0 oy
713 göst.
Diğer kategorisinde (279 puan) tarafından

Babam en küçük kızıyim diye beni vermedi 2 sene uğraştırdı eşimi beni o kadar çok istemeye geliyordu ki evimiz cennet Mahallesi'ndeki pembenin çikolata dolabı gibi olmuştu kara çocuk Ferat gibi sürekli kapimizdaydi ben o zaman anladım beni ne kadar sevdiğini babam bıktı sonunda verdi :D

35 Cevaplar

0 oy
(33 puan) tarafından
Ben ayni sehirden baska sehire gittim sanip aglamisti ve ailem beni dislayip attiginda o elimden tutmustu :) 
(279 puan) tarafından
Vay be :) maşallah Allah bozmasın
-Reklam-
0 oy
(514 puan) tarafından
Kor buldugunu opernis kuzum:D benimde gozlerimin bozuldugu an gorup opmusum o sira evlendik:D:D
(279 puan) tarafından
Kız Allah seni ne yapsın çok güldürdün beni Allah'ta seni güldürsün :D
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Benide ailem vermiyorda 2yil gitdiler geldiler benim icin baya fedakarliklar yapti bende vermiyorlar vermesinler dedim eşimle kaçdim :D iyikide kacmişim iyiki de evlenmisim❤
(279 puan) tarafından
Kaçak gelin :) kız Allah bozmasın mutluluğunuzu
0 oy
tarafından
Annemle onunnmarketine gittik çok.efendi yuzununkaldirip yüzüme bakmadi eşyaları eve getirdi kapının önüne indirdi ve başını binkere kaldırıp bana kötü gozlle bakmadı sonra haber yollladi zaten annesiyle davranışı hoşuma gitmişti ..keşke kabul.etmeseydim.cok pişmanım 
(279 puan) tarafından
Üzüldüm inşallah sorun neyse çözülür
tarafından
Biraz zor çözümü kuzum iki ay bitti annemlerdeyim
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Ablamın en yakın arkadası ydı.ama bne hıc gormemısrım. Annemler falanda tanıodu. Evimizin oglu gbı olmustu. Bende sehır dısında calısıodum.ozamanda gorustugum Baska bırı vardı. Yeni ayrılmıstık uzuluodum bana dedi ki gel sen benimle evlen bosver onu. Sonra Bı baktım aynı apartmanda karsı daıremızı kiralamış. Beni daha cok gorsun diye. Neler yapmadı ki  kabul edim diye. Sonunda evlendık
(279 puan) tarafından
Vay be :) maşallah size çok güzel bir aşk hikayeniz var
0 oy
(15,976 puan) tarafından
Ilk konuştuğumuz gün seni kurban bayraminda isticem dedi ve öyle de oldu. Net bir şekilde konuştuğu için karar verdim 
(279 puan) tarafından
Netlik çok önemli gerçekten :) Allah bozmasın
0 oy
tarafından
Benim halamın oğlu ama üvey dedem iki defa evlilik yaptığı için neyse hiç tanımıyorum ayrı şehirlerdeyiz ve ben onu ilk gördüğüm gün dedim ki ben bu adamla evlenecem bu kadar sonrasında evlendik zaten:)
(279 puan) tarafından
Hissetmişsin ne güzel rabbim bozmasın
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Ben bir arkadaşımla cafede oturuyordum, arkadaşım benden sonra eşimle buluşcakmış, o sırada arkadaşımı eşim aradı benimle oturduğunu söyledi, arkadaşım da gelse olur mu dedi, bende kalkcam ben zaten gelsin dedim, sonra görür görmez birbirimize tutulduk, ikimizde ilk gördüğümüz anda içimizden ben bunla evlenicem demişiz, sonra eşim gıcıklık falan yaptı, ben öğretmenim bana dedi ki sen hangi okulda öğretmensin söyle de çocuğumu o okula göndermiyim ilerde falan dedi, bende seni bu çeneyle kimse almaz evde kalırsın çocuğun da olmaz dedim :)  aynı gün konuşmaya falan başladık, sonradan dedi ki çocukla annesi aynı okulda olmasın torpil yapıyo derler diye öyle demiştim dedi :)))  iki seneye yakın sevgiliydik, sürprizleri hiç bitmedi, beni mutlu etmek için elinden gelen herşeyin fazlasını yapmaya çalıştı, ben gezmeye bayılıyorum heryere gittik gezdik, beni o kadar çok sevdi ki dedim tamam artık evlenebiliriz :) zaten ortak çok fazla arkadaşımız varmış herkes bizim birlikte olmamıza çok sevindi, şimdide 1buçuk senedir evliyiz 11haftalik hamileyim :) yatıp kalkıp şükrediyorum iyi ki eşimle evlenmişim diye, bu uygulamada okuduklarımdan sonra daha da fazla şükretmeye başladım 
(279 puan) tarafından
Bende gerçekten hep mutsuz hikayeler görüp merak ettim aceba nasıl karar verdiler diye ne buldular da bu adamlarla evlendiler diye düşünüyordum ama güzel hikayeler geldi :) Allah evladinizi bağışlasın inşallah hep böyle mutlu olursunuz çok seviniyorum böyle aşk hikayelerini duyunca ve ilk gün ki gibi kaldığını görünce :) maşallah
(3,451 puan) tarafından
Aminnn teşekkür ederim herkes çok mutlu olsun inşallah :))
0 oy
(324 puan) tarafından
Eşim sevgililik döneminde askeri personeldi izini yoktu sırf beni görebilmek için olmadık nedenden ameliyat oldu rapor aldi o zaman anladım sevdiğini ve  hep montunun cebinde çeyrek altın saklardı cüzdanım düşer çalınır diye o zaman anladım bundan eşte olur baba da olur diye her konuda benden çok düşünceli 
(279 puan) tarafından
Maşallah adam kendini senin için kesmiş resmen :) ameliyat olmak nedir çok şaşırdım Allah mutluluğunuzu daim etsin
(324 puan) tarafından
Amin canım Allah herkesin mutluluğunu daim etsin
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Evimin önünde yaz kış sabahlardi  tartisdimizda:) haksız da olsam  vazgecmezdi  bir yığın  hatami  gormezden  geldi hep sevdi çok da sevdi iyiki  eşim  iyiki evlenmisim  1.5 yok oldu hala daha ayni  sadece  romantizim  azaldi:D
(279 puan) tarafından
Romantizmi sizde canlı tutabilirsiniz illa eşten bekleme bence ben bekledim ama o zaten yapamıyor onu anladım onun için artık ben canlı tutmaya çalışıyorum :) iyi ki vazgeçmemiş Allah mutluluğunuzu daim etsin
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Feratina kavuştun mutlu musun geberik gelin :D nicke ayrı posta ayrı güldüm:d 
(279 puan) tarafından
:D he valla mutluyum ama pembe gibi kaynanam var ama bosverr oda uzak zaten gulduysen ne mutlu bana
0 oy
(98 puan) tarafından
17subat 2017viransehirde patlama oldu annemle yaralandık eşimle o sıra sevgiliydik ilk onu aradım arabası yoktu o yanginyerine koşarak gelmişti hastanede yanımızda kaldı sonraki bir hafta ev taşıma hastane vs hep yanımdaydı öyle kandım
(279 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun zaten kötü gününde yanında olmuş daha ne olsun :) Allah bozmasın inşallah
(98 puan) tarafından
:)aminn cümlemizin kini
0 oy
(608 puan) tarafından
Benim eşim çok merhametli vicdanlıdır. Zorlu günler geçirdik birbirimize hiç sırt dönmedik. 

Onu tanıdım ve dedim ki:

Bu adamdan baba olur

Ve öyleki ölsem gitsem,

Benim yerime annede olur. 
(279 puan) tarafından
Kız Allah korusun ama bu kadar emin olman cok güzel rabbim mutluluğunuzu daim etsin inşallah
(608 puan) tarafından
Amin canım inşallah Rabbim herkesin yuvasına mutluluk huzur versin
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Görücü usulü evlendim ben karşıma oturup da ailesini anlattı bol bol ailesine verdiği değeri dinleyince karar verdim 
(279 puan) tarafından
Aile çok önemli tabi sonuçta senlede aile olacaktı çok iyi karar vermissiniz Allah bozmasın
0 oy
(1,090 puan) tarafından
Aynı lisede aynı üniversitede okumuşuz ama haberimiz yok tabi. Benim dönem projesi birbirimizi bulmamıza vesile oldu. Eşim o zamanlar asker.bendr askerlikten bunaldığı için benimle konuştuğunu düşünerek daha da hiç konuşmadım. Askerden geleceği gün bana bunu direk askerden geldim ben görüşelim demedi.  Eve kargo yolladım annemler evde yok sen gidip alır mısın şubeden dedi. Ben hemen çaktım davayı. Alamam ben gezmeye gidicem dedim. Bakırköy sahile gittim. Bi saat sonra falan geldi karşıma. Bir ağacın altına oturduk. Elimden tutarak gözlerimin içine baktı bana niyetinin ciddi olduğunu söyledi. O an anladım bu benim eşim olacak diye.
(279 puan) tarafından
Oo çok guzel bir aşk hikayesi gerçekten :) kız çok hoşuma gitti Allah bozmasın insallah

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 384 göst.
0 oy
58 cevap 757 göst.
26 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 255 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Melis63 (1,346 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 541 göst.
11 Şubat 2024 Aile kategorisinde nurr001 (1,462 puan) tarafından soruldu