0 oy
639 göst.
Aile kategorisinde (138 puan) tarafından

Eşimin annesi geçen gün bizdeydi . Çocuğu yıkamak için geldi 2 günde bir yıkıyor  neyse ben artık eşimle beraber  yıkamak istiyorum  onu da geçtim sürekli bebek yıkanmaz ve hasta olur . Ki benim ki usuttu gibi soğuk aldığı için sanırım gaz oldu onda ve şuan büyük abdestini  yapamıyor burnu tıkandı aspiratorle biraz temizledim  neyse kizlar mesele şu.  Bebek kucagimda  emziriyorum  eşim dışarı çıkıyordu  . Kaynanam  kapıda  eşimle konuşuyor  du  bende seslendim teyze Müsait Sen  bana bi bardak su  verirmisin  dedim . Ve bunu  büyüttü eşime yansitti  2 gün ağladım stres oldum telden birsuru  mesajlar ben sana kim  olduhumu göstercem falan vs.vs eşim din annesiykr  telde konuşurken  sen annemizsin istediğini yap istediğini de agzilarina  sic  dedi bende dedim ki eşime sonradan ben senin çocuğunun  annesiyim  beni ezme ezdirme  dedim . Susup  kaldı.  Biktim gerçekten  eşimin sürekli  dışarı gitmesi bile  ayrı çileden  çıkarıyor  :(

8 Cevaplar

0 oy
(213 puan) tarafından
Bu kaynanalar herseyden cikiyor ya vala deli oluorm insanlarn hayatina neden mudahale ediolar birak bildin varsa soylersen geline yapmak isterse yapar evladi 
-Reklam-
0 oy
(86 puan) tarafından
Pardon doğru mu anladım eşin annesine sen bizim annemizin istediğini yap istersen ağızlarına s..ç mı dedi? 
(138 puan) tarafından
Evet :(ve kirkliyim
tarafından
Sen bizim annemizSin demis bi harf bile cumlenin anlamini degistiriyo :D asil oyle kocanin agzina biiiplicen . Allah basa vermesin
(86 puan) tarafından
Yani canım seni daha da lohusa ya sokmam istemem ama insanın bu dönemin de de eşi destek değilse o eş boştur zaten ayrıca bide böyle Bi laf ediyorsa Allah ıslah  etsin ikisinide ne diyim sende şuan bebeğin kadar meleksin Allaha dua et sana şimdi yardımı olmayanı yapılanıda 2 kat yazarlar merak etme
(86 puan) tarafından
Aynen doğru anladım da ben harf hatası yapmışım tepki olarak teyit ettirdim :)
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Sürekli bebek yıkanmaktan hasta olmaz aksine rahatlar ve iyi uyur ben hergün yıkıyorum çok şükür hasta falan değil. Eşinle sen yıka madem artık annesine ne gerek var ki
(138 puan) tarafından
Anlatamıyorum  ki
tarafından
Aslında daha kirkliymissin kırkın çıkana kadar kaynanan yardım etsin hem bebek daha büyür
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Bebeği yıkamak hasta etmez doğduğundan beri kış dahil her gün yıkadım. İstersin istemezsin orası ayrı 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ölsen bir bardak su vermeyecekler 
(138 puan) tarafından
Bide kirkliyim
(13,202 puan) tarafından
Bir de kırklı bakmaya gelmiş asıl utanmaz o
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Teyze dedgn icinmi bozuldu.yikama isine gelincede o gelmeden yika birdaha ara anne ben hallediyorum yikamak icin gelmene gerek yok de.
(138 puan) tarafından
Zaten yarın kendim eşimle uaomayi düşünüyorum  kulağına su kaçırırsın dio bide.
(3,101 puan) tarafından
Ozellikle kulagina dokmezsen kolay kolay girmez canim.bebegi esin tutsun kulagini o kapasin eli buyuktur.sende hemen köpükle yika.halledersinz allahn iznyle.
0 oy
tarafından
Hey Allahım ya ben gıcık oluyorum bu postları okurken 

Sende eşine deseydin kusura bakma ama annen benim ağzıma etsin diye evlenmedim ben seninle kimsenin böyle bir hakkı yok diye hayırdır kadınların annesi bir laf söylese göze batar ama erkeğin annesinin her türlü hakkı var 

Sende annesi gelmeden yıka çocuğunu küvetin üstüne takılan filelerden al onlarla yıka ben mis gibi tek başıma yıkıyordum kızımı kimseye fırsat vermedim sende yıka evladını yıkadığın için kimseye hesap vermek zorunda değilsin o kocanın annesiyse sende o çocuğun annesisin onun annesinin sana bile herşeyi deme hakkı var madem  seninde kendi evladın üzerinde herşeyi yapma hakkın var bi bitmediler ya 
0 oy
(5,277 puan) tarafından
Haftada Bi yıkamak yeterli bence bebek çok küçük. Bende Bi süre sonra eşimle yıkadım daha sonrada tek yıkadım. Zaten ne zamana kadar böle gidecek kendi başına öğren herşeyi kimseye ağız egmezsin. Şahsen ben herseyi i kendim yapıyorum bazende eşimden yardım alıyorum. 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 224 göst.
6 Kasım 2021 Diğer kategorisinde 1993cagla (337 puan) tarafından soruldu
+1 oy
28 cevap 619 göst.
9 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Kubraa011 (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 806 göst.
18 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Buket masal (2,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 214 göst.