0 oy
154 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (232 puan) tarafından
Merhaba tecrübeli Anneler  benim ilk gebeliğim 23 haftalık oldum sizden rica etsem hastane çantasına neler koymam gerekiyor kaç haftalıkken hazırlamam gerekiyor Teşekkürler şimdiden ❤️

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben 2 hafta once hazirladim 34 haftalikken. 2 canta seklinde yaptm birisi bebegim icin birisi kendim icin. Bebegim icin olanin icerisine 15 bez 2 tane alt acma ortusu 3 takim 3 zibin 3 corap ince battaniye kalin battaniye emzik kucuk biberon koydum kendime de esofman takimi gogus ucu kremi gogus pedi normal ped alip koydum depend alip almamakta kararsizim kanamanin durumuna gore hareket edicm 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben 10 tane bez 

1 alt açma ortusu

5 tane depend

2 çift kıyafet 

Battaniye

Kendim için esofman takımı

Yedek kıyafet

Terlik falan
0 oy
(219 puan) tarafından
Youtube da tuğba caner bide beyza burak  cok guzel hastane cantasi hazirliyo izleyebilirisn
0 oy
(219 puan) tarafından

Ben 2 tane cocuk cantasi aldim biri büyük biri  bi yere gitmek icin canım küçük olana ben kendi elbiseleirmi koydum

3 tane pijama takimi 
4 tane iç çamaşırı
2 tane atlet 
2 tane.emzirme sudyeni
Teseturluyum 2 tane yazma koydum 
Terlik 
Bide  ben meryem eli otu koydum bide zemzem 

Bebek için 

4 takım hastane cikisi (
4 tane zıbın 
3 corap 
1 tane nohut battaniye
2 tane penye battaniye
2 tane muslin battaniye koydum (biri bebegin yattığı yere koymak icin biride hastaneden çıkarken üstüne atmak icin pusetin 
Pişik kremi biberon 
5 tane ağız mendili 
15 adet bebek bezi
Islak mendil   koydum

0 oy
(826 puan) tarafından
Bebeğime bez, emzik, biberon, süt sağma pompası, eğer kundak yapacaksan ona gpre şeyler, islak mendil, kuru mendil,  ağız mendili, bere, body, elbise ne giydireceksen, hastane çlkışı lazım olanları sonradan getirt, battaniye, altını açmak  için örtü, kendim işin diş fırçasl pastası, pijama terlik, ped, yedek kiyafet mutlaka lazım sütün geldiğinde akıyo hep benim pantolonuma kadar süt olmuştu öyle gezdim başka şehirde olduöum içinde öyle kaldım orda. 
0 oy
(155 puan) tarafından

image

Bebeğinin ilk 1-2 ay poposunu bebek alt silme pamuğu ile sil 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 61 göst.
14 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ozlmugur (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 97 göst.
17 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde songulerkan35 (27 puan) tarafından soruldu
0 oy