0 oy
523 göst.
Aile kategorisinde (1,217 puan) tarafından
Kızlar buraya bazen yazıyolar bi yorumdan etkilenip kesin boşanıcam diyenler oluyor boşanıyorlarmı gerçekten 

17 Cevaplar

0 oy
(3,897 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Amannn buraya göre  en ufak şey  boşanma  sebebi... ne ara bu kadar kaybettik sabrımızı  savaşma  gücümüzü... 
(1,217 puan) tarafından
En iyi cevaptı canm
(3,897 puan) tarafından
Anammm bana sagla degil solla bakti bosansam mı
Yokkk anası kapiyi tikladi bıktım
Eşim  benden su istedi yeter bosansam mı
Eşim  bana adimla seslendi kesin boşanıyorum ...

Falan falann... Allah  korusun Firavuna sabretmis Asiye annelerimiz var bizim cennetin  en güzel  yerlerinde...
(1,217 puan) tarafından
Kesinlikle
-Reklam-
+1 oy
(119,318 puan) tarafından
Yok bee bosanmaz kimse gazlayan cok ama bosanan yok
(1,217 puan) tarafından
Bi gazla tamam diyolar sonra hayatın gerçeklerini düşününce tabi vazgeçiyorlar
0 oy
(372 puan) tarafından
Bende merak editorum
(1,217 puan) tarafından
Bende ama sanmıyorum boşanmazlar klavye delikanlıları
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Hiç sanmıyorum
(1,217 puan) tarafından
Aynen canm bende
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Hic sanmıyorum sadece sinirden öyle diyorlardır. 
0 oy
tarafından
Yok ya zan etmiyorum akli basinda insanlariz sonuçta 
(1,217 puan) tarafından
Kız bazıları baya gaza geliyolar
tarafından
Yok kız o gaz saman alevi gibi bi anda sonuyordur kimse yapmaz ya zan etmiyorum yani
0 oy
tarafından
Vala ben hiç görmedim bi çok kişi boşanacam diyor ertesi gün koçişkooo oluyor.... Neyse susuyorum
(1,217 puan) tarafından
Karı kocanın küsmesi de öyledir zaten
0 oy
tarafından

Hava civa bee ne boşanması sadece dilde bence 

(1,217 puan) tarafından
Aynen kalvye delikanlıları diyorum ben onlara
0 oy
(2,736 puan) tarafından
Yok artık buradaki olaylardan etkilenip boşanan da yoktur heralde 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Yok canım Burada yazan sözler için mi kocamı boşayacağım Allah'ıma şükürler olsun gayet uyumluyuz 41 kere maşallah
(5,938 puan) tarafından
Gecen gün post açmıştım hatta kuzum .vallahi is yoğun geçiyor kucuk benimle işe geliyor sirket in kresine bırakıyorum buyuk annane ile işe git gel yemek faslı banyo faslı aktivite derken saat 9 bucuk oluyor çocukları uyutur babasi ortalığı topla ertesi günün yemeğini hazirla derken ooo saat 1 olmuş bile şu anda anca yeni yatağa gireceğim. Sabah 6 buçuğa doğru kalk;)
(5,938 puan) tarafından
Esi oyun oynayanlara gerçekten çok üzülüyorum.esimin ve benim sosyal medyamız dahi yok .son 5 yıldır çünkü inanilmaz vakit harcıyor insan .çocuklar ile vakit geçirmek aktivite yapmak sohbet etmek çok daha güzel. Salona girmeden önce tlf larımızı dahi mutfak masasina bırakıp giriyoruz..ilgisizlikte bir boşanma sebebidir.ot gibi yaşıyor adam düşünsene eşe ilgi yok cocuga ilgi sıfır ne anladim evlilikten .karşılıklı sohbet edemedikten sonra dertlesemedikten günün yorgunluğu bir kahve içemedikten sonra yatakta bulursan eşini oda hiç hoş değil ki
tarafından
Sagol canım iyiyim elhamdülillah Allah kolaylık versin.
Okadar haklısın ki aslı abla çocuklar ne alirsa küçükken alırlar büyüyün ce onları düzeltmek çok zor oluyor
(5,938 puan) tarafından
Aynen kuzum gerçekten Vallahi bugün koliye dünya ay güneş sistemini falan çizdim ve çocuklarla boyadık o kadar güzel ilgilendiler ve o kadar dikkatini çekti ki özellikle 2 yaşındaki oğlumun büyük biliyordu da sırf ufku geniş olsun niye uğraşıyorum iyi bireyler olsun diye
tarafından
Rabbim sana bagışlasın ❤️
0 oy
(7,654 puan) tarafından

Sabah evi terkedicem yazip aksaminda anlik durum atanlar var burda:D

(1,217 puan) tarafından
Aynen bazen o postların altında insanlar birbirini yerken o çoktan kocasının kollarında hey yavrum hey :))
(7,654 puan) tarafından
Aynen öyle o kadar sacma sebeplerden kavga cikariyorlar ki :)
Ama ihaneti kabul edeni de gördük
Allah kimseyi şaşırtmasın
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Ufacık şeye sinirlenip buraya yazıyorlar yarın yine aynı kocam koacam oluyor sonrada biri geliyor yüzüne vuruyor geçen gün böyle demistin diye 
0 oy
tarafından
Zaten boşanacak net kararlı olan kimseye fikir sormaz ki 
0 oy
tarafından
Burayı bilmeme de bir kaç ayda bir ablam bosanicam diye çıkıyor ortaya "D hahahah ay tövbe yarabbi allahım hayatı zehir eder bizd yok şöyle kötü bu adam böyle kötü bu adam biktim usandım bilmem ne gece uyku uyuyamam o kadın ne halde kim bilir diye sonra bi bakarım allahım bal dok yala olmuşlar tatillere çıkarlar çiçekler hediyeler havada uçuşur bihtim "D
tarafından
He bide başımda ") en sonki bosanacam davasından sonra tatile çıkıp aşk tazelediler bir daha seni ciddiye alırsam taş olayım dedim artık zerre umrumda değil "D
(1,217 puan) tarafından
Kız karı koca nın kavgasından ne olcak ciddi olmadıkça
tarafından
Onun anlattığına bakarsan adam psiko pat her an kesebilir boğabilir ama daha bi yandan çocuk doguruyo "D aklımızla oynuyor resmen
(1,217 puan) tarafından
Bizdede var ondan en son dedim kız adam çeketini atsa üstüne hamile kalıyosun 1 buçuk yaşında kızı var bu araları doğuracak :))
tarafından
") allah akıl fikir versin inşallah bizide kurtarsın ")
0 oy
tarafından
Burdan etkilenip de boşanan ne diyim yani başka saçma bir isi yok muymuş acaba
0 oy
tarafından
düzenlendi

Aramızda o kadar da beyinsi.z yoktur ya:D

(1,217 puan) tarafından
İnşallah bencede yoktur dikkat çekmek istyolar bence yorum gelsin diye
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Burdan etkilenip bosananda ne bilim:))

İlgili sorular

+3 oy
15 cevap 325 göst.
4 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Sepet sepet yumurta (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 277 göst.
19 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Ceylan3804 (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 538 göst.
30 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,223 göst.

379,811 soru

11,369,455 cevap

34,852 kullanıcı

...