0 oy
990 göst.
Aile kategorisinde (966 puan) tarafından
Kizlar meraba. Ben evde esifman tunik felan oyle takiliyorum . Zaten birlik durdugumuz icin tayt felan giymiyorum . Kaynim felanda var. Kapaliyim bu arada. 23 haftalikta hamileyim . Bir kizim var.benim  Boy 167 kilo 64 .esim guzel seyler giyinsene sacini felan düzleştiric dedi saclarimda uzun belimde . Ya kizlar ne giyebilirim ki evde ayri oturma odam var ev dubleks ama oturma odamin oldugu yerde kaynimgilinde yatak odasi var o yuzden rahat giyinemiyorum . Mutfaga gitmek icin ust kata cikmam lazim ust bas degistir giy yapmak da zor . Nasil giyinebilirim ki tavsiye verir misiniz bana 

30 Cevaplar

+8 oy
(14,428 puan) tarafından
Öyleyse ortamı oluştursun milletin içinde ne giyebilirsin 
(966 puan) tarafından
Bende oyle giyinemiyorum diye giymiyorum canm valla
-Reklam-
+3 oy
(1,019 puan) tarafından
O zaman söyle evi ayırsın istediğini de giyersin sonra
(966 puan) tarafından
Cok soyluyorum da anlamiyo iste
+1 oy
(3,491 puan) tarafından
Senin zevkine kalmış içi ama, ferace gibi ya da o nevi uzun bol rahat  bişey bulundur elinin altında giymesi çıkarması kolay bişey, odandan çıkarken üstüne alıverirsin kaynın filan sorun olmaktan çıkar, kendi odanda artık mini etek mi giyersin tayt mı giyersin bilmem. Eşin haklı bi talepte bulunmuş bence alışverişe birlikte çıkın birlikte beğenin sen sağ o selamet. 
tarafından
Ya Allah aşkına kendi başına gelse bu kadar kolay mı diyeceksin acaba. Kayni nasıl sorun olmasın evde deve gibi adam var nerden çıkacağı belli olmaz. Bu kadın hamile ve küçük bebeği varmış başka işi gücü yokta tek derdi  kocasının gonlunu eylemek mi , odada mini boy dışarı ferace. Odada tayt giy dışarda etek. Manken gibi sürekli üstünü mu degistirrcek yazık kadına.
(3,491 puan) tarafından
Daha parlak fikrin varsa söyle bacım ne çemkiriyon
tarafından
Cemkirmiyorum herşeyi kadından bekleyen zihniyete sinir oluyorum. Bunun tek çözümü var ayrı ev
(3,491 puan) tarafından
Mevcut şartlarda yapılabilecek bişi söylüyorum, ayrı ev herkes için en güzeli ama imkanı olsa kocasından ister gelip burda bize ne yapabilirim diye sormaz herhalde. Her şeyi kadından beklemiyorum, herkes üstüne düşeni yapsa dünya cennete dönerdi ama öyle bi dünya yok maalesef.
tarafından
Kendisi diyor ayrı eve çıkacaktık ama vazgeçti diye. Para tatlı geliyor tabi. Kiradaki herkes birşeyden kısıp veriyor adam alışmış tabi çıkmaz artık. Ben açığım ama kocam bana böyle birşey dese sinir olurdum , kasap et derdinde koyun can. Yeri geliyor ailemizin yanında bile rahat edemiyoruz.
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Normal güzel bi elbise giyebilirsin makyaj yapabilirsin. Kocanlada beraberken acık kıyafet giyebilirsin 
(966 puan) tarafından
Kizim kucuk acik giyinsem olur mu ki 2 yasinda
(1,045 puan) tarafından
Anlayabilecek yasta değil bence. Ama rahat edemezsen o uyuyunca giy
tarafından
Bebeğinin seni görmesini istemeyeceği şekilde giyme yanında , bilinçaltına işleniyor hepsi.
(15,029 puan) tarafından
İnan ki çocukların hafızaları oluşmaya başlıyor. Benim oğlum ben üzerimi değişirken bazen kollarimi görüyor. Abuuuuuu deyip gülüyor:)) yani dikkat etmek lazım bence.
(966 puan) tarafından
O uyudugunda gece yatarken gecelik felan giyiyorum canm cok sık olmasada
0 oy
tarafından
Kapalıyım derken tesettürlü müsün eşofman tunik falan takılıyor musun Onun yerine mesela hamileliklerini diyebilirsin hem kaynin da varmış hoş günlük elbiseler falan giyebilirsin
(966 puan) tarafından
Evet canm tesettürlü.  Kaynak dedigin ney onu anlamadim . Kapali tarzda elbiseleri diyosun dimi
tarafından
Kaynın dedim canım mikrofon yanlış yazmış kusura bakma Evet Mesela bak hamilesin şöyle göğüsten açılan veya belden oturan kıyafetler giyebilirsin emin ol Daha şık durur mesela badi giyersin likralı böyle açılan üzerine bol bir jile giy inebilirsin yani kapalılar için de alternatif çok ben genelde hep böyle giy iniyordum Mesela bir elbise giyerdim göğsün hafif altından açılan güzel yazmamı falan yapardım öyle güzel güzel de ortalıkta gezerdim
(966 puan) tarafından
Himm olabilir canm guzel
0 oy
tarafından
Canım bir ilişki danışmanımdan duymuşdum. En seksi iç çamaşırlarını   kapalı kadınlar diğerleriyle kıyasda kat be kat çok alırmış. Aklında bulunsun
(966 puan) tarafından
Yok canm o temizligine dikkat eder hergun dusunu alir temizlenir dis fircalar parfumu eksik olmaz
tarafından
Hiçte sexi olmak zorunda değil kimse. Kadınlar sex objesi değil . İçinden gelir yaparsın orası ayrı ama kimse bana şunu giy bunu et diyemez kocam da olsa. Gerçekten çoğu maall netten sapik sapik şeyler izleyip ilham alıyorlar evde de kadının öyle dolaşmasını istiyor..hayatın olağan akışına ters bir insan 7-24 öyle gezemez, herşeyi geç ortam müsait olsa bile örnek olmamız gereken çocuklarımız var. Kocana sexi goruncen diye çocuk seni uygunsuz vaziyette görse bilinçaltına işleyecek.
tarafından
Valla sana kalmış nasıl istiyorsan öyle yap o zaman
tarafından
Ya kadının eşi güzel bişey söylemiş. Bende duyduğum birşeyi yazdım. Yapmak ve ya yapmamak kendi seçimi.Sanki biz gece gündüz öyle giyin böyle giyin yazdık. Allah aşkına nerden nereye yani.. Sanki herkes hiçbirşey bilmiyorda, bir akıla yön gösterene ihtiyac var. Cidden insan ne yazacağını da bilemiyor bunları okuyunca. Sex objesinden bahs eden olmadı. Karı koca arasında da istekle olan bir ilişki olyor yani. Bilmiyorum sen biliyormusun ya bilmiyorsun..
Sex objesi ve 7/24den başka bişey okumadım.Ve okuyubda daha fazla canımı sıkacak değilim..
Bana mal değen arkadaş da ne bileyim yani.. diyelim ben yalnış bişey yazdım. Şimdi senin yazdığın doğrumu
tarafından
Kocamla olan ilişkim kimseyi ilgilendirmez başkasının ki beni ilgilendirmedigi gibi. Ayrıca sana mall diyen de olmadı ben orda erkekleri kastettim dikkatli okursan anlarsın. Sadece herseyin kadinlardan beklenilmesi , erkeklerin sürekli beklenti içinde olmasına sinir oluyorum. Kadın hamile ve çocuğu var üstelik evi müsait değil ev ev üzerine kvalde kpedr bile değil , kayniyla aynı evi paylaşıyor bu durum normal benim dediklerim mi abes pardon? Naparsa yapsın umrumda değil fikrimi soyledim kadınların kendini ezdirmesine , erkeklerin her dediğinin yapılmasına karşıyım . Evet sevecek olan adam her türlü sever , gelir . Sırf o istedi diye değil içinden gelerek yapılmalı bana göre . Ayrıca ben onu sana değil yukardaki arkadaşa cevaben hak verdiğim için yazdım sana şöyle diy böyle giy dedin diyen olmadi
0 oy
tarafından
Kapaliysann  uzunn elbiseler tercihh edeblrsnn gunluk oluyoryaa onlardann BIRAZ MAKYAJJ
(966 puan) tarafından
Saol kuzum bakalim bide oyle deneyeyim
0 oy
(7,545 puan) tarafından
Bir koca için bir ev dolusu insana nasıl katlanıyorsunuz yaa evlenen insan 1+1 de olsa ayrı ev açmalı bu zamanda yada hiç evlenmesin ben evimde şort askılı giyemeyecekmiyim yani yaz sıcağında.
(966 puan) tarafından
Canm valla normalde biz kacarak evlendik ayri eve gecicektik . Sonradan ev qldilar dubleks esiminde isine geldi bende istemigoeum ama yapcak biseyim yok
tarafından
Kesinlikle katılıyorum Allah kimseye muhtaç etmesin de
(7,545 puan) tarafından
Valla öyle olduktan sonra hiç evlenmem daha iyi.
0 oy
tarafından
Kapaliymisin aynı evde saçını duzlestirsen de kocana nasıl göstercen yatak odası hariç , aniden bir gelen olsa ne yapacaksın.kocan da alem yani madem güzel giyin kendine bak diyor ayrı eve çik istediğini giy. 
(966 puan) tarafından
Valla cok dogru demissin canm gercekten oyle ya. Cikmiyo o da
tarafından
Çıkmıyorsan benden de öyle şey bekleme. Evde yabancı.erkek varken istediğim gibi giyinwmiyorum  ayrı eve çıkalım görürsün beni o zman de :D
(966 puan) tarafından
Bu kozuda kullanmak lazim guzel
0 oy
(11,217 puan) tarafından
oylese ayri eve cikarsin jartiyerle gez. hem karnim doysun hem pastam olsun olmuo
(966 puan) tarafından
Kiz ne guzel demissin valla oyle
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Eşine söyle öyle görmek istiyorsa o ortamı yaratsın o şekilde zor canım 
(966 puan) tarafından
Evet kuzum zor oluyo
0 oy
tarafından

Bak.mesela.boyle alabilirsin zevkini bilmiyorum ama zaten evin içinde taytla dolanqmasın saçı açık Dolanmazsın bir misafir gelir aniden bir şey olur yani 

image

image

image

image

tarafından
Öyle göbeğini falan da çok sıkacak elbiselerde değil hani belden lastik Diller ve böyle genelde göğüs altından olunca çok rahat ediyorsun Ben öyle giyiyordum çok rahat ediyorum bazen Işıtmak kazakla geziyordum Ama genelde böyle elbiselerle geziyordum bende tesettürlüyüm hem daha iyi bir tane elbise giyim üstüne rahat edersin oturup kalkmam falan iyi olur rahat olur
(966 puan) tarafından
Anladim canm teşekkür ediyorum
(3,180 puan) tarafından
Ya tesettürlü dur dememişti bunları giyip sacını düzleştirmesi makyaj yapması abes kaçar bence eşin açık dur demiş
tarafından
Ama kendisi tesettürlü nasıl açık duracak kayninin olduğu bir evde
(3,180 puan) tarafından
Bende anlayamadım eşi neden kardeşi varken karısına açık dur demesini
0 oy
(15,029 puan) tarafından
Şimdi özür dileyerek soruyorum. Eşin ne giyiyor evde. Hep kadınlardan istiyorlar bekliyorlar ya kendileri. Büyük ihtimal akşam eve gelir gelmez pijamaları çekip o şekilde de uyuyordur değil mi? Ama kadınlardan beklenti hep çok fazla ve biz de kendimize böyle şeyleri yük ediyoruz gibime geliyor. Ayrı bir eviniz yok. Nasıl giyinebilirsin ki . Biraz düşünceli olmalı esin
(966 puan) tarafından
Evet canm esofman kazak giyiyo tv karsina geciyoruz cay film felan oyle geciyo zaman
0 oy
tarafından
Canım evde giyilebilecek sade güzel elbise ve takımlar var onlardan al hafif bi makyaj yaparsın işte daha ne olsun 
(966 puan) tarafından
Bakalim kuzum dediginiz gibi denicem teşekkür ederim
0 oy
tarafından

Evde sen tek değilsin ki iki adım öteye gitmek için yine kıyafet mi değiştirecen eşin saçmalamış bence söyle evi ayır gecelikle dolaşayım:D

(966 puan) tarafından
Evet bi arkadas daha dedi bakalim bunu da kzo olarak kullanmak lazim
tarafından
Bencede yani biraz fedakarlık etsin beyefendi her şeyi 4/4lük istiyorsa kendi de elini taşın altına koysun
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Ne erkekler var ya komedi;))
(966 puan) tarafından
Ahahaha istekleri bitmiyordu
0 oy
(119,150 puan) tarafından
evi ayirsin giyim isi kolay
(966 puan) tarafından
Aynen oyle valla
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Valla kuzum o zman esin utansın giyin tayt kısa etek benim eşim ailesinin yanında benden güzel giymemi istiycek valla kimse umrumda olmaz askılı tayt etek pantolon giyerim bana sorarlarsa ne bu halin die eşim böle istiyor der çekilirim 
(966 puan) tarafından
Ben kendim giyemem kuzum ya oyle yanlarinda kendim rahat edememem
0 oy
(2,862 puan) tarafından
Ayrı ev tutsun madem öyle
(966 puan) tarafından
Oyle valla
0 oy
(2,562 puan) tarafından

Evi ağır istedigini giyyuim de yoksa beraberken ne giye bilirsin ki canim ya:P

(966 puan) tarafından
Evet canm zor oluyo

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 301 göst.
19 Kasım 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Ogluşumm❤ (517 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 651 göst.
7 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 646 göst.
29 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Aysekurt (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 501 göst.
19 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Elifbb (2 puan) tarafından soruldu

378,344 soru

11,324,514 cevap

34,775 kullanıcı