0 oy
608 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (83 puan) tarafından
Garantili kilo vermek için bildiğiniz bişi var mı 

Zerdeçal tarçın zayıflama çayı yeşil çay yok yoğurt üstüne pul biber mi dersin denemediğim kalmadı off nasıl vercem bu kiloları tek bildiğim boğazı kesmek tıkınıp durmamak buda tutmazsa napcam bilmiyorum

6 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Ekmeği şekeri abur cubur kes zayıflarsın. 17 kilo verdim o şekilde. Boo şu iç ve spor yap.malarna pilav yeme. Bulgur pilavı yiyebilirsin. Birşekilde verirsin bunları yapmazsan hangi detoksu denersen dene ise yaramaz
(83 puan) tarafından
Peki boğazını yakmayacak şekilde sıcak su iç yağların erir diyorlar doğru mu
(83 puan) tarafından
Ne kadar süre de verdin 17 kiloyu
tarafından
Ben içmedim ama bildiğim kadarıyla akşamları sıcak su yağları eritiyormus.
3 ayda verdim cnm
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Herşeyi deneme kilo vermek isterken başka zararı olur biraz diyet biraz hareket ile dene bence şekeri ekmeği kesebilirsin mesela 
(83 puan) tarafından
Ben zaten hiç şeker kullanmıyorum ekmek de
+1 oy
(5,721 puan) tarafından
Valla neyimiz garanti bacım bunun garantisi olsun insan bir umut istiyor da aksamda yazmışlar İsveç diyeti Karatay diyeti falan hızlı verilen kilolar hızlı aliniyor.. mesela kalktım şuan eşim ise gitti spor yapıyorum
(83 puan) tarafından
Acaba o nasıl bı diyet bı o eksikti onu da yapım :D
(5,721 puan) tarafından
İsveç diyeti yaz cnm nete uzun baya haslamis ıspanak yumurta falan ben hiç begenmedm ikinci gün biraktim baş ağrısı yapti
0 oy
(228 puan) tarafından
Ben yaptım 120 den 65 e düştüm 2014 de plates de yaptım sporsuz yapmayın diyet yapıyorsanız mutlaka sporunuzu yapın gerçi şuan 110 kiloyum emziriyorum yeniden basliycam ama
0 oy
tarafından
Ekmek keisnlikle benim babam ekmek yemediği zaman kilo verir ekmek yiyince kilo alır annem de öyle bide ye yat ye yat da yapma 
0 oy
(47 puan) tarafından
Şekeri abur cuburu kes, bol su ve yürüyüş 7 kilo vermiştim ben öyle. Sonra evlendim, evlenince aldı başını gitti herşey :/

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 284 göst.
4 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisa Kaya (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 189 göst.
6 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ozlemz (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 184 göst.
0 oy
7 cevap 217 göst.
24 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nesrinnn (42 puan) tarafından soruldu

379,583 soru

11,363,115 cevap

34,840 kullanıcı

...