0 oy
793 göst.
Aile kategorisinde (2,346 puan) tarafından
Kizlar dünden beri hastanede koşturuyoruz sezeryan günü almak icin esimde gececi bu arada dun sabah gittik 9 da aksam ustu 5 te geldik eve bugunde ayni dun dedim ona 5 ten sonra yat uyu dinlen gece ise gidicen yatarkende karni acti tabi ve ben hic uyumadim dun hastaneden geldikten sonra bide aksam saat 10 gibi kalktim biseyler kizarttim simdi soylemeyim hamile arkadaslarimizin cani ceker neyse bugunde oyle sabahtan bi ciktik aksam ustu eve geldik ve bugunde ben uyuyamadim az oncede esimi kaldirmaya gittim ise gec kalmasin diye diyo 10 dk daha uyuyum bende dedimki kalk servise gec kalicaksin bu arada ev sahibinin taksisi bizde esim onunla gidiyo ise paşa cocugu ya neyse ben oyle deyince bana dedi ****** var çık git şu odadan bende kizdim ciktim odasindan biktim bu adamdan acaba o araba kapida olmasaydi ayni hareketi yapcakmiydi her aksam ise o arabayla gitmekten cebimize para kalmiyo benzin parasindan diyorum ona neden arabayla gidiyosun tutki kaza oldu yollarda ne hesap vericez millete bide bana diyo ya gece sancilanirsam dogumum baslarsa ya zaten cuma gunu sezeryana giricem ne sancisindan bahsediyo 36 yasinda ama beyni daha 5 yasinda sanki hakli gibi bide bana bu aksam bagiriyo az oncede gelmis yalakalik yapmaya calisiyo bazen diyorum o ameliyattan sag cikmayim ama geride beni bekleyen iki evladim.var o kadar bunaldim artik

11 Cevaplar

0 oy
(3,836 puan) tarafından
ne desem bilemedim. inşallah Allah akil fikir versin esine. 
(2,346 puan) tarafından
Insallah
-Reklam-
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Yuh sende hamile halinle oyle deme.... bence ev sahibine uygun bir dille soyle arabayi alsın  ondan
(2,346 puan) tarafından
Ev sahibinin kocasi öldugu icin bide onun evinin orda garaj olmadigi icin bizim garaja birakiyo
0 oy
tarafından
Suan dogum stresi ikinizede vurmus sacma sapan konu icin tartismissiniz adamin dusuncesi mnatikli ama dusunceleri i soyleme tarzi odunca olmus azcik
(2,346 puan) tarafından
Ya kotu biseyde demedim yani araba olmasa kapida kosa kosa servisle gidicek
tarafından
Sezeryan diyede dogum sancin olmuycak degil ne olacagi belli olmaz canim o dusuncesi mantikli sadece
0 oy
(749 puan) tarafından
Bu yuzdenmi bktın cok ben şokk adam seni dusunuyor vede sezeryan dogum yapicksin die sancin gelmicekmi cano blktım bidee erkenden geldi 
(2,346 puan) tarafından
Canim sadece bu zaman icin degilki ben hamile kaldigimdan beri oyle ve araba bizim degil tutki.kaza oldu yada baska bisey ne hesap vericek kadin ona kullansin diye vermedi o arabayi ve her ay 300 lira ful dolduruyo o benzini neden yani 300 lira oraya gidiyo ustune ustluk bide fabrika arkadaslarinada ozel şoforluk yapiyo herkesi evine birakiyo yani bu konuda haksizmiyim sancim tutsa zaten o ordan gelene kadar ben dogururum
(749 puan) tarafından
Habersiz nasl kullaniyor şuan hak verdim genede sakin kal sakin sakin knus dogumuna az kalmis
(2,346 puan) tarafından
Hadi hastane isi olur anlarimda bunun agzi kokuyo acliktan havasindanda gecilmiyo
(749 puan) tarafından
Allah hidayete erdirsin bacim
(2,346 puan) tarafından
Amin canim amin
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Elinin önünde araba var servise ihtiyaç duymuyor ALLAH akıl versin ne diyim kuzum ya 
0 oy
(3,675 puan) tarafından
Canım benim boşver bişey deme adamlar uyurken çok agresif oluyor benim eşim çok sakin bi adamdır ama uyurken içinden canavar çıkıyor sonrada pişman oluyo ama iş işten geçiyo bende o yüzden uyurken çok yanına yaklaşmam
(3,675 puan) tarafından
Ya işte biz sıktıkça onlar umursamıyo istediklerini yapıyolar savurgan olacaksın ki kıymet bilsinler :D ben kendi eşim için diyorum arabaya her zaman para bulur bi eksiği varsa hemen yapmaya çalışır daha yeni hamileyim ilk çocuğumuz yavaştan birşeyler almaya başlasak mı dedim hangi parayla dedi sakın dedim bidaha ağzından bu laf çıkmasın çocuk diye ölüyodun sigaraya arabaya para var çocuğa mı yok dedim söylediğine söyleyeceğine pişman oldu ama iş işten geçti. İşte erkeklerin ve kadınların öncelikleri farklı onlar bizi biz onları anlayamıyoruz bi yerde sakin olup düşünüp hareket etmek gerek
(339 puan) tarafından
Kız evliligimin 2 yılında da çok bisi almazdım mesela eltilerim komşu düğününe ayrı akraba düğünü ne ayrı ayrı kıyafet ler alıyorlar di onlar da hep 1000 1500 hep böyle bayramliklar çocuğun doğum gününe anne kıyafeti ya dedim nasıl kiyiyosunuz yazık diil sen kıymazsan o sana kıyar dediler bende artık öyle oldum ama eltilerim gibi abartmıyorum tabi
(3,675 puan) tarafından
Valla sen kıymazsan o sana kıyar çok güzel cümle :) gerçekten de öyle oluyorlar
(339 puan) tarafından
Vallahi öyle oluyor ben önceden para harcamazdım şimdi anasını bile aglatiyom eşimin verdiği paraları hesabıma atıyorum birikim yapıyorum kendi naptın dedi  ginde de bi tane aldığım kıyafeti gosteriyom senin gözün açılmış dio bana bundan sonra böyle dedim iyi hayatım Bizi düşünüp kaldırdığını biliyorum dio bide  :))) gene de beni tanıyor yani çok harcama yapmadigimi biliyor
(3,675 puan) tarafından
Valla yeri gelince yapacaksın bu devirde böyleleri yaranıyor ben çalışırken bi tane adam vardı emekli olmuş eşimle gezmek tozmak istiyorum gelmiyor paraya yazık günah biriktirelim çocuklarımız var diyomuş. Sonra adam karısını aldattı gitti parayı başka kadınla yedi
0 oy
(339 puan) tarafından
Öncelikle rabbim yardımcın olsun kuzum eşine de allah akıl fikir versin ya bırak ne halı varsa onu görsün ben olsam yataktan atarım defol git arabada yat madem kapı ya koydun die tobe yarabbi şu kadınlar bu kadar mantıklı zekalı olurken bu erkekler nie çocuktan daha beter olurlar hiç anlamam
(339 puan) tarafından
Kız beni son lafinla güldür dün rabbim de seni güldürsün senin adama da hidayet versin rabbim ne diim ama haklisin bu araba konusunda adam senin doğumunu kullanarak arabayla ise gidip geliyo bence yani yoksa diyelim gece sancin oldu vb sen zaten hastaneye gidersin o gelene kadar doğurursun bu arada hayırlı olsun rabbim analı ve akıllı bi baba ile büyütsün insallah
(2,346 puan) tarafından
Ya canim hadi diyelim sancim tuttu ee bu ben hamile kaldigim gunden beri aynisini yapiyo ya onunki bahane iste havasini atamiyo cunku serviste anasinin evindede araba gordu ya gorgusuzler ya iste sonradan gorme insanlarin bu huylarina cok gicik oluyorum
(339 puan) tarafından
Neyse sen öncelikle sakın ol yoksa bebegin de sınırlı bir bebek olur doğum yapınca bırakır inşallah ne dıim yada ondan sonra da cocuk hastalanır der alırsa bilemem ama sana çok hak veriyorum arabayla allah göstermesin bisi olsa ev sahibin sizi dusunmez arabasını düşünür
(2,346 puan) tarafından
Kadin iyiligine cok iyi ama esime diyorum kadin sana kullanmak icin vermedi onu kaza olsa kadin anlamaz hastanelik bi durum olur tamam anlarizda yani sen keyfine gidiyosun mudurmusun degilsin serviside ayaginin altindan geciyo yani
(339 puan) tarafından
Bilemicem artık belki de heves ediyo dur ama Para yi da ona harciyo diosun
0 oy
tarafından
Elin arabasını izinsiz mi kullanıyor kocan?onun km si artar devamlı.Satsa ev sahibi anlaşılır kullanıldığı.başiniz ağrımasın sonra.
0 oy
(274 puan) tarafından
Valla hiç kafama takmam bn bir kere söylerim kalk hadi diye kalkarsa kalkar klmkmzsa napim niye canımı sıkım o yatsın keyif yapsın bn can sıkısı yapım sen üstüne düştükçe o ters yapar bırak kendi düşünsün bazı şeyleri 
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Bence ise araba ile gitmesinin sebebi sana bişey olursa hemen eve gelmek için. Sezeryan günü almışsın ama bu bebeğin erken gelmeyeceği anlamına gelmez. Sabaha kadar çalış akşama kadar hastanede koştur insan uykusuz kalınca sinirli olur gitmeyin birbirinizin üstüne
0 oy
(10,567 puan) tarafından
O uyku sersemi sen dogum heyecanı normal bacım takma kafana. Benım Kocam uyucam dıye hastahaneye gelmiyordu bur cınsıyet ogrenmeye bırde sezeryana gıderken geldi. Su konuda haklısın elalemin arabasıyla kaza yaparsa cok zor durumda kalırsınız

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 222 göst.
6 Kasım 2021 Diğer kategorisinde 1993cagla (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 243 göst.
17 Kasım 2022 Aile kategorisinde Mevlanaa (4,860 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 984 göst.
+1 oy
28 cevap 617 göst.
9 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Kubraa011 (274 puan) tarafından soruldu