0 oy
138 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bebegimle birlikte ilk defa girip olduk annem anneannem ben bebegim 10 aylik burnu akiyo onunda huzursuzlugu felan yokta bizimde bogaz agrisi grip mandalin yiyoruz kizimada veriyorum maske takiyodum ama gevmis artik onada zaten cikarttim nefes alamiyorum cunku burnum akiyo zaten çeşme gibi silemiyorum maskeyle napsak bilemedim doktorada gitmek istemiyorum grip icin dogal yontemleri daha cok seviyorum

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Corona olmasın o
tarafından
Sanmiyorum ya annemde grip oldu 1 2 gunde gecti korona olsa daha agir olurdu sanki yasli sigara fekanda iciyo olsa anlardik sanki
tarafından
Gecmis olsun yinede dikkat edin test fln verin
-Reklam-
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Ihlamur, nane limon, kemik sulu corbalar, bolyesillik salata, mandalina portakal
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Ihlamur çayı bal karabiber limon zencefil karıştırıp ıhlamura içebilirsiniz. C vitamini meyveler tavuk suyuna çorba sirkeli sarımsaklı soğanı kesin ortadan ikiye bas ucunuza koyun içerdeki mikrobu alacaktır inşallah şifa versin Allah
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Benim çocuklar ıhlamuz tereyağı pekmez le atlattı 
0 oy
(1,939 puan) tarafından
2 gun önce bende öyleydim bitki çayları içtim onlar jyi geliyir nane limon icin bogaz agriis icin de ballı su ic limonlu içme bogazini kurutup daha fazla agri yapar 
0 oy
(57 puan) tarafından
Geçmiş olsun sen ve eşin theraflu içebilirsiniz 

İhlamur kaynatıp bal, limon ekleyin

Bol bol portakal ve suyunu tüketin 

C vitamini ile toparlarsınız 
0 oy
(2,750 puan) tarafından
Geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 78 göst.
0 oy
5 cevap 123 göst.
18 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,776 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 65 göst.
14 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 85 göst.
17 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu

380,270 soru

11,385,380 cevap

34,885 kullanıcı

...