0 oy
281 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (30 puan) tarafından
tarafından kapalı
Merhaba güzel anneler doğum yapalım 5 ay oldu artık psikolojim bozuldu toplam 26 kilo almıştım emzirmeme rağmen hiç veremedim. Sağdan soldan söylemeye başladılar kaynana görümce filan derken karar verdim mutlaka verecektim kilolarımı ve herbalife kullanmaya başladım bekar ken kullanmıştım çok güzel sonuç almıştım tekrar araştırdım emziren annelerde kullanabilir mi diye ve tabiki kullanabilir gönül rahatlığı ile deneyebilirsiniz şuan başlayalım bir ay oldu ilk iki haftada 5 kilo verdim hedefim 20 kilo vermek. Bilmenizi istedim üzülmeyin canınızı hiç sıkmayın kimseyi kafaya takmayın tıkır tıkır gidiyor o psikoloji mizi bozan kilolar buranın özelden konuşma yeri varmı bilmiyorum yine detaylı bilgi almak isteyen anne olursa kendimdeki değişimi özelden de anlatırım gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz
Bebek Ayı 5
notu ile kapatıldı: Reklam ve satış yasaktır

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bebeğin sütü azaldı mı peki 
(30 puan) tarafından
Hayır aksine sütüm arttı
tarafından
Vay be çok iyi
-Reklam-
0 oy
(2,827 puan) tarafından
Ben öyle içecekleri sağlıklı bulmuyorum denemedim hiç.. emzirmek kilo verdirmedi bende çünkü süt olsun diye ha bire yedim.. bir yaşından sonra vermeye başladım
(30 puan) tarafından
Bu bir ilaç değil bitkisel gıda takviyesi bende emzirme ile veremedim bu yola başvurdum sonunda
0 oy
(9,946 puan) tarafından
Bu biraz reklam gibi geldi bana
(30 puan) tarafından
Ürün satmıyorum kızlar öyle bi niyetim de yoktur sadece danışmanlık yapıyorum ne bundan bi kazancım var nede gelirim
0 oy
tarafından
Reklam kokan hareketler
(30 puan) tarafından
Ürün satmıyorum kızlar öyle bi niyetim de yoktur sadece danışmanlık yapıyorum ne bundan bi kazancım var nede gelirim
0 oy
tarafından
Göbeği de eritiyor mu peki
(30 puan) tarafından
Evet canım çatlaklarım duruyor ama göbeğim den de gidiyor başlayalı iki ay olacak gerçek sonucu yaza doğru göreceğim bende
tarafından
Benimde göbeğim duruyor
0 oy
(389 puan) tarafından
Eltimde kullaniyor vermis yani belli ama fakirler alamaz sanki biz ay sonumu zor getryoz kendim ugrasmam lazim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 606 göst.
6 Şubat 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Prensin Annesi (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 187 göst.
6 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ozlemz (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 215 göst.
24 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nesrinnn (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 181 göst.

378,093 soru

11,316,819 cevap

34,762 kullanıcı

...