0 oy
475 göst.
Diğer kategorisinde (424 puan) tarafından
Mrb kizlar ben 24 yasindayim 7 aylik evliyim ve 9+5 günlük hamileyim ailemden bıkacyildir surekli fiziksel ve psikolojik olarak siddet gordum ozellikle babam denicek insandan en buyuk psikolejik sebebi o kisidir çok büyük izler ve yaralar birakti evlendim ailemden kurtuldum dedim esimle cok severek evlendik birbirimizi hâlâ cok seviyoruz ama benim gece sayıklamalarım esimi uykuda surekli tokatliyorum surekli sayiklamalarimda ailemle kavga ettigim ve esimin beni bikac kez ben aglarken uykuda uyandirdigini gördüm esime sen anne olacaksin ben önemli degilim ama yavrunu koynuna aldigin zaman ya onada boyle vururssan ne yapariz dior ne yapmam gerekior psikologlara gittim ama sadece ilac veriyor neyapmam gerekiyor

9 Cevaplar

0 oy
(146 puan) tarafından
Şeyhe git muska yapsın sana boşuna ilaç fln içme organlarına yazık 
(424 puan) tarafından
Duanin gucune inaniyoruz ama once bilim sonra ilim derler
(146 puan) tarafından
Bir seçenek sundum keyfin bilir gitmişsin zaten psikoloğa sürekli gitmen gerekecek bıraktığnda tekrar başlıyo tanıdığımdan biliyorum ama duayı dilinden vücudunda taşırsan seni iyileştirecektir
(424 puan) tarafından
Ankarada bilmemki ben oyle seyh falan nasıl olur bilmemki
(32 puan) tarafından
Kadinda hem en iyi cevap secmis hem inanmam demis ironi mi gercek mi anlayamadim ben
(424 puan) tarafından
Arka arkaya yorum gelince sasirdim isaretleyince gitmis hani okudum gibisinden cunku burda yeniyim arkadasim
-Reklam-
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Bilinç altında çok fazla yer kaplıyor ne olursa olsun ailen için zor olsada unutmalısın hiç düşünmemelisin. Daha bilgili iyi bi psikoloğa git derim başından atmadan yol gösterecek birine 
(424 puan) tarafından
Ailem ariyor hemen benle kavga ediyor annem hemen daha nasilsin kizim demeden derdini anlatiyor okadar tiksindimki o baba denicek insana ölse gam yemem esim bi saka yapsa sarilcak gini olsa hemen kollarimin arasina kafami aliyorum ya korkma vurmuycam sarilicam opucem dio neyapicam sasirdim
(2,266 puan) tarafından
Kıyamam sana ya bi süre görüşme ailenle tlfnum bozuk de çok fazla hassassız ama destek alman şart canım
(424 puan) tarafından
Denedim telefonum bozuk dedim inanirmisin hattimi bile degistirdim  en kotu evlat ben oldum daha yetmedi babam olcak kisi bana ulasip sen telefonunu hattini nasil degistirirsin s*****siz kopek  biz neyiz oraya gelirsen gomerim seni orayi yakarim yikarim dagitirim sen kendini ne zannediyon kopek diye bagird kapattı esim bunları duysa gebertir onu o pislik icin esimin eli belada kalmasin
(32 puan) tarafından
Bak ailen ne kadar kötü olursa olsun sakın esine onlari kötüleme bundan bir kac sene sonra cicim aylari gecince senin ailen benim ailem olur demedi deme
(424 puan) tarafından
Emjn ol canim anlatmiyorum anlatsam bir dakika gorusturmez ailem benim zstenbta nisanliyken surekki esimden süt hakki ver anne hakki ver diye surekli esimden para koparmaya calisti esimde ailemle zitlasti
0 oy
(518 puan) tarafından
Öncelikle hayırlı olsun,canım geçmiş evet zor ama geçmiş,geleceği düşün evladını düşün güzel hayaller kur,dua et, Kur'an oku ve asla seni uzenlerin davrandığı gibi davranma evladina
(424 puan) tarafından
Kuzum kuranimi okuyorum elimden geldigince ibadetlerimi duzgun yapmaya calisiyorum elhamdülillah  ama hiç düşünmüyorum diorum mesela bugun hic konusmadim dusunmedim yine gece ruyama giriyo
(518 puan) tarafından
Bilinçaltı çünkü kontrol edemiyoruz maalesef
,Bebeğin ilaç gibi gelir endişelenme zaten çok az uyuyacağın için rüya göremeden geri kalktığından boyle bir sorunun kalkmayacak,dün ne yediğini bile unutacaksın canım örnek: buradaki bütün anneler:))
(424 puan) tarafından
İnsallah guzel kardesim
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Başka bir psikoloğa git canım
(424 puan) tarafından
Hayirlisi bakalim arastiriyorum simdilik
0 oy
(442 puan) tarafından
Sana zarar veren bu şekilde psikolojini etkileyen insanları hayatından bir süre uzak tutmalısın bence
(424 puan) tarafından
Elimden geldigince uzak durmaya calisiyorum telefonda bile surekli kavga annemede diorum kocanin yaninda beni arama benj cagirma koan ise gittiğinde ara diorum gerci beni oyle doverken karsimda oturan kadindan ne beklersin
(442 puan) tarafından
Insaallah çabucak atlatırsın canım eminim çok iyi bir anne olacaksın dediğim gibi cevremdede gördüm bu şekilde olup ailesiyle arasına mesafe koyan kişiler daha mutlu aslında kimden zarar geliyorsa uzak durmak gerekiyor zaman kısa vakit geçiyor sen artık eşine ve bebeğine odaklan başka birşey düşünme
(424 puan) tarafından
Elimden geldigince emin olun ugrasiyorum esim artik aileni sricam sert bi dille konusurum teyzelerini arayim ailenle konussunlar yoksa gercekten ailen icin kotu olur ben sana kiyamiyorum dio seni ne hale getirmiş dio sen anlatmiyosun ama halinden belli dio
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Bende bir dönem çok aşırı sıkıntılı dönemden geçtim doktorun o kadar çok iyi olmalı ki ilaç kullanmak istemediğimi belirttim ilaçsız bir şekilde 4 ay giderek 2 haftada bir seanslarımız oldu birlikte atlattık hangi demirdesin canım 
(424 puan) tarafından
Ankarada oturuyoum ben
(3,276 puan) tarafından
Bende kayseri canım rehabilitasyon merkezleri varya ben ordaki rehberlikçiye gittim biri önermişti devletin olanına gittim ben sende bir araştır istersen zaten kolay kolay ilaç vermiyolar birde hamilesin vermezler zaten
(424 puan) tarafından
Cok sagol canim benim allah razi olsun arastiririm
(3,276 puan) tarafından
Senden de kuzum inşallah atlatırsın bu zorlu süreci
0 oy
(424 puan) tarafından
Benim bir kırmızı odaya ihtiyacım var galiba  
0 oy
tarafından
Ilac tedavisi degilde terapi yapmalısın psikolokla canim, çok geçmiş olsun bunlari yaşamış olmana çok üzüldüm. 
(424 puan) tarafından
İnsallah bugun bi terapist psikolog arastiricam  esime ve cocuguma bu psikolejiyle yaklasmak istemiyorum
tarafından
Insallah duzelirsin kardesim
0 oy
(678 puan) tarafından
Siz psikoloğa düzenli gidin ilaçlarınızı düzenli kullanın zaten öyle sanıldığı gbi ilaç bağımlısı filan olunmuyor zaman gerekli sen iyilestikce ilaçlar yavaşça biraktiriliyor şimdi tedavini olmazsan ileride çok daha zorluk çekersin 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 372 göst.
19 Ağustos 2022 Aile kategorisinde MYK (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 140 göst.
11 Ağustos 2023 Aile kategorisinde 180497 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 146 göst.
31 Mart 2024 Aile kategorisinde iki bebek (47 puan) tarafından soruldu

379,892 soru

11,372,376 cevap