0 oy
282 göst.
Aile kategorisinde (1,186 puan) tarafından
Kızlar ben bugün annemle evli olan kuzenime gitcektik ciktim kaynanma dedm işte gdyoz diye eltimin annesiyle aynı sokakta oturyorlar neyse  eltim dedi bende bugün anneme gitcektim ama abimi bekliyorm.oda öğlen 2 de gelck çok geç olck ya falan dedi bnde.dedm istersen gel bzmle yürüyerek gtcz gezine gezine oda tamam dedi neyse gttk.kaynim eltime bağırmış işte neden yürüyerek gttn diye bagirmis baya tartışmislr.kendimi suçlu hissetm.keske teklif etmeseydim dedm kendi kendime

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Boşuna üzülüyorsun eşinin huyunu biliyor gelmeseydi.Birde ne olacak ki yürüyerek gittiyse bazı erkeklerde çok pis ya
(1,186 puan) tarafından
6 haftalık hamile bide.doktor ikiz olablir demiş kaynimda yürümesine kizyormus hani bisiy olur diye
tarafından
Olmuş ile ölmüşe çare yok boşver gitsin
(1,186 puan) tarafından
Doğru dyn cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sen neden suçlu olasın madem biliyor kocasının huyunu gelmeseydi zorla goturmedin ya 
(1,186 puan) tarafından
Diymi smdi duydum birberlerini yemişler ben tedirgin oldum
0 oy
tarafından
Sen niye suçlu hissediyorsun ki. Zincirle mi götürdün gelmeseydi. Eşinin huyunu biliyordur illa gelemem deseydi
(1,186 puan) tarafından
Orası öyle cnm eşini kaç defa aradı işte olduğu için açmadı oda ona sormadan geldi
0 oy
(118,473 puan) tarafından
Ne kadarlik bi yoldu cokmu yurudu
(1,186 puan) tarafından
40 dakika falan yurudk bugün hava çok gulzdi cocuklarm temiz hava alsn diye bebek arabasina koydm.ztn yol dümdüz du ben yürüyerek gitmeyi tercih ettim

İlgili sorular

+1 oy
34 cevap 725 göst.
4 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Magnolya (148 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 142 göst.
28 Aralık 2023 Aile kategorisinde Minikii (436 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 246 göst.
15 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 205 göst.
10 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,569 puan) tarafından soruldu

374,577 soru

11,202,876 cevap

34,502 kullanıcı

...