0 oy
712 göst.
Diğer kategorisinde (279 puan) tarafından

Babam en küçük kızıyim diye beni vermedi 2 sene uğraştırdı eşimi beni o kadar çok istemeye geliyordu ki evimiz cennet Mahallesi'ndeki pembenin çikolata dolabı gibi olmuştu kara çocuk Ferat gibi sürekli kapimizdaydi ben o zaman anladım beni ne kadar sevdiğini babam bıktı sonunda verdi :D

35 Cevaplar

+1 oy
(14,019 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Biz görücü tanıştık kalbi o kadar güzel ki düşünceleri hareketleri beni benden çok sevmesi sevkati daha neler neler bu hareketleri beni mest ediyordu mesela bir kere tartıştık ben sinirlendim ağladım diye gece 2 de yarim saatlik yol geldi kapıya beni bekliyor git dedim gitmedı ısrar ettim yine de kapı da bekledi baya sonra eve gitti 1 saat uyudu işe gitti gelde sevme şimdi❤ iyi ki onunla evlenmişim kurban olduğum yanımda horluyor şuan :DD
(279 puan) tarafından
Haha kız sonunu böyle beklemiyordum ama oda elinde değil sonuçta benim eşimde çok horluyor ama şükür mutlu olmana çok sevindim tek kusurları bu olsun :) rabbim daim etsin mutluluğunuzu
(14,019 puan) tarafından
Aynen öyle tek kusurları bu olsun❤
-Reklam-
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Bn görücü usulü ile evlendim cnm eşimle aslında evlenmeyi düşünmüyordum ağzımdan tm diye çıktı nasip kısmet ama allaha çok şükür iyikide onunla evlendim
(279 puan) tarafından
Oh çok şükür o zaman sevindim adınıza daim olsun
(3,167 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm rabbim kimsenin yuvasını bozmasın bizimkinide
(6,750 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından

Eşim uğruma memleketi terk etti ordan :D

(279 puan) tarafından
Oo enişte bey gerçekten çok seviyor demek ki helal olsun size daim olsun
tarafından
Amin cnm sizinde daim olsun
0 oy
tarafından
Ben anlamadan dinlemeden damdan düşer gibi karar verip evledim. Aynı evin icindeyken tanıştık biz neredeyse. Ama iyiki çok şükür iyiki. Birdaha gelsem yine onu isterdim
(279 puan) tarafından
Ay maşallah iyi ki evlenmişsin rabbim daim etsin
tarafından
Ayy cümlemizikini :)
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Ayakkabısız gezen bir çocuk vardı burgerin önünde para toplayan  buz gibi havada ayağında çorap bile yoktu esim çıkarttı kendi çorabını giydirdi ayakkabısını da verdi kendine terlik aldı eve öyle gitti o gün dedim ben evlenirim bu adamla çok hoşuma gitmişti çocuğa ayakkabı büyük gelmişti ama olsun ☺
(279 puan) tarafından
Helal olsun gerçekten çok doğru karar vermişsin sende mutluluğunuz daim olsun inşallah
(743 puan) tarafından
Maşallah ne güzel düşünceli insanmış Allah mutlu etsin canım ❤
(8,081 puan) tarafından
Amiiiinnn her birimizi kızlar rabnim herkesin yuvasına huzur versin  ♥️♥️
0 oy
(2,679 puan) tarafından
Beni de 4 kere istemeye geldielr babam vermedi 5. De verdi
(279 puan) tarafından
Bıkmış baban D baktı gitmiyor
0 oy
(6,919 puan) tarafından

Bilmem o baktı ben baktım elimi tuttu o an kalp <3 atmışım arttı işte kızım bu senin Selvi boylun dedim  evlendim the end

(279 puan) tarafından
:D mutluysaniz ne hoş rabbim daim etsin fazla naz iyi değilmiş iyi yapmışsın
(6,919 puan) tarafından
Şükür  hamd olsun mutluyuz
0 oy
tarafından
Abilerime rağmen benle çıkması :D benim için yeterliydi çünkü abilerim öğrense onu yasatmaycak tipten di:)))  telfnm yoktu 2014 yılında mektuplStk çok maceralı sevgilik donemmz vardı sonra dedm kesin sevio olur bu dedim:)
(279 puan) tarafından
Oo abilere rağmen gerçekten büyük cesaret benim abim yok :D rabbim mutluluğunuzu daim etsin
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Hahahaha sevgisini kanıtlamış enişte bey daim olsun inşaallah 
(279 puan) tarafından
Sizin de daim olsun inşallah Allah razi olsun
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Eşimle görücü usulu evlendik. İnsan kavga esnasında kendını bellı edıyor Bi tartsma olunca hiç agznı bzmadi sa.lak kelımesnı bıle duymamıştım böyle karar verdım. çünkü eskı nişanlım kavgada her kotuyu sayar dökerdi.birde sorup sorustrdugmzda kımse hakkında kotu bısey demedi oylelıkle 
(279 puan) tarafından
Gerçekten çok haklısın çokta iyi bir karar vermişsin insan gerçek karakterini kavgada belli eder zaten Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah
(1,013 puan) tarafından
AMİN canım sagolasın
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Eşim çok sevecen ve korumacidır. Onu zaten uzun zamandır tanıyorum sonra üstüne bir buçuk yıl nişanlı kaldık şimdi evliyiz ☺ yani Elhamdülillah biz her evre de çok iyi anlaşıyorduk zaten, şimdi de eşim bizi mutlu etmek için herşeyi yapar evcimendir Allah razı olsun hiç kalbimi kırmaz. 
(279 puan) tarafından
Şükur sevindim canım Allah mutlugunuzu daim etsin böyle eşlerden de razı olsun
0 oy
(2,860 puan) tarafından
Kız abimin arkadaşı bize gelirken giderken aşık olmuş bana ama beni taa 8. Sınıftan beri seviyormuş dahası var uzun hikaye sonra konuştuk ettik evlendik ya 
(279 puan) tarafından
Bayılıyorum böyle hikayeli aşklara rabbim daim etsin inşallah mutlugunuzu
0 oy
tarafından

Ben ise girdim bi hafta sonra gordum gorur gormez iai ogreten kiz vardi yaninda ani refleksle kiza vurdum ben bunu bir haftadir nasil gormedim diye ilk goruste ask bizimki 3 ayda evlendik 6 yil oldu 3 cocuk var :D

(279 puan) tarafından
Maşallah size çabuk olmuş ama iyi ki olmuş o zaman :D rabbim hep mutlu etsin inşallah
tarafından
Amin cok zordu ama cok sukur :)
0 oy
tarafından

Annemle babamın tanışma hikayesiyle aynıydı eşimle tanışmamız :angel:

(279 puan) tarafından
:) büyük bir tesadüf gerçekten
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Delikanli bu adam deriz ya o kişi eşim:)  Tanıştığımız sa bile koruyan, kollayan, bir sıkıntım olduğum da inan annemden babamdan önce koşardı, hala da öyle. Çok değer verdi, sevdi, degismedi de. Bakarken aramız da daha ciddiyete dökülmüş birşey yokken hem harçlık hem kredi kartını zorla veren biriydi. Yanına giderdim zorla çantama para birakirdi, ihtiyacıni gider diye :) 11 senelik evliyiz çok şükür hiç yanıltmadı beni❤
(279 puan) tarafından
Maşallah Allah bozmasın böyle eşlerden rabbim razı olsun :) çok sevindim senin adına daim olsun
(7,118 puan) tarafından
Amin canım benim eksik olma Allah razı olsun
0 oy
(395 puan) tarafından

Hatamı neden yüzüme vuruyorsun be kardeşim.... şaka şaka hergün taksiyle karşıdaki otobana geliyordu 2 saatlik yoldan sonra reddediyordum sürekli işte birgğn beni durduk yere arayıp 2 saat falan konuştu evlenmemiz gerektiğini anlattı nedense :) bende düşündüm mantıklı geldi evlenelim bari dedim evlendik ikinciye gebeyim hiç anlaşamayız ama bazı evlilikler de böyle güzel sanki :)

(279 puan) tarafından
Bencede annem ve babam gibi birbirlerini çok sevip sürekli didişen çiftlerden :) çok tatlı bence
0 oy
(31 puan) tarafından
Hic o acidan bakmadim sevdim sadece :) evlenilecek mi degil mi vs vs hic gozum gormuyordu cok sukur onunla evlenmisim :))
(279 puan) tarafından
İyi şükür :) sevindim Allah bozmasın
0 oy
(177 puan) tarafından

Daha tanışmamız 1 haftası ben istemiyorum arkadaş kalalım dedim benim bir sürü arkadasım var ben arkadas kalmak istemiyorum Bak görürsün biz seninle evlenicez ve çok mutlu olcaz dedi güldüm sen şimdi bana inanmıyorsun ama evlenicez ve çocuklarımızda olucak dedi. Ailem istemedi tek kızım eşim o kadar şeye katlandı ki hiç bırakmayı düşünmedi ben pes ettimde bile  o anneme istediğin kadar verme ben senin damadın olcam dedi :D olduda şükür. 

(279 puan) tarafından
Çok inatciymis gerçekten ama yapacağını yapmış :) Allah bozmasın
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Bizim cahillik zamanimizdi sanirim 18 yasinda kactim evlendik düşünüyorum sevdim mi acaba aşık mi oldum dhaa halen cevabını bulamadim
(279 puan) tarafından
Kader işte Allah yazdıysa yapacak birşey olmuyor bazen insanın ağzı kapanıyor Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah
0 oy
(747 puan) tarafından

Adam beni uzaktan bi görüşte karar vermiş.İlk yazıştığımızın ertesi günü ailenle konuş gelelim dedi.Babam ikna oldu 1 ay sonra tanışmaya geldiler zorla ama vermedi 1 yıl arandı bizimkiler telefon ötünce aha Kayserililerdir oluyorduk :D Eşim vazgeçmedi ya güzellikle vercek yada gelip alcam dedi .En küçüğüm hem gurbet hem tanımıyoruz diye.14 ay sonra nişanlandık,nişandan 1 sene sonra evlendik.5 aylık evliyiz 5 aylık hamileyim oğlumuzu bekliyoruz :)İlk konuşmada ikna oldum herkes hâlâ söyler afferin adama vazgeçmedş aldı seni diye can kocammm<3Hey gidi neler çektikk bee yeri geldi haftalarca 1 mesaj bile atamadım

(279 puan) tarafından
Çok çekmiş gerçekten ama olmuş maşallah :) Allah bağışlasın evladinizi mutluluğunuz daim olsun
(747 puan) tarafından
Çok şükür Rabbime ki olduk.Rabbim herkesin mutluluğunu huzurunu daim etsin

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 383 göst.
0 oy
58 cevap 755 göst.
26 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 535 göst.
11 Şubat 2024 Aile kategorisinde nurr001 (1,400 puan) tarafından soruldu
0 oy