0 oy
93 göst.
Diğer kategorisinde (95 puan) tarafından
Kızlar selam sanırım covid oldum bugün ekipler gelecek eve ve test yapacaklar çok korkuyorum astım hastasıyım dualarınızı eksik etmeyin. 5 aylık bebeğim var size sorum şu covid geçiren anneler bu süreçte bebeklerinizle nasıl ilgilendiniz emzirip babasına mi bıraktınız nasıl işledi o süreç lütfen yardımcı olur musunuz. Şimdiden teşekkürler

5 Cevaplar

0 oy
(795 puan) tarafından
Emzirirken aldım kucağıma sadece diğer türlü babası ilginllendi ama aynı odadaydim ben mecbur kızım görmeden durmuyodu çift maske eldivenle yaklasiyodum sürekli ellerini yıka canım çok geçmiş olsun 
(95 puan) tarafından
Bende aynı canım çift maske ve eldiven var ellerimi sürekli yıkıyor ve kolonya sıkıyorum çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Geçmiş olsun inşaAllah yoktur benim kızımda beş aylıkken eşim korona oldu önce tomografi çekildi temiz dediler eve geldi ateşi düşmüyor bende onunla ilgilendim rahat davrandım çocuklar hepimiz normal hastalık gibi ertesi gün kızımda ateşlendi sonra ben diğer iki çocuğum derken tekrar hastaneye gitti eşim test yapıldı hepimiz koronaymisiz ve sonuç hepimiz aynı anda geçirdik ben ilaç kullanamadım emzirdigim için kızımda antibiyotik tedavisi yapıldı yani ayrı birşey yapmadım
0 oy
(3,836 puan) tarafından
eldiven tak. cift maske tak. elinden geldigince ayri kullan herseyi. ben kendim baktim bebegime zorunda kalmadikca esime veremedim. maskesiz durmamaya calis uyurken de taktim maske. insallah iyi olursun Allah yardimciniz olsun
0 oy
tarafından
Kimsem yoktu eşim negatif çıkınca kaynanamgilin boş evde kaldı .  Küçük kızım 2 aylıktı gaz sancıları kucak sevdası derken hep ben ilgilendim . 2 maske taktım ellerimi sürekli yıkadım.  Çok şükür küçük kızıma geçmedi 5 yaşında kızım var onunla birlikte olduk oda hafif atlatti
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Benimki 19 aylıktı oda oldu malasef biz kolayca atlattık ama bebeğim zorlandı. Evde kesinlikle çift maske tak nefes almak çok zor ama takmalısın ben uyurken bile takıyodum oğluma halasından bulaştı. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 86 göst.
8 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 101 göst.
27 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Pınar1348 (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 110 göst.
26 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.