0 oy
372 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bu sene tatile gitmek isteyen varmı aranızda bunaldım diyip korona var evet ama nereye kadar bitmicek zaten yine gidermisiniz dünyaya bida gelmicem diyor eşim ailemle gitmedikten sonra diyor

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
Esim e gidecektik askerden gelince ama hayal oldu hamile olunca 
tarafından
Sağ salim kucağına al da tatil olmasada olur büsra
(1,175 puan) tarafından
Canm sen hamile misin
tarafından
Evet çok şükür ki hamileyim
(1,175 puan) tarafından
Cok sevindim adına canm sen beni tanımıyorsun ama ben biliyordum seni Rabbım sağlıcakla alırsın kucağına ins
tarafından
Aminnn aminnn Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Ben düşünüyorum oğlum büyümeden deniz görsün 2 yaşını geçecek sonucta gidecegim yani
(2,026 puan) tarafından
Kiz sen evinin resmini niye kaldırdın
(1,939 puan) tarafından
Çünkü sinir oldum ben zaten netten gördüğüm fotoların aynısını yaptım evime hoşuma giden şeyleri aldım resmen yalancı oldum kimseyi inandırmak zorunda değilim
(2,026 puan) tarafından
Hmm anladım  canm
0 oy
(119,787 puan) tarafından
Biz gidicez insaallah
Evet insaallah
tarafından
En son ne zaman geldin
Dedemin cenazesi icin gittim 24 eylulde gittim 27sinde dondum
tarafından
Ay inşallah sevdoş ne zamaan gelicen
Haziranda gitcektim gecenlerde gelen kuzenim temmuzda yillik izine ayrilcam birkikte gidelim dedi temmuzun ilk haftasi gitcez sanirim tam bellide degil
0 oy
(513 puan) tarafından
Gitmem       
0 oy
(3,063 puan) tarafından
Valla biz düşünüyorduk sonra oturduk totomuzun üstüne :) ama yaza ne olur bilmiyorum çok daraladim ben heepp evdeyim 
0 oy
tarafından
Yazın inşallah gitcez 
tarafından
Nereey gidicenz kız
tarafından
Önce annemlere hataya sonra bungalov evleri var oraya bide Rize turu istiyorum valla
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Eşim aranıyor ama ben komple bitmeden gitmem dedim. 
tarafından
Hiç biticek gibi deiil cnm
(13,202 puan) tarafından
2022 yazı rahatlayacak
0 oy
(3,821 puan) tarafından
Tatil olarak değil çevre illeri falan gezecez nasip olursa 3 4 günde tatil yaparız bakalım 
0 oy
tarafından

Ben hiç gitme taraftarı değilim ama eşim illede orduya gidecez diyo hemde 3 çocukla kafayı yedirtcek bana 

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Evet malesef biticek gibi değil ve yazın zaten bütün turizm işletmelerinin kapıları sonuna kadar açık olucak sen ben dursam bi kesim insan kesinlikle durmiyicak geçen sene istanbuldaki plajların kuyruğunu hepimiz televizyonlarda gördük o yüzden bizim gittiğimiz biyer var sessiz sakin bu senede oraya gitmeyi düşünüyoruz 
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Kaplıcaya gitmeyi çok istiyorum ama bu korona bitmeden otele falan gitmem.. geçen yaz ev kiralamıştık bu yazda öyle yaparız diye düşünüyorum oda olmazsa günü birlik yakın yerlere gideriz geçen yılda böyle yaptık 2  3 haftada bir
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Geçtiğimiz yaz gittik bu yılda gitmek istiyoruz değişlik oluyor ruhuna iyi geliyor insanın ☺ gidin sizde canım dünyaya gerçekten bir kez geliyoruz 
tarafından
Ortalık da hastalık var diyorlar ama nereye kadar bitmicek ki
0 oy
tarafından
Valla gidecem geçen sene deniz yüzü görmedik bildiğin hapis hayatı yaşıyoruz, bu sene kızımda var güzel bi tatil yapmak istiyorum 
tarafından
Aynen valla cnm hastalık hastalık nereye kadar allaa alnına yazdıysa zaten evin içinde bile olunur
tarafından
Aynen öyle canım evde otur otur psikolojimiz bozuldu artık
0 oy
tarafından
Bizde karadeniz turu istiyoruz insallah
0 oy
(95 puan) tarafından
imkanım olsa kapadokyaya gitmek isterdim. ucuzlamış ve tenhalaşmış diyorlar
0 oy
tarafından
Cooook istiyoruz ama hamilelik var hayal oldu yani. Biz zaten gittiğimde deniz havuz değilde ya doğa turları yâda kültürel gezileri tercihbediyoruz. Deniz falan biz hiç gelemiyoruz
0 oy
tarafından

Bizde karadeniz yapmayi düşünüyoruz bakalım. Evlendik evleneli evdeyiz :(

0 oy
(845 puan) tarafından
Hic bir yere çıktığım yok mayısta doğumum var yazın gidebilsem keşke ama bebek olunca gidilir mi bilmiyorum ki hic 
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Biz tatil değilde kaynanam eşimin dayısından parasını alırsa inşaAllah yol paramızı verecek Nisan da Adanaya fln gidicez inşaAllah. Oda belli değil tabi eşimin dayısına bağlı ☺️
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Bizim her sene gittiğimiz bi otel var geçen yaz da gittik bu yaz bakalım Allah büyük 
tarafından
Neresi kız
(3,552 puan) tarafından
Antalya kumluca sah inn paradise otel. Muhafazakar bir otel ve harika tavsiye ederim

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 328 göst.
19 Mayıs 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Casper (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 350 göst.
21 Ekim 2023 Aile kategorisinde Beratcinar (2,515 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 101 göst.
8 Eylül 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Cemrenin mamasi (8,428 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,140 göst.
3 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Endora (20 puan) tarafından soruldu

383,002 soru

11,464,579 cevap

35,063 kullanıcı

...