0 oy
652 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Küçük oğlum 2 aylık büyük oğlum 18 aylık tam kardeşini seviyordu güzel abimiz <3

image

22 Cevaplar

0 oy
(8,081 puan) tarafından
Anaamm topalak surat maşallah sana☺
tarafından
Çok tatlı maşallah yeyiveresim geliyor :) maşallah
-Reklam-
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Maşallah allah bağışlasın cnm ne kadarda tatlılar 
tarafından
Sağol canm maşallah onlar benim herşeyim
(3,167 puan) tarafından
Rabbim dertlerini hastalıklarını göstermesin inşallah cnm
tarafından
Amin canm sağol
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Maşallah ne kadar tatlılar Allah bozmasın cnm 
tarafından
Amin canm cümlemizin yuvasını bozmasın rabbim
0 oy
(492 puan) tarafından
Maşallah canım ❤️❤️
tarafından
Sağol canm benm :)
tarafından
Canım yanls anlamazsan birşey soylicem ben bebeğimi 1 ay kontrolune gotrdugum zaman Dr muz 3ldivenleri çıkartmsti 2.haftadan sonra bebekler ellerini tanımaya başlıyormuş takmamaniz gerekli demişti. Seninkide 2 aylık olmuş çıkar istersen
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Maşallah size ALLAH bağışlasın ikisinide ☺☺❤❤
tarafından
Amin canm sağol :)
0 oy
tarafından
Yaaa çok tatlı maşallah yerim onu ben nasıl sevimli
tarafından
Evet ben yaptım:)
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Oy kurban olurum size paşalar ya masallahhh tü tü tüüü
tarafından
Evlat çok başka çok:)
0 oy
tarafından
Ya Allah bağışlasın yanlış anlamayın da iki aylık çocuk neden oturuyor 
tarafından
Hayır canm oturmuyor :) o an oğlumu kardeşine alıştırmak için bak kardeşe falan dedim geri hemen yatırdım
tarafından
Korktum bı an :D maşallah Rabbim esirgesin
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Maşallah Allah mutluluğumuzu daim etsin :) 
tarafından
Amin canm sağol rabbim kimsenin yuva düzenini bozmasın inşallah
0 oy
(2,069 puan) tarafından

Küçük oğlun sana benziyor :)

Maşallah çok tatlılar

tarafından
Hah eşimin tarafı da aynı babası digor hep böyleler sınır oluyorum
(2,069 puan) tarafından
Amaan banada öyle diyorlar oysa ki tıpkı benim kopyam çocuk. Sanki biz anası değiliz bize benzeyemez gibi davranıyorlar :D
tarafından
Aynen öyle çok saçma şeyler canm sikilir benim böyle şeylere
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bi kaç ay sonra bizde böyle olacağız ❤
tarafından
Öyle mi ne kadar kaldı doğumuna canm:)
(3,895 puan) tarafından
3 ay ❤
0 oy
(847 puan) tarafından
Maşallah sanırım bu tablo bende olcam. Sende mi 7 aylik ti bebegin hamile kaldin
tarafından
Evet canm :) biraz zorlaniyorsun ama çok güzel
(847 puan) tarafından
Tecrübelerinizi benimle paylaşırmısin.  Bende şuan hamileyim 7 aylik bebegim var. Emzirme vs basil oldu. Beslenme uyku şu vs.
tarafından
Valla canm benm oğlum 6 aylıkken birakmisti emmeyi o yüzden zorlanmadım. Ama hani ilk başlarda horminlar duygusal olarak çok etkilemişti beni yani ben büyük oğluma haksızlık ediyorum diye çok ağlamıştım istememiştim ama smdi nasıl seviyorum anlatamam :) sonra alıştım fazla kucaklayamadım oğlumu riskliydi hamileligim ama hiç ihmal etmedim doğduktan sonra da oğlumun kiskqnicagi şekilde hiç davranmadım.. ha tecrübem şu vereceğim tavsiyem yani yeni doğanı hiç bir uyku desteğine alıştırma sallamadir kucakta uyumadır vs işte. Ben öyle yaptım emzirdim beşiğine koydum az inirdanirsa kucağıma aldım gazını çıkarıp geri koydum kendisi uyudu ya da hafif hafif inirdaniyor bakıyorum agliycak gibi hafif bir iki tut besini sallıyorum susunca sallamayı da bırakıyorum ki alışmasın. Maşallah nazar değmesin 63 günlük oldu. Hala bu düzen. Ne sallamaya alıştı ne kucağa emzirip yatırıyorum
(847 puan) tarafından
Maşallah canım benim oğlumda öyle şuan senin 2 oğlan gibi elhamdülillah.  Ama emzirme olduğu için neler olacak bilmiyorum. Bende geçen ağladım oğlum sen miniciksin nasıl olcak diye ek gıdayı pek sevmiyor hep emmek istiyor benimki. Inşallah bende senin gibi üstesinden gelebilirim. Allah razı olsun. Evlatlarımız sağlıcakla büyüsün.
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Ohh maşallah canım Rabbim daim etsin
tarafından
Amin canm sağol:)
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Oy oy maşallah 
tarafından
Sağol canm ;)
0 oy
(920 puan) tarafından
Maşallah çok tatlılar 2 aylık bebek oturtuluyormu bana mı öyle geldi bzmki 3 aylık oldu daha oturtmuyoz baslasammi
tarafından
Hayır canm hayır ben oturmuyorum o an abisi ilm kes sevgiyle yaklaştı bebeğe bak ya falan demek için bir kaç saniyeligine oturttum sonra geri yatırdım 3. Aylık da erken
0 oy
tarafından
Ayy kiz masallah büyütmüşsün 
tarafından
Öyle oldu vallaha: )
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Ne güzel masallah Allah bozmasın bise sorucam galiba büyük oğlunuz 9 aylıkken falan hamile kaldiniz emzirmeyi nasil yaptınız kestiniz mi emzirmeye devam mi ettiniz benim oglumda 10 aylıkken hamile kaldım emiyor hala herkes bırak diye baskı yapıyor ama cocuk ne güzel emiyor nasil bırakayım 
tarafından
Büyük oğlum 7 aylıkdj hamile kaldığım zaman :) ama benim oğlum 6 aylıkken birakmisti emmeyi ne kadar zorlasam da almadı geri...
Ama benim büyük oğlum doğdu zaman sarılıktan yatmıştık yanimda bir kadın vardı onunda çocuğu daha çok küçükmüş 2. Doğumunu yapmış konuştuk sütten kesmek zor olmadi mi dedim kesmedim dedi emziedim öyle dedi ikisinin sütü birleşti dedi bende ilk kez duymustum çok hoşuma gitti. Hem sütü çok oluyormuş.. Ama ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum
(1,399 puan) tarafından
Benimkide emiyor hatta hamile olduğumdan beri daha çok emiyor ve sutum daha çoğaldı farkedebiliyorum önceden emince diğer göğsümden süt gelmezdi simdi birini emince diğerinden süt geliyor bilmiyorum herkes psikolojimi bozmak üzere çocuğun zehirlenir falan diyorlar
tarafından
Işte bunu doktoruna sorman lazım canm inan bilmiyorum yanlış bisey demek istemiyo4um o vebale giremem yani
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Maşallah cnm. Sen de çok küçük göründün ya. Kaç yaşındasın 
tarafından
22 yaşındayım canm
0 oy
(207 puan) tarafından
maşallah paşalara Allah bozmasın 
tarafından
Amin canm sağol:)
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Maşallah maşallah canım Allah bağışlasın tatlım ❣️
tarafından
Sağol canm :)

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 254 göst.
14 Ocak 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Sirac_23 (1,122 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 998 göst.
9 Mart 2022 Aile kategorisinde Asel Linam (966 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 190 göst.
14 Şubat 2024 Aile kategorisinde Meldaaaaa (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 291 göst.
18 Aralık 2023 Aile kategorisinde Kerdem (51 puan) tarafından soruldu

380,141 soru

11,379,920 cevap

34,869 kullanıcı