) tarafından
Hayir azalmiyor bebegin doyacagi kadar vardir elbet içinde 
(2,865 puan) tarafından
Yani yumuşak olsa da sorun yok demi
(15,816 puan) tarafından
Hayir yok hatta dikkat edersen geceleri genelde dolu olur sertliliginden cunku dinlenirsen sut daha hizli salgilaniyor gun icinde surekli emzirmek ve dinlenememkten sonuk gibiler ama bu sut yok anlamina glmez
-Reklam-
0 oy
(50 puan) tarafından
cocuk buyudukce cenesi daha guclu oluyor daha fazla emiyor dolaysiyla gogusteki sut ister istemez azaliyor artik yetmemeye basliyor 
(2,865 puan) tarafından
Yetmemesi değil de sütüm komple kesilmez demi ben bunu merak ediyorum
(50 puan) tarafından
yok canim kesilmez tabi sen  kesmedikce kesilmez ben iki yasina kadar verdim azalma oldu ama asla kesilmedi
(2,865 puan) tarafından
Sürekli emiyor şükür şimdilik süt yetiyor da bazen aşırı sert bazen yumuşak olması beni endişelendirdi
(50 puan) tarafından
bazen sut sertlesiyir olabilir sorun olmaz ama icin rahat deyilse bi dokrora gorun
0 oy
(4,875 puan) tarafından

Ilk günlerdeki taş  gibi göğüsü  arıyorsun ☺☺ ama artık yok bu tabiki süt olmadığı anlamına gelmiyor sütün olmasa hem bebek hep ağlar susmaz canım 

Sadece biraz daha güçlü emiyorlar. Önceki gibi hemen bırakmıyorlar 
(2,865 puan) tarafından
Kız ilkim ada nasıl oldu
(4,875 puan) tarafından
Çok şükür iyi canım
0 oy
(822 puan) tarafından
Benimde aynı sen gibi canım hatta bi kaç gün stresli bi dönem geçirdim ona yormuştum onu atlattım yine aynı ame ben düzensiz besleniyorum çok abur cubur yerim geçen gün düzgün bi yemek yedim sabaha kadar sütten 2 defa atlet değiştirdim biraz beslenmene de dikkat et
(2,865 puan) tarafından
Kahvaltıyı 2 den önce yapamıyorum malesef ama gün içinde yiyiroum baya
(822 puan) tarafından
2 ye kadar uyuyo musun kız ben o saate 2. Kere yemek yemem lazım acıkırım hemen gerçi acıksam bile vaktim olmuyo yemeğe
0 oy
tarafından

Yok cnm bebek buyudukce cok cekiyor benimde gogsum smdi yumusak eskisi gibi ama sut var cok sukur:)

(2,865 puan) tarafından
Sağıyorum benimde şükür var geliyor baya bebek de emince doyuyor ama yumuşak olması tuhafıma gitti :D

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 241 göst.
9 Mayıs 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde sweetlady (632 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 73 göst.
14 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 270 göst.

382,552 soru

11,453,201 cevap

35,030 kullanıcı

...