0 oy
439 göst.
Diğer kategorisinde (37 puan) tarafından
Gereksiz kıskançlık var bende Bi türlü aşamıyorum eşim benden başka hiç bir bayanla konuşmasına tahammül edemiyorum bana akıl verin cok rahatsız edici bir durum  evliliğimi etkiliyor  ne yapmalıyım szce

14 Cevaplar

+2 oy
(9,651 puan) tarafından
Eşimde öyle bana karşı çarpıtılmış düşünce başka birşey değil..  ki bunun sorun olduğunu farkındaysan çözüm içinde çaba harcarsın eminim eğer hastalıklı boyuttaysa da psikiyatriye gitmen lazım othello sendromu deniliyor bir araştır derim
-Reklam-
0 oy
(401 puan) tarafından
Bende burda beklim bende öyleyim cunku
(9,651 puan) tarafından
Othello sendromunu araştır kendinde belirtiler varsa psikiyatriye git. Beyinin nöro kimyasıyla ilgili ilaçla desteklenmesi lazim
(401 puan) tarafından
Tm cnm simdi bakarım
0 oy
tarafından
Psikiyatri.......... 
(37 puan) tarafından
Ya gecen gün dedim ona Bn ıyı değilim psikiyatri gtmem lazm dye cok kuruyorum kafamda boş boş şeyler ama işte
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Çok aşırı ise destek almalısın canım

(37 puan) tarafından
Adamı bunaltıcak kadar hmde
0 oy
tarafından

Sal gitsin canım :D

(37 puan) tarafından
Ah ah keşke mümkün olsa
0 oy
(579 puan) tarafından
Yabancı kadınlar olsa bende istemem tabiki isterim diyeninde aklına şaşarım zaten akrabalarindan istedigye konuşabilir sknti olmaz iş geregide konuşabilir iş çevresi hepsi beni bilir o yüzden sorun etmem yani 
(579 puan) tarafından
Benim eşim mütahit canım ve malzeme aldığı yerde 2 yerin sahibi bayan şimdi adama işini yapma diyemem bu bayanlarda evli eşleriyle beraber kıskanacak durum yok bu konuda benim açımdan sen bı psikiyatriye görün bence canım yoksa kendinide esinide bunaltirsin
(37 puan) tarafından
Haklısınız
(579 puan) tarafından
Yani adamı yapmadığı şeyler için kiskanirsan ne kadar sıkarsan o kadar uzaklaşır senden sonra kendi elinle itmiş olursun o yüzden yapma kuzum
(37 puan) tarafından
Ablam gbi konustunuz haklısınız ama bn nye böyleyim offf elimde değil galiba cidden desteğe ihtiyacı im var
(579 puan) tarafından
Psikolojik destek al gerçekten rahatlarsın canım
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Bence bir destek alın bu kadar kıskançlık normal değil 
(37 puan) tarafından
Ablam bana hep der adamı bunaltma  ıyı değil ama elimde değil ki
(3,729 puan) tarafından
İşte elinizde olmadığı için destek almanız şart zaten
0 oy
(119,490 puan) tarafından
o bende de var yaa cozumu varmi varsa banada yazin
0 oy
(15,294 puan) tarafından
İnsan eşini gayri ihtiyari kıskanır. Eşimle aynı işyerinde çalışıyoruz. Genç bir kadınla konuştuğu zaman gözüm hep üstünde olur. Konuşurken uygun olan mesafeyi korur mu, ses tonu nasıl olur diye. Şükür ki beni hayal kırıklığına uğratmadı şimdiye kadar. ona güvenmediğim için değil. Ama insan yine de bakıyor. Eminim o da aynı şekildedir. Önemli olan aslında eşinizin tutumu. Eğer eşim bana güven vermiyorsa sorun var demektir bana göre. 
(37 puan) tarafından
Sanki etraftaki bütün kadınlarla sürekli sohbet edıyo gbi hisedıyom aslında öle Bi insan değil
(15,294 puan) tarafından
O zaman bu huyunuzu törpülemeniz lazım demek ki. Yavaş yavaş . Ona güvenerek olacak inşallah.
(37 puan) tarafından
Allah razı olsun sizden inşallah inşallah
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Hamilelikten önce hiç kıskanmıyordum o beni kıskanıyordu hamileliğin 4. Ayı dehşet bir kıskançlık başladı Allahtan 1 ay sürdü ağlıyordum sürekli deli gibiydim gerçekten
(37 puan) tarafından
Bn sürekli aynıyım  adam iyi bile dayanıyor
(2,393 puan) tarafından
Valla benimki de öyleydi ama ben işyerindeki kadınların konuşmasına kıldım eşim beyli hanımlı konuşun benle dedikçe kadınlar adıyla hitap ediyordu Bi de Bi tane salağı evine bırakıyordu yakın diye kıl oluyordum kadın çok lağbaliydi dövesim geliyordu :D
(37 puan) tarafından
Keske dövseydin ayyyy nye eve bıraksın be oldu baska
(2,393 puan) tarafından
Patron hazretleri öyle istiyordu kadın bide slaktı yani eşim sürekli bunla uğraşamam ben diyordu çıktı oradan rahatladık valla :D
(37 puan) tarafından
Ohh ıyı ıyı aman gereksiz insanlara fazla muhabbet ıyı deil
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Bende yok cnm ama eşimde senin gibi bende bekleyeyim belki bir yolu vardır 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Destek al canım
0 oy
(6,919 puan) tarafından
O an  içinden Felak nas oku  sakinlesirdin 
(37 puan) tarafından