0 oy
372 göst.
Aile kategorisinde (79 puan) tarafından
Kızlar iyi günler. Ben evleneli 2 sene oldu 1 yaşında kizim var. Kaynanamgil hemen yan apartmanda oturuyorlar ben bahce katinda onlarin diger evinde oturuyorum. Ne yapsam ne etsem her şeyimi görüyor torununu gormek icin hemen hemen her gun iniyor ben bu durumdan tabiki memnun degilim çünkü habersiz bir şekilde geliyor ben musait miyim degil miyim soran yok. Onun icin ben evimiz yakin olduğundan dolayı arada biraz mesafe olsun diye evimin bahce tarafindaki kapisini her zaman kilitli tutarim bu hep boyleydi hala da boyle devam ediyor her zaman kilitlerim kimse habersiz girmesin diye. Binaya benim bi arkadasim tasindi onunla beraber birbirimize gider geliriz sık sık. Burda baska kimsem yok gidip gelebilecegim. Kaynanam bi suredir o arkadasimin yuzune bile bakmıyor. Arkadasimin halasina da gelinimin aklina giriyor onun aklina uyup gelinim kapilari kilitliyor demis. Halasi da gitmis arkadasimin kocasina soylemis cok sinirlendim esime soyledim o annesine ne tepki verir bilmiyorum ama ben tepki vercem soyleyecegim ben zaten her zaman kapi kilitliyordum neden arkadasimi millete boyle anlatiyorsun diye. Bide onlar musafe isteyip eve giren insanlar degiller hemen hop diye iceri dalarlar destursuz. Kapaliyim ben.Birgun ben ustum basim acik. Kafam acik kayinbabam birden eve girdi ne yapacagimi şaşırdım kafama kocamin tisortu gecti elime onu kapattım. Boyle sacmasapan seyler yasiyorum o kapi acik olsa hep boyle girecekler. kaynananiza ne kadar uzak olursaniz o kadar iyi artik biktim gına geldi bana. hicbir faydasi yok dogum yaptigimda bile 1 tabak yemek getirdi baska hic hir seyini gormedim ben sana yemek yapamam evdeki tabaklarinin yerini bilmiyorum diye bi bahane uydurdu. 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimkiler de beni mahfettiler Allah'ın belaları 
(79 puan) tarafından
Sende mi yakınsın
-Reklam-
0 oy
tarafından
En güzeli farkli şehirlerde yasamak Allahım bana nasip etsin diyorum 
0 oy
(1,091 puan) tarafından
Zihniyet değişmediği sürece ister yan bina da olsunlar istersen kmlerce uzak olsunlar. Huzursuzluk vereceklerse bir şekilde veriyorlar. Bizim aramızda mesafe olmasına karşı anahtar istiyor benden vermem etmem diyince de kötü olduk bakalım ne olacak gorucez 
(79 puan) tarafından
Bir sure ver sonra onlara gittiginde ayy evin anahtari evde kaldi de veya kayboldu de geri al onlardan
(1,091 puan) tarafından
Yok o şekilde olmaz. Kayinpederim evin içinden bölüp kendisine oda ayircakmis. Yani benim anahtarı verirsem ev bölünecek. Bende böyle bişey istemiyorum. Huzursuzluk pesindeler başka bişey degil
(79 puan) tarafından
Gercekten cok sacmalamislar
(1,091 puan) tarafından
Ay sonuna kadar müddet verdi. Ay sonu kapına dayancam dedi. Her gece yastığa kafamı koydugumda rahat olamıyorum. Beni bu hale düşürdüler ya Rabbim bu dünyada cektirsin
(79 puan) tarafından
Senin daha kotuymus Allah sabır versin. Senin evin sonucta ayri oda acmak ne demek
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun onların evinde oturduğunuz için size bağımlı olduğunuzu düşünüyorlar maalesef . Bağımsız hayat için bağımsız olmak gerekiyor biraz . İnan bu sıkıntıyı bende çekiyorum benzerini yani
(79 puan) tarafından
Ogretmenlik okudum atamadım neler hayal ediyordum neler oldu
tarafından
Ben hic sinava girmedim evde kendi çapımda yapıyorum biseyler:)) Allah yardımcımız olsun
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Bende alt üst oturuyorum anlıyorum seni
0 oy
(13,272 puan) tarafından
Benim kendi aklım kendime yetiyor o yüzden kismeden akıl almıyorum de kapıyı kitleme nedenini de açık açık yuzune söyle kapalıyım her zaman müsait olamıyorum eve biri geldiğinde toparlayacak vaktim olsun istiyorum de 
0 oy
(888 puan) tarafından
Yazini okumaya üşendim kusura bakma başlığa cevap veriyorum . Kaynanası ile sorunu olmayan çok az dir heralde 
0 oy
(5,366 puan) tarafından
İki buçuk sene karşı binasında oturdum ışığım takip ederdi kendi bile dedi Vala berbat bişey yakın oturmak ev aldık başka caddeden de kurtulduk daha benim yakınından ev alma derdindeler kendi evlerinde var ha neymiş asansörü yokmuş burda dolu asansörlü bina illa bana yapisacaklar 
(79 puan) tarafından
Evlendigimiz ilk donemler sizin yatak odasinin isigi niye sabaha kadar yaniyor diye sormustu komsumun yaninda. Aşırı patavatsız. Komsum da o nasil soru sana ne gencler nasil istiyosa oyle yapar demisti. Bende oyle seviyoz oyle yatiyoz demistim.
0 oy
tarafından
Kaynanadan çekmeyen binde birdir bacım hepimizin ki aynı kocan tepki versin surejli gelip durmayın desin yani bı de bı iki kere kavga edince gelmiyorlar izinsiz 
(79 puan) tarafından
Kocam aramiza girmez o sizin aranizdaki iliski der annesini de savunmaz beni de savunmaz. Oyle bir sey demez sanmiyorum
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun yaa off ne kadar zor şu kaynana derdi 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 482 göst.
8 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Dilek06 (439 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 140 göst.
11 Ağustos 2023 Aile kategorisinde 180497 (6 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap