0 oy
165 göst.
Aile kategorisinde (185 puan) tarafından
esim agari ucretle calisiyo kiraya ciksak oglum 5 aylik hicbiseye para yetmicek ev alsak pesinatlar taksitler cok pahali bende calissam olur aslinda ama olmuyo oglum 1 yasina gelsede birakcak kimsem yok nasil yapicam bilmiyorum fikir verin izmirde oturuyorum bu arada yakinlarinda satilik ev olanlar yazabilir

2 Cevaplar

0 oy
(129 puan) tarafından
Çok mantıklı ev kiraları almış başını gidiyor zaten biraz daha ekleyip ev almak daha mantıklı ev çok önemli ilk evlendiğimiz zaman eşim işten ayrılmıştı aylık yok yıllık yok ama ev bizim evimizdi 1 buçuk ay sonra işe başladı kiracı olmak çok zor Allah yardımcınız olsun belki iyi bir iş bulabilirseniz bir bakıcı da bulabilirsiniz azıcık kemerleri sıkacaksınız ama ev sahibi olacaksınız sonuçta 
-Reklam-
0 oy
(181 puan) tarafından
Faize girmeden alabilirseniz çık güzel olur canım. Bana göre faiz ile kredi ile alınacaksa hiç olmasın daha iyi
(185 puan) tarafından
ya iste ben calisabilsem herseye yeter para
(181 puan) tarafından
Kuzu valla eve ne kadar para geliyorsa o kadar da gider oluyor yani her halükarda değişmiyor bu borç biterse birazdaha rahat oluyor tabi insan bizde yeni evliyiz 6 aylık bebeğim var bebeğim doğmadan düğün borcu bitti sonra bebek hazırlıkları falan şimdi anxa bize kalıyor çok şükür rabbim borç ödeme kolaylığı versin herkese.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 153 göst.
+1 oy
4 cevap 279 göst.
5 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 615 göst.
4 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Berat2021 (570 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 349 göst.
13 Nisan 2021 Aile kategorisinde selindrn (185 puan) tarafından soruldu