0 oy
285 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,077 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Tavuk göğsü (kusbası) aldım. Bırde kuyruk yağı kusbası aldım. Bıraz salca az yag kekik tuz pulbıber.. Bu sekılde yapıyorum begenıyorum ama farklı yapanlar varmı bılmej ısterım. Degısık tatları denemeyi sevıyorum. Hazır baharatlar soslar tarzım degıl maaalesef.. Şimdiden tesekkurler.. ❣️ 

10 Cevaplar

+1 oy
(6,859 puan) tarafından
Eğer yoğurt koyup biraz bekletirsen enfes oluyor yumusacik. Bazen minicik salça koyarım toz pul biberin yok ise renk versin diye. Bide baharat bide sıvı yağ
-Reklam-
+1 oy
(5,313 puan) tarafından
Ben genelde 1 yemek kaşığı yoğurt daha sonra salça kırmızı toz biber karabiber kimyon yeni bahar kekik  tuz 1 de çok aç zeytin yağı koyuyorum harmanlayıp 1 saat dolapta bekletiyor akşamada mangalda  süper oluyor
0 oy
(44,748 puan) tarafından
Tavuk göğsünden sadece fajita çok hoşuma gidiyo
(1,077 puan) tarafından
Aay baslık yanlıs olmus canım kebap için sormustum ama yıne de tesekkurler yorumun ıcın
0 oy
(814 puan) tarafından
Yani cnm ya sote yapicam yada kremalı birde sote tarzi yapip sarimsakta kat sonra küçük guveclerde yapabilirsin altina ezilmis patates ustune tavuk sote ve en ustune kaşar 
(814 puan) tarafından
Tavuktan kebapmı oluyor kız
(1,077 puan) tarafından
Kız göğsü şişlere dizip pişiriyoruz mangalda :) sız yapmıyor musunuz tavuk kebabı işte
(814 puan) tarafından
Cnm yok mangali nerde yapcam korona var oncedende oyle yapmiyoruz biz kanat buz kofte sucuk falan hic oyle denemedim tavugu
(1,077 puan) tarafından
Bız damda balkonda yapıyoruz korona engel degıl kebabımıza :)
(814 puan) tarafından
Yaşadığım sehirde malesef balkonda yasak :)
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Tavuk gogusumden corba yaparm kofte yaparım kizartirim yemgin icne katarm yufkanın icne ispankla yaprm
(1,077 puan) tarafından
Aay baslık yanlıs olmus canım kebap için sormustum ama yıne de tesekkurler yorumun ıcın
(1,475 puan) tarafından
Tuh sende okadr tarf yazdrdn bna kız
(1,077 puan) tarafından
:)) kusura bakma ya
0 oy
tarafından
Ben cogunla bı kaşık yoğurt yarım kaşık salça bir sarimsak karabiber kekik kimyon az da zeytinyağ ile dört beş saat marine ederim lokum gibi de olur
(1,077 puan) tarafından
Kebap ıcın mı bu tarıfın canım
tarafından
Herşeye yaparım ben :D
(1,077 puan) tarafından
Hımm denıyeyım o halde
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Sadece marine etmek icin soruyorsan ben soyle yapiyorum kuşbaşı etleri derin bir kaba al zeytinyağı süt baharatlar iste nane kekik kırmızı toz biber karabiber tuz toz köri iyice harmanlayıp üzerine strec fille kapla vaktin varsa 1 gün dolapta beklesin yoksa 2 3 saatte yeter 
(1,077 puan) tarafından
Kebap ıcın mı canım bu tarıfın
0 oy
(3,836 puan) tarafından
kusbasi oldugunda sote yapiyorum. onunda sosuna zeytonyagi koyup bekletiyorum biraz. ama genelde butum tavuk gogsune kesikler atip zeytinyagi sarimsak karabiber ezip suruyorum oyle lezzetli oluyor bence. 
(1,077 puan) tarafından
Kebap ıcın mı bu tarıfın canım
(3,836 puan) tarafından
butun tavuk gogusleri icin boyle yapiyorum. kusbasina da ayni sekilde yap istersen. kusbasi kuru oluyor genelde daha cok kremali yapiyorum onu
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Dizecek misin ki? 
(1,077 puan) tarafından
Mangal ıcın canım
0 oy
(231 puan) tarafından
Limon suyu,tuz, pul biber, bunlar güzel tat vryo yogrtta koya bilirsin. Ette kekik tercih etmiyorum ben tadı hşma gitmyo. Ama tavk göğsünde inanlmz olyo :) 
(1,077 puan) tarafından
Kesınlıkle lımon suyunu ılk kez duydum
(231 puan) tarafından
:) burda çok yaprlr

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 114 göst.
27 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Fairytalee (2,428 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.
0 oy
4 cevap 68 göst.
5 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Csi (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 125 göst.

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,946 kullanıcı

...