0 oy
674 göst.
Diğer kategorisinde (32 puan) tarafından
Kizlar Amerikan mutfak kullanan varmı sizce kullanımı nasıl . Kullanan varsa resim atabilir mi

14 Cevaplar

0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bnce hiç güzel değil özellikle bı misafir geldiğinde...
(32 puan) tarafından
Bizde düşündük ki misafir gelirse salonda oturur . Biz kendimizken orda otururuz
(7,791 puan) tarafından
Öyle bi imkan varsa olur canım genelde orayı oturma odası olarak ta kullaniyolar ya o yüzden demiştim yani onun dışında olabilir bnce
-Reklam-
0 oy
(213 puan) tarafından
Bende cok seviyorum sıkılmıo insan benim ilk evimde vardi 
0 oy
tarafından
Güzel ama yemek kokusu eve yayılma durumu olabiliyor mesela bide yemek.yendikten sonra hemen mutfağı temizlemek lazım . Ye yemek yedim 1 saat sindiriyim öyle mutfağı temizlerim deme lüksün yok hemen temizlenen lazım . Aslında şık duruyor ama kullanışsız bazı durumlarda vardır yani 
0 oy
(580 puan) tarafından
Asla önermiyorum cnm 
0 oy
tarafından
düzenlendi
Ben çok seviyorum memnunum 
tarafından
Allah razı olsun cnm❤
(32 puan) tarafından
Ya göremedim ;( neden sildinoi
tarafından
Kız googleye düşüyo resimler ondan yine atayım bak
(32 puan) tarafından
Bu sefer bekliyorum
tarafından
Aşağı bak cnm
0 oy
(3,836 puan) tarafından
bana bi yandan cok mantikli geliyor bi yandan da tam tersi. salonum mutfagim yan yana ama kizima bakmaktan mutfakta duramiyorum bi saniye bile. kizimda mutfakta durmaktan sikiliyor. amerikan mutfak olsa daha rahat olurdum diyorum bazen cunku kostur kostur bi is olmuyor uyuyunca anca toparliyorum. ama yemek kokusuydu daginiklikti derken de yani zor. obur turlu mutfak kapisini cekersin oturursun zorda kalsan misafirin geldiginde birsey oldugunda. amerikanda hep toplu durmak zorunda. mutfakta tezgah ustunde birsey olsa hemen daginik gorunuyor. 
0 oy
tarafından
Ben sevmiyorum oturduğun oda sırf tag yemek kokar hiç sevmem 
(5,913 puan) tarafından
Busra hamilelik nasil gdior kese gorundu mu
tarafından
Güzel gidiyor çok yorgun hissediyorum sadece bide namaz kılarken baş dönmesi yasıyorum onun dışında bir şey yok şükür haftaya gidecem inşallah o zaman görürüm
0 oy
tarafından
Çok memnunum ❤️
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Benim.mutfagim direk salona açılıyordu kapattirdim mobilyalar hep kokuyor diger dairelerin hep öyle 
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Bence kullanışlı değil canım  sana tavsiyem hiç düşünme bizde ev ararken sırf Amerikan mutfakta diye çoğu evden vazgeçtim üst komşum Amerikan mutfak inan biri oturuyor kadın hiç rahat değil ki öyle de zaten orda birileri oturacak sende yemek vs yapacan herkesin zevki farklı ama bence tavsiye etmem canım 
(1,431 puan) tarafından
O zaman kaç artı kaç olduğuna bağlı kuzum ♥️
(32 puan) tarafından
3+1 kuzum
(1,431 puan) tarafından
O zaman olur gibi canım ev küçük olunca biri geldiğinde insan rahat edemiyor ee o orda oturuyor ben de yemek çay veya pasta faln artık ne iş olursa mutfakta yapılamaz yani onun için dedim yani biri geldiğinde başka bir odada ağırlayabileceksen olur gibi kuzum
(32 puan) tarafından
Evet kuzum salon var salonn daha büyük hemde
(1,431 puan) tarafından
O zaman herşey gönlünce olsun kuzum içine siniyorsa canım ♥️
0 oy
(14,080 puan) tarafından
Normal mutfak daha iyi 
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Ben hic sevmiorum ya tum heryer yemek.kokuor esyalar mahfoluor kokusu sinior koltuklara
0 oy
tarafından
düzenlendi
Tekrar atayım canım bak silicem tekrar
(32 puan) tarafından
Evet kuzum kocaman duruyor sanırım benim bu kadar büyük olmicak
tarafından
küçük olacaksa yemek masası koyma kuzum şey al orta sehpa şu acılan çok amaclı varya
(32 puan) tarafından
Yok kuzum masa katmicam ama bölme yapılacak bar sistemi gibi oliyir ya
tarafından
He bak  daha hoş olur şu bar sandalyeleri de alırsın off mükkemel olur
(32 puan) tarafından
Evet kuzum insaalalh hayirlisiyla inşallah
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ben hiç sevmiyorum yaaa görümce de vardı 1+1 de kızartma bile yapmıyordu ben de öğrenciyken kullandım gelene gidene rezil olma ihtimali yüksek 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 309 göst.
3 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Bla Bla bla (462 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 396 göst.
16 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Ayla (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 454 göst.
16 Mart 2021 Diğer kategorisinde Elgo (580 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 711 göst.