0 oy
215 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (42 puan) tarafından
Kızlar 88 kg ile hamile kaldım ve şimdi 34+1 günlük hamileyim 100 kg olmuşum :( doğum sonrası nasıl verebilirim bu kiloları  doğumdan sonra hızlı kg veren varmı 

7 Cevaplar

0 oy
(7,441 puan) tarafından
Bende 89 ile hamile kaldım 95 le doğuma girdim doğum da 7 kilo verdim bende sadece çocuk kilo almış suyu falan işte yani doğumda ortalama 6-7 kesin gidiyor kilo ve doğumdan sonrs bir hafta içinde dikkat edersen bol su içip idrarla atarsan eğer ödemin varsa oda gidiyor ben hiç ödem olmadım görünürde hiç yoktu ona rağmen 2-3 kiloda öyle gitmişti sanırım 
-Reklam-
0 oy
(569 puan) tarafından
Beeeennn. 50ile hamile kaldim 65le dogum yaptim. Simdi gene 50kiloyumm dahada zayiflamaktan korkuyorum :((( canim bol bol su iç bide biraz bogazi tutmak lazim oyle zayiflarsin yani ben oyle zayıfladim suyla zaten iştahım da yok yemem oyle fazlaa
(42 puan) tarafından
Ayy ne güzel ya hep hayalidir 60 kg bile olsam yeter ben kendimi bildim bileli 85 kg gitmiyor ya
(569 puan) tarafından
Ben oldum olali zayifim zaten kilo aliyim diye ugrasirim hep :D
(42 puan) tarafından
Allah size çok güzel bir nimet vermiş:)
(569 puan) tarafından
Yokm kız oyle deme iste bende diyorum bi 60olsam yeter baska istemiyorum bi on kilocuk o kadar :D dedigim gibi sende bol bol su ic  birazda sporla toparlarsin
(42 puan) tarafından
Günde 3 litreye yakın su içiyorum canım inşaAllah hepsi ödemdir ve doğumdan sonra gider
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Ben lohusa iken verdim hepsini nerdeyse. 85 ile gittim 40 ım çıkar çıkmaz 65 66 oldum. Ama oralarda kaldım ne yapsam gitmiyor bende diyetisyen ile anlaştım. 65 ile başladım 2 hafta oldu 62 buçuk oldum. 
(42 puan) tarafından
Çok iyi ya kalçam kocaman olmuş beni rahatsız eden o bide kalçada kilo vermek baya zor  doğumdan sonrada ağır spor yapmayın diyorlar
(1,077 puan) tarafından
Yapamıyorum ben zaten sezeryan oldum çok az yapayım dedim geçenlerde artık 10 ay oldu doğum yapalı ertesi gün ağrıdan öldüm. Spora gidip eğitimli hoca ile yapmak lazım tabi normal doğum olursa sıkıntı olmaz  kısa süre sonra toparlanırsın yaparsın spor.
(42 puan) tarafından
Normal inşaAllah canım  doğumdan sonra yürüyüşle başlayıp sağlıklı süt yapan gıdalar tüketip başlıycam
(1,077 puan) tarafından
İyi olur canim insan verdikçe daha da gaza geliyor zaten
0 oy
(683 puan) tarafından
Veremezsin diycem demek istemiyorum ya canı cehenneme kilonun 83 le hamile kaldım 102 ile doğuma girdim 6 aylık oğlum 100 kiloyum 
(42 puan) tarafından
Ya ben oğlumda da 85 le hamile kalmıştım ama hemen doğumdan sonra eski kiloma döndüm bunda kendimi şişmiş bir balona benzetiyorum ve kalçam kocaman olmuş bu beni çok rahatsız ediyor tamam hamilelik falan diyorlar ama bana fazla geliyor bu aralar iştahımda arttı
(683 puan) tarafından
Yok bacım yok ben 75 tim kilo aldım öle hamile kaldım gitmiyor yapıştı valla Bi daha hamile kalırsam aç kalırım yine yemem o yesin yeter kilo sorun belin ağrıyor nefesin daralıyor
(42 puan) tarafından
Evet ağrıların fazla oluyor ve yürümekte çok güçlük çekiyor insan kendimi 50 yaşında menepoza gitmiş kadınlar gibi hissediyorum birde ben oğlum 6 aylıkken tekrar hamile kaldım hemen hemen 3 senedir regl da olmuyorum sanırım birazda onun şişliği var
(683 puan) tarafından
Valla inşalh kurtulursun çünkü aşırı psikoloji bozuyor ben kendimi teselli edip edip yediğim tatlılar A pişman oldum
0 oy
tarafından
Ben kilolu hamile kalmadim ama dogum yaptigin gun 7 kilo falan gidiyo sonrasinda da emzirdikce veriyosn zaten
(42 puan) tarafından
Oğlumda doğum sonrası 12 kg gitmişti ama her hamilelik te vucut farklı reaksiyon gösteriyor bilmiyorum neden ama çok rahatsızım bu durumdan hemen doğum yapmak istiyorum  sağlıkla yavrum kavuşmak istiyorum
tarafından
Kavusursun insallah ya az kalmis zaten
0 oy
(683 puan) tarafından
Canm Bn hastaneden çkıp eve döndüğümde 15 kilo gitmişti 1 haftada. Emzirince de kilo gidiyor kafana takma önemli olan emzirmeye bırakınca asıl o zman dikkat gerekiyor 
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Hızlı versen de hızlı geri alıyon ☺️ Ben iki ay içinde on kilo vermiştim kızım on aylık şu an tekrar aldım kiloları

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 283 göst.
4 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisa Kaya (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 183 göst.
0 oy
6 cevap 607 göst.
6 Şubat 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Prensin Annesi (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 95 göst.

379,493 soru

11,360,522 cevap

34,838 kullanıcı

...