0 oy
146 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (60 puan) tarafından
Iyi geceler hanimlar, 

Cok felaket disim agriyor yanağım sis yutkunamıyorum konuşamıyorum çekilecek ama pazartesi randevu almam lazım emziriyorim ağrımı dindirmek için neyapabilirim cok zor durumdayım yardimci olun utanmasam oturup cocuk gibi ağlayacam :( 

7 Cevaplar

0 oy
(4,661 puan) tarafından
Sarımsak soy oraya koy bastır biraz geçmiş olsun canim 
(60 puan) tarafından
Sagol canim cok kotu valla rabbim kimseye vermesin
(4,661 puan) tarafından
Amin amin inşallah her gebelikte bir tane gitti bana iyi geliyordu sanada gelir inşallah
(60 puan) tarafından
Insallah canim
(4,661 puan) tarafından
Yaptin mi canim
(60 puan) tarafından
Koymaya çalıştım midem bulandı deneyscem bidaha insallah faydası olur
-Reklam-
0 oy
(458 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım benim de geçen hafta çok kötüydü benim de bebeğim 4 aylık biliyorum çok kötü tadı ama benim ağrımı sadece elma sirkesi geçirdi gargara yaptım dişim üstüne doğru tuttum biraz 
(60 puan) tarafından
Yarin alıp denerim canim saol
0 oy
tarafından
Bende 4 5gündür orta kulak iltihabı olma kulagım onun agrısını cekıyorm emzırıyorm aynı zamanda antibiyotik ve agrı kesıcı kullanınca rahatlıyorm cok geçmiş olsn canm
(60 puan) tarafından
Emzirenler icin olan agri kesici içtim ama onuda cok kullanmak istemiyorum antibiyotik zararlı olmazmi
Swgol canim
0 oy
(777 puan) tarafından
Karanfil yağı varsa pamuğa dök ağrıyan dişine koy canım çok geçmiş olsun
(60 puan) tarafından
Malesed yik canim sagol allah razi olsun
0 oy
tarafından
Sigara külü koyunca ağrıyı alırmış .yapmadım ama yapanı gördüm 
(60 puan) tarafından
Yapamam ya kokusuna dayanamiyorum
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Karanfil koy dişine 
(60 puan) tarafından
Bunuda com söyleyen oldu deniyecem birazdan
0 oy
(409 puan) tarafından
Ben oğlumu emzirirken çektim onu çok kötüydü içine büyümüş apse yapmış gece acile falan gittim parollo antibiyotik verdi doktor emzirdiğim için başka ağrı kesici vermedi antibiyotik iltihabı dağıtınca rahatladı biraz oda anca 2 3 güne sonra çektirdim öyle rahatladım şu an yapabileceğin birşey yok canım araç varsa acile git iltihap ağrı yapıyordur antibiyotik verir doktot
(60 puan) tarafından
2 gun once dis hekimine gittim jel gibi bisey surdu o gun iyiydi tekrar başladı bisey veremem dedi agri kesici içebilirsin dedj

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 66 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Eda34 (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 78 göst.
27 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Periiii89 (857 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 117 göst.
23 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Bol gunesli gunler (712 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 154 göst.
23 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seymenn (1,043 puan) tarafından soruldu

380,042 soru

11,376,426 cevap

34,861 kullanıcı

...