0 oy
445 göst.
Aile kategorisinde (790 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar oğlumun ismini kayınvaldemin gazıyla oguzhan koydum ama hiç içime sinmiyor ben baştan beri eymen koycaktm öyle diyodm herkeste var dye dye aklımı karıştırdı biran dalgnlgmla tamm ddm ama pişman oldm hep içimde başka isimler kaldı büyük oglmn adı emir ona uygun olsn ddm ama kadınn lafıyla hareket ettm cok pişman oldm hep aklımda nye koydm dye hiç söyleyemyrm  bile herkeste nye koydunuz hc uyumlu dgl dyp duruyo gerçktn cok skldm varmı benm gbi olan

12 Cevaplar

0 oy
(119,319 puan) tarafından

Degistir bacim gicik kapmissin kuzey koy ben koydum abby boyum cok tatli sendr kuzey koy senin bebeginde tatli olsun :D

tarafından
Kiz yapcak birsey yok ama kimse kirilmazsa siz istediginiz isimle cagirin dedem abiminnismini abdullah istemis bizimkiler hep volkan deyip duruyor ben askere gidince ogrendim abimin adini :)))
@ensar bebek koy kiz valla en guzel isim kuzey
@ensarbebek koy kiz valla eb guzel isim kuzey
tarafından
Canimsin yaa valla biri kayinpederin ismi digeri zorla kendim koydum hatta o zamanlar o kadar cok agladimki oglum olsunda isim koyim diye cok dua ettim :)
(790 puan) tarafından
Ah sevda keşke koysaydm kuzey napcam şaştm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet canim zorla kizimin adini esim ikinci adinida ananesinin adininkoydu oglumjn adinida kayinoederimin adini koydular ama 3 cocukta dinlemedim ben koydum ve herkes bayiliyor
(790 puan) tarafından
İsimleri ne peki  cnm sen alıştn mı
tarafından
düzenlendi
Valla canim kizim
(790 puan) tarafından
Anladm cnm ne blm insann içinde kalıyo işte
0 oy
(530 puan) tarafından
Değiştir canım bir kerelik dava açmadan degiştirebiliyorsun
(790 puan) tarafından
Gerçekten mi öyle bsy var mı ya
(530 puan) tarafından
Araştırın var hatta kaç bin kişi ismini ve soyadını değiştirmiş
0 oy
tarafından
Yaa Oğuzhan güzel isim neden sevmedin ki. Benim oğlum Metehan ikinci oğlan olursa Oğuzhan ya da Oğuz Kaan koycam bence hem eski hem modern isim 
(790 puan) tarafından
Gzl ama içime sinmiyor cnm uyumsz geliyo hiç aklımda yoktu diyemiyoda kimse herkes bisy dyo nye koyduk dye bende iyice sinir oluyrm  nye kendmi dinlemdm  kimseye sormadan koyduk dye pişmanm
0 oy
(274 puan) tarafından
Oğlumun adını kayinpederimin adını koyduk Hakan ismini beğeniyordum  o yüzden kabul ettim ama doğumdan sonra kavga ettik şuan hiç sevmiyorum kendisini keşke kabul etmeseydim diyorum ama zamanla alışmaya başladım ikinci isim olarak Efe de koymuştuk bazen Efe diyorum bazen Hakan Efe ama bi pişmanlık var bende de
(790 puan) tarafından
Keşke iki isim olsaydı bende öyle derdim cnm ama şuan bin pişman oldm
(274 puan) tarafından
Oğuzhan ismi de güzel aslında ben beğeniyorum. Zamanla alışırsın ya benim annem hep şey der isim bi boncuktur kime taksan yakışır diye çok takılmamak lazım
(790 puan) tarafından
Öyle cnm inş alışırm
0 oy
tarafından
Cocuk isimleri birbiriyle uyumlu kafiyeli olmak zorunda degil ki onlar birbirinden farkli bireyler olacak,isme de ısınamamışsın olabilir ama inan Eymenden daha güzel gerçekten sıktı şu eymen ismi siz farkında değil misiniz sanki isim kıtlığı var gibi her doğuran eymen ya da asaf koyuyo böğğ yani artık :)
(790 puan) tarafından
Ya illa eymen demedm ama bu isim hiç aklımda yoktu nye koydm  nasl koydm anlamdm ısınamadım hiç
tarafından
Anladm canm eşin razi olursa başka bi isim ekletebilirsin insan istemeyince istemiyor işte isim konusu cok sinir bozucu oluyo baskalari karisinca
0 oy
tarafından
Benim oğlumla kızımın ismi hiç uymaz millete ne bakıyorum 
0 oy
tarafından
Oğlum 2 aylık hala ismiyle sevmedim hiç. Başka birine bahsederken bile bebek diye bahsediyorum. Eşim koydu hiiiç sevemedim hiç benimseyemedim inşallah bizde değişiriz
(790 puan) tarafından
Valla benmde manyaklığı eşim karışmadı sen koy dedi bende oyüzden kendmi yiyip bitiriyorum keşke eşimi dinlesydm dye
0 oy
(18 puan) tarafından
Oğlumun adından nefret ediyorum eşimle küçükken tanıştık o zamandan bu yana oğlumuz olursa Alparslan koyacağım derdi dediğini yaptı da başka isim düşününce üzülürdü o yüzden müsaade ettim ama o kadar pontiş güzel bir oğlum var ki adı hiç yakışmıyor yavruma her seslenişimde isimden nefret ediyorum
(790 puan) tarafından
Valla bu isim yüzünden  ne çektik kadın olarak biz taşıyan ama hakkımızı yiyolar
(18 puan) tarafından
Aynen ya keşke şimdi ben üzüleceğime o zaman o üzülseydi
0 oy
(8,986 puan) tarafından
1. De eşim koydu 2.De ben gittim o yokken cikarttirdim kimliği ohh canıma dagsinn
0 oy
(597 puan) tarafından
Evet ben varim. Hamileligimi zehir eden bir koca, lohuzaligimi zehir eden bir koca ama her boka karar veren gene koca. Sogum anina kadar bekledim belki isim icin fikrimi sorur diye ama hayir... Kac kez kamber kaiser iyimj dedi agiz ucuyla her defasinda hayir dedim. Kambersiz dugun  olmaz diye dalga gecerler dedim kaoserde gevur ismi dedim... Banamisin demedim dogumuma bir gun kala sinir krizi gecirdim suan hatirladim ve goz yaalarimi tutamiom bile. Rabbim tek tek hesabini sorsun. Daha dogum masasindayim ogulumun ustunu bile giydirmemisti ebe. Isim icin tartistik. Sonunda koydu ama clcuguma ne kaiser ne kamber diye biliom sonrada vazgecti nufusu ara dedi degis dedi. Durudn durudn simdimi tepki veriosun dedi. Ee adam bana tartisma firsani bile vermedinki... Herkeze ismi kamber münir diyorum ama herseyi kursagimda birakti, herseyi !!!! O kadar canim yanioki... Ama rabbim helsinin hesabini sorsun baska bise demiom bana yasattiklarini tek tek keske desin pisman olsun. Beb hala yuvayi kurtarmak pesindeyim... Adam benim karnim burnumda tatil yapti kirigi ile, baska bi kirigini turkiyedeki eve getirdi, baska bir kirigini burdaki eve getirdi, ne dugun, ne nikah, ne taki, ne eve destek, ne izin ne tatil hep bi stress. Maddiyati gectim maneviyat bari olsaydi.. 
(790 puan) tarafından
Ah cnm ya Allah yardm etsin ama anlattklrn bencede aynı durum bizim hakkımızı Allah soracak elbet üzülme sen
(597 puan) tarafından
Seninki bari adam akkili bi isim cnm. Oyle kafaya takacak kotu bi yani yok ama icinde ukte kaldi biliom. Ben ismi istemedigimden degik utandigimdan soyleyemiom kimseye o kadar igrenc
0 oy
(133 puan) tarafından
Aaa oguz han da gzi kardeşimin adı 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 69 göst.
27 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ulviye (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 370 göst.
14 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Aselin annesii ❤❤ (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 249 göst.
28 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havvak (222 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 603 göst.
20 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,218 puan) tarafından soruldu

379,860 soru

11,370,723 cevap

34,854 kullanıcı

...