0 oy
351 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

O doktor ne guzel dogum yaptiriyor yaa onu izleyince korku falan hicbise kalmiyor valla nasıl yapıyor anlamiyorum ıkınma diyor resmen nefes alıs verisleriyle sakin sakin doğum yaptırıyor. Ankarada olsam kesin ona giderdim  :(

12 Cevaplar

0 oy
(14,079 puan) tarafından
Keşke her dr onun gibi olsa 
tarafından
Evet yaa muhteşem bisey
(14,079 puan) tarafından
Inst yok benim sen anlatınca iyiki dedim:))
tarafından
Ha bende biliyosun o doktoru sandim :)
tarafından
canlar ben önce zekai tahire gittim, devlette doğuracağım dedim illa. her kontrole farklı bi doktor denk geliyordu alalacele bakıyorlar hiç bişi söylemiyorlar tenezzül edip. eşim illa özele gidelim demesine rağmen. devlette 9 haftalık olana kadar gidebildim niye çünkü çalışıyorum sürekli izin al çık tahlil göstermeye ayrı gün sıra al, otobüs dolmuş, zaten ilk aylar bulantı vs zor geçiyor  rezillik çektim birde takip edilmesi gereken enfeksiyon problemim vardı hep eksik tahlil baktılar, bi gün artık sekreterlere sesimi yükselttim dedim yeter artık doğru düzgün işinizi yapın doktorda bana hak verdi. çalışmasam ev hanımı olsam inan uğraşırım giderdim yine . böyle olmayacak parası batsın özel de çiğdem hanımın eşi aşkın beyi buldum en büyük rahatlığı tahlil test sonuç beklemiyorum bir saatte hastaneden çıkıyorum, bi aloyla herşeyini söylüyor sana doktorun. gece gündüz demeden sürekli arayıp iğneden ipliğe herşeyi soruyorum,bunun yanında pozitif enerji verip mutlu bi hamilelik geçirmemizi sağlıyorlar. herseyin başı para malesef
-Reklam-
0 oy
(568 puan) tarafından
12 bindi sanırım bende şehir hastanesi gittim doğuma orda yaptım iyi kadın ama hastane pahalı ve yoğun bakım ihtiyacı olursa ücret ayrı 
tarafından
12 binmiiii cok ucuzmus :D :D
(568 puan) tarafından
Yaaa malesef
tarafından
12 bin değildir yaa benim doktorum onun eşiydi mart 2020 de doğum yaptığımda çiğdem hanım 7 bindi, aşkın bey 6 bindi. o kadar zam yapmamışlardır heralde :)
0 oy
tarafından
Dr. Zahide küçük var Instagram'da videolarını izledim hayran kaldım o doktorda doğum yapacak kadar şanslı olması isterdim
tarafından
Aynen onuda biliyorum cok iyi ya
0 oy
(307 puan) tarafından
Ankara da zahide küçük var. İnstagramdan bakabilirsin sayfasına. Bende onun için diyorum Ankara da olsam kesin zahide küçük e giderdim. 
tarafından
Evet onuda biliyorum oda cok guzel
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Zahideyi takip ediyorum rabbim her hamileleri öyle güzel ilgili doktorlarla karşılaştırsın canım sen hangi doktora gidiyorsun
0 oy
(4,494 puan) tarafından
Valla maddi durumunuz iyise giderdiniz tabi=) doktora ayri para doguma ayri para ödeyınce bir dogum en az 15bini buluyor ben ankarada yasiyorum ozel hastaneye tercih ettim 8bine =) uzulmeyin yani gidemedik diye ankarada olsanizda gidemiyorsunuz zaten =)))
0 oy
(119,365 puan) tarafından
Instagramim yok malesef
0 oy
(476 puan) tarafından
Ben eşinide takip ediyorum dr. Aşkın Evren güler karı koca ikiside muhtesemlee ve çok sicak kanlı görünüyorlar. Her doktor öyle olsa keske neyse ki benim ki de az buz benzerdi onlara 
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Kiz bu ozel hastanede mi doktormus acaba 
0 oy
(507 puan) tarafından
Ankara'dayim ama gidemedim canım 12-15 bin arası hesap çıkarıyorlar bende şehir Hastanesi'ne gidiyorum o paraya bebeğime neler neler alırım burdakiler de doktor sonuçta iki güler yüzle tavliyor özeller onlar da karı koca aynı plaza da açmışlar muayenehane deli para kazanıyorlar. Bebeklerimiz sağlıklı olsun da içimizde kalacak değiller ya doğum her şekilde olur hiç korkmaya gerek yok :) Benim annem doğumhane personeli ve asla bağırmadan ıkınmam gerektiğini anlatır hep bide küçük bı devlet Hastanesi'nde olmasına rağmen oradaki ebeler de tane tane söylüyormus ıkınma şimdi nefes al ver diye ebeyi dinleyenler çok kolay doğuruyor yırtılma da az oluyor kulağın hep onlar da olsun diyor.
0 oy
tarafından

eşii aşkın bey benım doktorum karı koca kadın doğumcu onlar. kontrol zamanları çiğdem hanımın da beni muayene etmişliği var. doğumuma ikiside girdi (öyle denk geldi çiğdem hanım da bulundu doğumda) çok tatlı bi çift aşırı pozitifler, gerçi özelde çoğu doktor böyle. önceden ikiside korudaydı şimdi ege plaza da klinik açtılar. zahide hanım ile de tanıştım ama nedense tercihim aşkın bey oldu :) enerji meselesi sanırım :) doktorları gibi tam bir güler bebeği oğlum da mutlu bi bebek hep güler yüzlü. ikinciye de allah nasip ederse yine onları tercih edeceğim 

0 oy
tarafından
Evet ediyorum benim Dr umuda takip et istersen Ahmet akkoca bende onda doğum yaptım aynı çiğdem gulerle eşi gibi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 288 göst.
20 Ağustos 2022 Aile kategorisinde NidaNida (378 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 100 göst.
29 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde 34. (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 377 göst.
8 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 229 göst.