0 oy
512 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar esime biraz kirginim sebebi surekli telefon elinde bugün biraz soylendim isten geliyosun bi iki kelime konus sohbet et diye evde aşırı bunaldım acaba yarın annemlere gitsem bi gece kalsam burnu surter mi küsme mayetinde degil kesinlikle ben belki eve geldiginde bizi gormezse biraz anlar yada versigim teokinin farkina varir diye diyorum ne diyosunuz

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Giderken bisey de bari anlasin yoksa nerden anlicak tepkini annene oturmaya gittin sanar
tarafından
Hic haber vermicem ararsa açıp annemlere geldim bu gece gelmicem dicem sende telefonla vakit gecir dicem
tarafından
Cocukluk gibi olur o zamanda hic haber vermemek falan
tarafından
Ya ama cidden bunaldim insan icine cikamiyorum artık
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kızz bide diyomuş hiç gelme ben böyle iyiym 

(25,224 puan) tarafından
Off felaket tellalı yaa :D
tarafından
Ahahaa kızz ne bilim erkek milleti malların napca belli olmuyo ki
tarafından
Demez dese bende tamam derim köpek gibi gelir korkar o ya
tarafından
Deme öyle deme olsun
tarafından
Valla artik kendi bilir ne diyim
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Pek sanmıyorum tam tersi kafam rahatladı der daha da yayılır erkek milleti 
tarafından
Yayılsın bakalim bundan sonra bende onun gibi yapicam bugün dedm ona
0 oy
(304 puan) tarafından
Ayni benimkide oyle canim tek kelime sohbetimiz yok evde telefon hep tv hep butun gece oyle gecer o kadar sikildimki bende  annemlere gdip bi iki gun kalmak istiyorm muhabbete kalabaliga ihtiyacim var resmen
tarafından
Yeminle ben artık kalabaliga giremiyorum evde hep sessiz kala kala migrenim oldu simdi de kalabalik kaldiramiyorum
(304 puan) tarafından
Ben hasret kalmisim insanlarla konusmaya misaftlige gttigimde konusamiorm artik nedense evde hep suspus oturdgumuz icin
tarafından
Yeminle bende oyleyim
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Evet olur ama giderken belli et tripli gittiğini
tarafından
Sabah atarim ben annemlere gidiyorum orda kapcam diye zaten hemen araar açıp dicem ki sende kendine telefonla ugras zaten sıkılmasın
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Git kuzum anlasin
tarafından
Valla artık bunald cnm. Tam isi yogun biliyorum ama ben her geldiginde boynuna sarılır gunun nasl gecti diye sorarim konusturmaya calisirim 2 kelime cikmaz agzindan hemen telefondan film falan acar
0 oy
tarafından
Benim eşim de bilgisayar başında boşuna öyle bişey yapma çünkü değişmez 
tarafından
Ah bu erkekler nzmn anlicak kiymetimizi
tarafından
Evde olsun da telefon başında olsun boşver
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Git bence ben arada giderim kalırım  ozledim sizi alışmışım.vs şeyler söylüyor bende inadına gelmicem diyorum sınır oluyor
tarafından
Ben gelmiyorum desem kafayi yer yeminle
0 oy
tarafından
O değişmiyorsa sen değiş canım sevmekten vazgecrbilirsin mesela ozaman üzülmessinde takmassinda 
tarafından
Ben sogumaktan korkuyorum cok seyler atlattim ben hala azda olsa sevgim var ama sogursam artik istemem onu yapamam
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Ters tepebilir erkeklerin sagi solu belli olmaz bence gidiyorum ha varım ha yokum hayatin telefon baş başa kal de 
tarafından
Aynen cnm valla belli olmaz
0 oy
(14,080 puan) tarafından
Burnu sürtmez tam tersi ona eğlence olur daha çok telde oynar sen evin içinde ona ceza ver takma sende onu 
tarafından
Ya tepkilerimden cekiniyo aslinda bunu farkettim bugüne kadar hic boyle bisey yapmadım cok sey yasamama ragmen belki bu sefer yaparsam olayin ciddiyetini anlar
0 oy
(13 puan) tarafından
Bence kendin için git eşinin burnu sürtsün diye değil. 1 gün kalmaylada hiç sürtmez rahatlar biraz dende rahatlarsın. Bende gidip kalacağım sıkıntıdan takıyoruz bizde bazen onlara. Gülümseyerek git yanına ama işten gelir gelmez değil, bırak şu telefonu kocacım gel iki sohbet edelim de gülümse :))) 
tarafından
Ahhh ahh bi bilsen neler yapiyorum valla dört dönüyorum etrafinda isten gelince çorabını bile çıkarırım cogu zaman
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Bilemedim ama bir gün az hani 3 gün falan olsa belki anlar
tarafından
3 gün fazla ailem anlar diye korkuyorum babam yeni kalp krizi geçirdi üzülmesini istemiyorum annemde anlarsa cok üzülür
(3,167 puan) tarafından
Anladım kuzum nasıl uygun görüyorsan aileni sen biliyorsun ona göre davranirsin
0 oy
(81 puan) tarafından
Haklıyken haksız durumuna düşersin. Sonuçta kendin gideceksin 1 gün sonra eve geri geleceksin. Evde görmezden gel mesela ben öyle yapıyorum eşim bazen varlığımdan şüphe ediyorum diyo. Ama bence gitme 
tarafından
Ama cok sıkıldım bi bilsen
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Bı bakmisin oda gelmiş  dayanamamış 
tarafından
Mümkünse uzak dursun benden

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 387 göst.
12 Şubat 2024 Aile kategorisinde Asya15 (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 151 göst.
12 Şubat 2024 Aile kategorisinde Asya15 (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 112 göst.
22 Mart 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,343 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 79 göst.
10 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,597 soru

11,423,743 cevap

34,981 kullanıcı

...