0 oy
123 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,776 puan) tarafından
Kızlar ilk eşim hastalandı daha atlatamadan bana bulaştı ben grip oldum iki gündür her yerim agriyodu bugünde kızımin ateşi var 13 aylık bu arada bizden ona da geçti sanırım ama ateşi var ateş ölçerin pili bitmiş küçük pillerden normalde 38 üstü olunca ateş düşürücü veriyodum şimdi nasıl vercem çok çıktığını nasıl anlarım başı yaniyo hali yok bide 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla ateş olcersiz anlayamazsın
(1,776 puan) tarafından
Off burda da bulamam o küçük pillerden
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gecmis olsun grip oldugunuza eminmisin covit testi yaptirun istersen
(1,776 puan) tarafından
Off abla yaa bı alman aşısı yaptırdık geçen cumartesi o zamandan beri g.otumuz toplanmadı valla
tarafından
Ya bu asilarin icinde zaten pasif aktif virusler varmiski vucut viruse alisip hafif atlatilsin diye biz biontech olduk ama kol acisi oldu sadece
(1,776 puan) tarafından
Valla bizi hasta etti 1 haftadır sırayla hasta oluyoz başımızı kaldiramadik ateş grip titreme baş ağrısı bağışıklıkgimiz mi düşük ne anlamadım
tarafından
İnsallah griptir kuzu havalar bisoguyo bi isiniyo ya ondan da olabilir sen ates olcer al evine pilini bulamssan ona gore ilac vercen bebeye sonucta
(1,776 puan) tarafından
Aynen öyle abla eşim erken gelecekti olmadı söyleyim gelirken alsin ateş ölçer havalardandir inşallah
0 oy
(543 puan) tarafından
Geçmiş olsun.Dudaklar ısıya karşı hassastır ara ara alınını öpüp yükselip yükselmediğini anlayabilirsin
(1,776 puan) tarafından
Tamam canım öyle yaparım çok sağol ❤️
(543 puan) tarafından
Rica ederim :)
0 oy
(82 puan) tarafından
Canım artık grip diye bişi olmuyor malesef direk covit olmuş oluyorsun bence bir test verin derim.. Bende grip oldum diye evde gecirmeye calıştım heryerim ağrıyordu sonra dayanayıp test verdim pozitif cıktı.. Annem babam ablam eniştem yeğenim hepisi grip olduk die evde gecirmeye calıştı meğer onlarda covitmiş test verdiler pozitif cıktı.. Çok beklerseniz ciğere inerse Allah korusun daha kötü olmayın..
(1,776 puan) tarafından
Yaa gerçekten mi hiç bı bilgim yoktu canım akşam giderim olmazsa
0 oy
(564 puan) tarafından
Yanıyorsa ateş düşürücü versene belli ki fazla neyi bekliyon 
(1,776 puan) tarafından
Pardon da neyi bekliyon falan hayırdır ben hemen ateş düşürücü vermiyorum insan gibi yorum yapmayı bilmiyorsan yorum yapıp canımı sıkma senle uğraşamam

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 78 göst.
0 oy
8 cevap 139 göst.
2 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 193 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Gamzee.. (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 208 göst.
17 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ayse.gul (582 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...