0 oy
181 göst.
Aile kategorisinde (617 puan) tarafından

Cok şükür  baristik  ben on altı yıllık evliyim o kadar çok şey yasadimki hep sabrettim dün yorumlara cevap yazamadim çok şeyler yazmışsınız belki haklılık tarafiniz olabilir .... benim su dünyada en büyük mutlulugum cocuklarim eşim dün  bir konu için cocuklarina yemin etti bende yemin etme ne olursa olsun dedim oda bana bunu dedim diye kızdı sadece yemin etme dediğimde ister yalan olsun ister doğru olsun ben asla çocuklarıma yemin etmek o edersede çok kızarım ama dün kizmadim yemin etme diye ikaz ettim çok abarttı kızdı tavır yaptı çıktı  o dediğimi iyiki de yaptim niyetinde önce göz korkutmakti ama düşündüm ne olursa olsun ben evlatlarim için yaşıyorum kimse evlatlarının üzerine yemin edemez eve geldi konuştuk oda hatasını anlamış  özürdiledi bende baristim zaten küs kalmayı sevmiyorum aynı evin içerisinde <3hakkınızı helal edin biraz uzun oldu 

1 cevap

+1 oy
tarafından

Dünkü posta cevap vermediğin için buna da birşey demeyeceğim hakkında hayırlısı olsun. Ama bizler burada zor zamanlarımızda paylaşım yapıyorsak derdimize üzülen yada kızan insanlara en azından 1 kaç tanesine cevap vermeliyiz. 

(9,295 puan) tarafından
Aynen kesinlikle. Post açınca tek tek kontrol ederim cvp veremediğm var mı die. Sonuçta insanlar bizim için bişeyler yazıyor yardımcı oluyorlar. Çok ayıp
tarafından
Kendileri bilir canım ne yapacaksın işte
(617 puan) tarafından
Dün  musait olmadım iste canim yoksa ben bir iki taneside degil genelde hepsine yazarim:)
(9,295 puan) tarafından
Sonradan donebilrdin :) ben bazen 3 gun geçse bile yazıyorum
(617 puan) tarafından
Suan bende yazmaya calisiyorum canim henüz üç gün geçmedi
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 786 göst.
27 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (4,296 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 130 göst.
2 Mart 2023 Aile kategorisinde Gurbet kuzusu (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 717 göst.
26 Aralık 2022 Aile kategorisinde Sevims002 (1 puan) tarafından soruldu
+2 oy
11 cevap 178 göst.
27 Ocak 2022 Diğer kategorisinde LEMAN339 (174 puan) tarafından soruldu

381,423 soru

11,419,172 cevap

34,975 kullanıcı