0 oy
371 göst.
Aile kategorisinde (255 puan) tarafından
2 gün oldu doğum yapalı ölüm tehlikesi atlattım sezeryandan sonra çok kötü bi süreç geçirdim şükür şimdi evimizdeyiz bebeğimle ama iste ağrım var affederseniz mememin uçları yara bebegim geceleri hic uyumuyo allahtan annem varda yardimci oluyo eşimde sağolsun elinden geldiğince yardımcı oluyo ama esimin ailesi çok bunaltiyo beni kaynanam geliyo sadece oturuyo bi işin ucundan tutuyum demiyo kaynım var 19 yasında emzirmem gerekiyo duyuruyom hic orali olmuyo hayır yani utanıyorum rahat edemiyorum yani bebeğimi sürekli emzirmek istiyorum sarılık olmasin diye hasta olmasin diye annesi falanda uyarmiyo her akşam 8 gibi geliyolar kayinbabam o kaynanam tamam torunları ama bunaldim yani toparlanamadim bide ellerini falan yıkamıyorlar uyardigim.halde eşim kolonya tutuyo sadece bebegin su an sevilcek bi yani yok ki yani emimip uyuyo kaynanam sürekli oturuyo sadece bebegi seviyim diyo ve ben bunaldim yani bide annem bebeğe bana eve baktigi yetmiyomus gibi onlara hizmet ediyo her aksam

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
anliyrm seni oglumda yasadim cok kotuydum ve bayiliyidum artik sinir yuzunden hersey düzelir devamli pozitif düşün esinle aran iyise gerisini bosver dusuncesiz insanlar 
-Reklam-
0 oy
(14,013 puan) tarafından
O erkeklerin orda ne işi var acaba özellikle buna takıldım 
(255 puan) tarafından
Ay hic sorma ya valla bunaldim artık çocuğumu emziremiyorum artık sırf bu yüzden
0 oy
tarafından
Kaynin ne işi var anlamadım
(255 puan) tarafından
Eşimede diyorum bu sefer bozuluyo istemiyomus gibi oluyo ama rahat edemiyorum yani
0 oy
(580 puan) tarafından
Yazık ya bu kadar da olmaz. Eşinize söyleseniz olmaz mı? Bir de anneniz onlara hizmet ediyor ayıp yani
(255 puan) tarafından
Söyledim kaç kere utanıyorum bunalıyorum diye orali değil istemiyomus gibi hissediyo bozuluyo
0 oy
(705 puan) tarafından
Lohusasin herşey gözüne batiyor ben doğum yaptığım zaman kayinvalidemle telefonda bile konuşmak istemiyordum soğumuştum ama zor bir süreç bebeğe alışma ağrılarla uğraşma yeni bir dünyaya adapte olma derken hormonlar zirve yapıyor. Eşine güzel bir dille söyleyebilirsin, olmadı bebek odasına yada yatak odasına geç orada emzir uyut ve orada otur uzan keyfine bak ağrım var de. Ne olursa olsun canını sıkma. Sağlıcakla büyür inşallah bebişin
(255 puan) tarafından
Yatak odası soğuk onun için salonda yatiyorum ve yatagim çok yüksek bebegi kendim alip koyamıyorum illa ki yanimda birinin olması gerekiyo
0 oy
(782 puan) tarafından

Anlıyorum canım ya lohusayken insan eş yarafini istemiyor gerçekten...

Burda eşine de bisi desen fayda etmemis etme anasi babasi

Napcan  açık sözlü ol ..çünkü seni düşünmeyen insani sen neden düşünesin ki hadi onlar akil edemedi sen hatırlat  kibarca suan uykum var odaya da gidemiyorum soğuk bebegi emzircem ama rahat degil napayim anne de onlarin yaninda bak nasil giderler..alinan da  alinsin zaten lohusasin 
(255 puan) tarafından
Diyorum ama yok anlamiyolar
(782 puan) tarafından
Anlamıyorlarsa daha ne dicen efendi eşşek olsa anlar
(255 puan) tarafından
Eşimde bana tavır yapiyo istemiyorum diye
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Ay salın şu lohusalari işin ucundan tutmayacaksan fazlalikta yapmasınlar. Bu pandemide torun tombalak eksik. Allah yardım etsin canım...
(255 puan) tarafından
Bıktım yemin ederim
0 oy
tarafından
Hadi kaynanayı anlarım da 19 yaşındaki çocuğun ne işi var ne mânaa yani saçmalık 
(255 puan) tarafından
Aa olur mu yiğeni seviyo bide hasta dalga gecer gibi burnunu siliyo
tarafından
Cidden garip yaa yani 2 günlük bebeği annesi bile öyle alıp sevemiyor full uyuyan bi bebek neyini sevecek Allah akıl fikir versin vallahi
(255 puan) tarafından
Çok bunaldim eşimde ben öyle yapıyorum diye bana tavır yapmaya başladı sürekli ağlıyorum artık
0 oy
tarafından
Ayy cnm okudukça sinir oldum bende daha dogurmadim ama e ay benle olacaklarını söylüyorlar kaynanam neyse ama kayinpederim kaybının ne işi var nasıl bakacam rahat olamicam şuan sen deyince bir kaç ay sonraki halim aklıma geldi
(255 puan) tarafından
Çok bunaldim
0 oy
(678 puan) tarafından
Hepimizin neredeyse yaşadığı bir süreç o yüzden ben dayanamayıp 6 gün sonra annemide gönderdim ki onlarda her akşam gelmesinler diye vallahi annem yemek yapar hazır yemeğe gelirlerdi bir süreç de geç arada kaynanana  sorumluluk ver burası senin de evin sayılır anne kalk sende de 
(255 puan) tarafından
Diyorum açık açık bisey olcak diye korkuyorum.diyo ise yine el surmuyo

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 127 göst.
12 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Greyy (933 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 656 göst.
13 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Emine314 (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 287 göst.
26 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Emineninanesii (3,332 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 936 göst.
5 Ekim 2019 Aile kategorisinde Papatyasever (3,148 puan) tarafından soruldu

377,750 soru

11,306,007 cevap

34,733 kullanıcı

...