0 oy
196 göst.
Diğer kategorisinde (225 puan) tarafından

Merhaba hanimlar 14 haftalik hamileyim annem bisiler almak icin erken diyor bizde bi laf vardir dogmadik oglaga don bicme diye onu soyluyor habire:) ama biz ufakdan baslamak istiyoruz neyden baslayabilirm mesela arabasini falanmi alsak pahali seylerden mi baslasak bana fikir verirmisinz lutfen

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben cınsıyetını ogrenıncd hep yavas Yavas alırdım canım 
(225 puan) tarafından
Biz ogrenemwdik daha ilk kiz dedi snra erkek 1 ay snra gidicem bidaha :)
(225 puan) tarafından
Aynen canm alabilirm onlari
tarafından
Bekle canim cinsiyet belli olsun
(6,136 puan) tarafından
Yukarı da saydıklarım erkeğe de kullanırsın kiza da canim yeni doğan sonuçta
(225 puan) tarafından
Oyle yapicam tesekkur ederim
-Reklam-
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Ayrintili ultrasyona girdikten snra yavas yavas basla canim
(225 puan) tarafından
Ev borcumuzda varya hani erkenden baslayip sonra esimin sknti cekmesini istemiyorm toplu alipta simdiden alsam erkenmi olur
(5,913 puan) tarafından
Zaten 21.haftada falan ayrintili ultrasyona girmis oluosun kesin o zmn baslarsan yavas yvas alinir zaten smdi boyle erkeginde kizjnda kullanacagi seyler alabilirsin mesela
(225 puan) tarafından
Tamamdir canim cok tesekkur ederim :)
0 oy
(30 puan) tarafından
Bencede çok erken alışveriş için 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
bana doktor 12 haftalıkken emim değilim ama erkek gibi dedi hurra ogün bişeyler aldım sonra 16. haftada kesin kız dedi buseferde kız cicişleri aldım yani demem oki insanda heves oluyo evet ama sen sen ol kesin cinsiyeti öğrenmeden alma benim gibi olursun :D
(225 puan) tarafından
Bizede 12 de kiza benzio dedi 13 de erkek dedi 1 ay snra bidaha cagardi ben zaten  belli olmadan kiz vs erkek seyleri almak deilde arabasini fln almakdan diyorm :)
(5,220 puan) tarafından
aynen arabasını beşiğini banyo setini bez ıslak mendil falan filan alabilirsin doğru. kıyafet alma ama sakın :DD
(225 puan) tarafından
Ahah tamam canim cok tesekkur ederim :)
(5,220 puan) tarafından
rica ederim canım :)
0 oy
(233 puan) tarafından
Ben 30 haftalık hamileyim daha alacaklarım bitmiş değil :) 
(225 puan) tarafından
Bitmez kolay kolay :)
0 oy
tarafından
Ben 22. Haftamdayim beşiği aldım ufak tefek pişik kremi şampuan losyon vs alıyorum 
(225 puan) tarafından
Bende arabayi fln alayim diyorm
0 oy
(866 puan) tarafından
Insan heves ediyor bende 20 . Haftadan sonra biseyler aldim ama o aldıklarımi bi kaç kez anca giydi .bence son ay doğum kilosuna uygun 5 10 parca kıyafet alabilirsin zaten buyudukce alırsın. Doğduktan sonra da alınır illa önce almana gerek yok bence ama yine sen bilirsin 
(225 puan) tarafından
Kiyafet fln simdi almam ben digerlernden bahsediyorm canm
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Cinsiyetini bir öğren daha sonra da biraz zaman geçsin bence. Rabbim yasatmasin herşey olabilir son vakitlerde yapmak daha doğru bence. Ilk oğlumun kıyafet alışverişini falan 28. Haftamda yaptım. Beşik bebek arabası falan onları doğumdan sonra aldık eve gelince. Şuan yine 28 haftalık hamileyim henüz birşey almadım birkaç kaftabicinde alırım kıyafetini.
(225 puan) tarafından
Bende besk bebek arabasi cantasi vs onlari almayi dusunuyordum ama beklerim biraz daha
0 oy
(14,079 puan) tarafından
26 haftada basla artık 
0 oy
(502 puan) tarafından
36 dayim daha cikmadim :D ama.kizimdan kalan cok sey var alicam bi iki parca bisey var onlari da alirim bi aksam avm den 
(225 puan) tarafından
Senin hazirdir ya :)
(502 puan) tarafından
Valla tamamen hazir degil eksiklerim var

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 95 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Emin2023 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 78 göst.
15 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy