0 oy
654 göst.
Diğer kategorisinde (32 puan) tarafından
Merheba, şimdiden özür dilerim. Hamile olduğunuzu öğrendikden sonra, ne zamandan ilişkiye girmeye başladınız ve hamileliyinize nasıl tepki verdi

17 Cevaplar

0 oy
(14,004 puan) tarafından
Doktor bir sıkıntı olmadığını söyledi ve 9 ay boyunca devam etti. Ney tepki vermiş 2.soruyu anlamadım 
(14,004 puan) tarafından
Doktor sana ne dedi
(32 puan) tarafından
Her şey çok güzel, normal. Amma ilişkiye girmeyin
(14,004 puan) tarafından
Bazı doktorlar riske atmamak için söyleyebiliyor 3 aylık olana kadar
(32 puan) tarafından
Çocuğumuzun yolunu o kadar bekledik ki, 9 ay olmaz söylese bile razıyız. Sadece, qarib geldi doyr size sordum
(14,004 puan) tarafından
Oy kıyamam sana ben Rabbim sizi kavustursun bebeğinle inşallah
-Reklam-
0 oy
(747 puan) tarafından
Canım benim şimdi her kafadan bir ses çıkıcak.En çokta sakınnnn girmeee ben girmedim diyenler olucak.Sen bunu doktoruna danış.Ama ben 5 haftalıkken öğrendim ilk gebelik olunca 2 hafta girmedik.Düzenli giriyoruz 19.haftadayım bi sorun olmadı.Bir riskin yoksa sorun olmuyor.Faydasını bile okumuştum bir kaç yerde.
(32 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım, doktorum bir sorun olmadan olmaz söyledi. Onun için size sordum.
(747 puan) tarafından
Bir sorun yoksa devam edebilirsiniz canım.Öğrendiğimden bu zamana yapıyoruz
0 oy
(27,302 puan) tarafından

Daktir sıkıntı yok dedi ise girilebilir

(32 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(401 puan) tarafından
Gebeligimin ilk öğrendigimde 10 ilişkiye girmedik sonra girdik ama sık sık deil 7 ayıma geldim kendim istemedim doktor bisy olmaz dedi ama ben yok dedim çünkü insan rahatsız oluyor
(32 puan) tarafından
Aynen canım, insan korkuyor bişey olur diye
(401 puan) tarafından
Evet zsten 9 aya kdr da insan ağırlaşıyor falan
(32 puan) tarafından
Ayynen. 4 haftalık hamileyim sanki dünyanın tüm yükü üzerimde
0 oy
(1,217 puan) tarafından
Doktor gözetiminde
(32 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
tarafından
Benim doktorum bana hic yasaklamadi ama ben ilk 3 ay yapmadim suan 36 haftaligim doktorum dogum kolaylassin diye iliskiye girin dedi ama gobekten dolayi rahat edemiyorum
(32 puan) tarafından
Benim doktorum peki niyr yasakladı bir risk olmadan.. bu çocuğu uzun zamandır bekliyorduk. Olmaya biliriz amma, gerçekten doktorumun söylediği bana qarip geldi
tarafından
Dusuk tehliken olabilir bide bebek ilk 3 ay tutunma asamasinda oldugu icin bazi doktorlar risk yoksa da yasakliyo
0 oy
(783 puan) tarafından
Bizim en başından devam etti. Doktor yasak koymadı. Biz sadece çok çok dikkat ederek hareket ettik. Afedersin  haftada 1 olarak ilerliyor
0 oy
(105 puan) tarafından

Vallah hamileliğimin başından beri düzenli ilişki yaşıyoruz 29+3 haftalığım bir sorun olmadı

0 oy
(3,156 puan) tarafından
İlk 3 ay ne olur ne olmaz yapmayın birde ilk gebeliğinse
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Doktorun tavsiyesi ile devam ettik doğuma iki hafta kalana kadar. Eşim sonrasında korktu. 
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Hamileliğimde her hangi bir sorun yoktu .. doktor ilişkiye girmenizde bir sorun yok dedi 8 buçuk aya kadar da devam etti 
0 oy
tarafından

Canım kişiden kişiye değişir.  Ben öğrendim kızımda 7 ay birlikte olmadık 

Şimdi yine hamileyim. 1.2 ay normaldi.  Şimdi yine doğuma kadar olmayacak.  

Doktor yasakladı
0 oy
(528 puan) tarafından
İlk iki ay qirmedim ama doqum qunune kadar düzenli bi sekilde yaptık hatta yaptıktan sonra bebek aşırı derece tekme attı doquma qittim çokta kolay qecti sadece doktorum beni biraz bekletti sıkıntı yaşadım 
0 oy
(44,604 puan) tarafından

Öğrendik ten doguma kadar devamkee:woot:

0 oy
(848 puan) tarafından
10 haftadan sonra girdik Herhangi bi sorun olmadi hatta normal dogumu kolaylastirdigi soyleniyor heleki son haftalarda girilen cinsel iliski. Bize Devlet hastanesindeki doktor 9 ay bekarsiniz dedi ben mantıklı bulmadim farkli 2 doktora danıştım ve sorun olmaz riskin yok dedi ve dedikleri gibide oldu. Hem dogumda 1 cm aciklikla gittim 1 saat sonra 5 7 diye hızla acıldı ebeler bile sasırmıstı. Belkide etkisi vardır :)
0 oy
tarafından
Ilişki konusunu en iyisi doktordan öğrenmek ben istesem de olmaz zaten esin yanımda değil 7 aylık olunca gelecek yanıma 
0 oy
(580 puan) tarafından
Dr sakınca görmedikten sonra siz de istiyorsanız sıkıntı yok. Dikkat etmek kaydıyla 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 685 göst.
3 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Hilay (322 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,461 göst.
5 Nisan 2022 Aile kategorisinde Esra & (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 649 göst.
7 Mart 2022 Aile kategorisinde YC6306&7& (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 576 göst.